Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

sam lonc bi zih loh mal pomombinirov. varjet bi blo treba ksn del cevi mal priredit. krivine pa ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bodite tipično slovenski sama faušija :rolleyes: :rolleyes: joke

Mi je pa zelo koristlo to kar sem prebral tu !!! :worship:

Gume niso bile napumpane spredna samo 0.8 bar , pokrovček na zadni bremzi odtegnjen , plastika slabo prišravfana skoro zgubo šraufe . ja pa en na zadni plastiki ne prime se še nisem poglobil al so šli navoji al pa matica .

poglej če maš olja v mašini....

jaz sem prišu na 1. servis pri 500-600 in mi je reku da je biu samo en deci notri....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kako si plaču navadnega pa dubu repliko?? to men ni jasn ( a so zamešal med modeli al kako)?? Kolk si pa plaču sploh če ni skrivnost?? :rolleyes:

Sej sem že malo višje napisal . Naročo sem sm 125 f + akrapo..

dobil pa sem cup replico z nalepkami od navadnega 125 f . tudi na rčunu piše cup replica :rolleyes: in tudi na homologaciji. So pač zamešali na mojo srečo

:whistle: tudi na tiste ki navadno nimajo sreče kdaj posije sonce :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam lonc bi zih loh mal pomombinirov. varjet bi blo treba ksn del cevi mal priredit. krivine pa ne

em a nimajo 2T motorji sam krivine ? :) namreč js je pri 4T motorju nikjer ne vidim :) vidim samo cevi, katere so spelane od izhoda cilindra do dušilca :)

torej spremenit bi blo treba vrjetno mal cevi, krivine pa ne, ker je nima :)

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni krivina kot krivina na vsakmu motorju povezava od cilindra do lonca... 2t ma pa se resonanco umes...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni krivina kot krivina na vsakmu motorju povezava od cilindra do lonca... 2t ma pa se resonanco umes...

em ja krivine na ceveh ma vsak ja :D

em ja sm js mal zamešal :) pač nekateri kr rečejo resonanci kao krivina,... in me je mal zaneslo :D

Eko pa sem ga dočakal :naughty:

Sem naredo 10 km od trgovine do doma in :worship: :worship: :worship:

Noro . Prav lepo gre

Ma pa plastike bele barve še nisem vido takega.

Ja pa replico so mi dobavli namesto navadnega 125 f :rolleyes:

em daj poslikaj čimprej ti toto stvarco, me res zanima kak zgleda z belimi plastikami :)

drgač pa vlk lepih pa varnih km ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bom že provau še kje najt ....

tle v trst ali pa tle na obali kakšno od UFO....

Sej mas v luciji tud to trgovino se mi zdi tko da ni dalec no sej ne prevec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mas v luciji tud to trgovino se mi zdi tko da ni dalec no sej ne prevec :D

vem ja sem vidu....

samo mi je reku kolega da je vidu v eni trgovini v trstu luč z diodami in nosilcem za tablico in žmigauce....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko prve fotke

Tomos je cedali bel cudn zdej dela ze relpike z f nalepkami :D pa a mas tablco prlimano s selotejpom al kaj k neki dol visi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na krivini si že skuril ane hlače? :whistle:

Js jo pa tak čuvam pa skrbim da je čimbolj vijolčna :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na krivini si že skuril ane hlače? :whistle:

Js jo pa tak čuvam pa skrbim da je čimbolj vijolčna :krneki:

Ja na žalost :headbang:

Sem se mogo stegnit naprej da bi z nogo odhaklal vrata , pol pa parkiram stopim dol pa gledam kaj te je na avspuhu pol pa vidim trenerko damn damn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, zdej boš mel pa grdo krivino :lol1: Tu gor na tomosu js nimam nikol trenirke, vedno neke mal bolj tesne kavbojke :huh: :hmm: Pa zdej je verjetn ravno to da je mal bl tesna zadeva da me jajce bolijo po 50km..hmm :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, zdej boš mel pa grdo krivino :lol1: Tu gor na tomosu js nimam nikol trenirke, vedno neke mal bolj tesne kavbojke :huh: :hmm: Pa zdej je verjetn ravno to da je mal bl tesna zadeva da me jajce bolijo po 50km..hmm :D

Ma kaj to ne gre spucat :unsure:

po moje se da dol sčohat al bo pa se dovolj prežgalo pa bo padlo dol :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr fajn zgleda :)

sam črn se mi bol dopade :D

em tam vzadi za zadno bremzo maš bol malo zavornega olja not v posodici :) to čez nekaj časa prekontroliraj, da se ti nebo 1x kr na en krat zgodlo da ti neo zadna bremza nič več prjela :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr fajn zgleda :)

sam črn se mi bol dopade :D

em tam vzadi za zadno bremzo maš bol malo zavornega olja not v posodici :) to čez nekaj časa prekontroliraj, da se ti nebo 1x kr na en krat zgodlo da ti neo zadna bremza nič več prjela :)

bom dolil hvala

Ja sej sem tudi jaz bil presenečen ko sem ga vido sem pričakoval črnega .

Je pa vsaj malo drugačen .

Rečte mi če nekaj kaj ga vi podnevi startate z zaugom ko par ur stoji ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa zar sekund.. drgač pa vedno vžge tudi brez, samo morš pravilno gas obrnat, pa mal na obratih držat.. navadt se morš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men vedn užge brez zauga, pa brez gasa.. razn če stoji v garaži 14 dni.. al pa da je res ful mrzl :)

drugač pa res smešn da piše gor sm 125 f pa je ubistvu replica. heehe :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol maš pa dobr nastavljen fergazer.. meni ne vžge.. sploh ko čez noč stoji, ni šans, edino če v prvem poskusu prov gas obrneš pa da ti rata.. maš sam en poskus :D Z 26-ko pa je vedno palil v nulo, magar je stal 1 tedn, zuni blo -5, vedno sam z dotikom štarterja zapalil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje! lahko dam jaz na yamaho xt125r od tomosa se125f akrapoviča gor? ker pravijo da ma tomos od yamahe motor noter pa isto je splan izpuh??? pište prosim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje! lahko dam jaz na yamaho xt125r od tomosa se125f akrapoviča gor? ker pravijo da ma tomos od yamahe motor noter pa isto je splan izpuh??? pište prosim

teoretično DA ... praktično bi pa mogo kr vlk delov spremenit na motorjo pa ga prilagodit da bi paso gor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!