Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Pa kupte si že enkrat ene dobre hlače.

Jaz sem se tud najprej v jeansu vozil okrog.Zdaj , odkar mam motoristične hlače imam pa prav slab občutek če mam jeans na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobre hlače... kaj s temu mislis? Armani :naughty:

opremo das gor za na fure... ce se sam en krog okol vasi peles alpa do kolega je pa kr nadlezno skos v opremo skakat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ... včera sm še šprikle(špice) zategno ---> nenormalno!!! skor vsi so bli cist odtegnjeni, kola bi rajtm vsak cajt razpadla :headbang:

Zej morm pa še kolo dat centrirat ker jo trese ... :rolleyes:

Tak da ... vsak tedn malo preglejte motor, šprikle, šravfe, olje, .... ker gre vse bolj ko ne narobe ;)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da jih nisi fejst zategnu ( kot šravb) ker bistvo je da so špice napete ne tist štiftk nakonc k jih drzi in tud ni nijno da mors tisto zategnt k ni napeta ampak lahko da mors nasprotno... če jih neanakomerno zategnes je pa to razlog zakaj ti guma tres...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da jih nisi fejst zategnu ( kot šravb) ker bistvo je da so špice napete ne tist štiftk nakonc k jih drzi in tud ni nijno da mors tisto zategnt k ni napeta ampak lahko da mors nasprotno... če jih neanakomerno zategnes je pa to razlog zakaj ti guma tres...

jo, js sm jih tk sam za silo zategno da ni nobena vec odtegnjena ... rezultata je poskakajoča kola :rolleyes:

Morm zdej pelat ga da mi lpo zategnejo pa scentrirajo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

*rezultat je poskakajoča kola, sm se prej pelo neki cez 100 pa pogledam, isto ko da bi mel lokr na biciklo :slap:

tk da treba cimprej popravit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ... včera sm še šprikle(špice) zategno ---> nenormalno!!! skor vsi so bli cist odtegnjeni, kola bi rajtm vsak cajt razpadla :headbang:

Zej morm pa še kolo dat centrirat ker jo trese ... :rolleyes:

Tak da ... vsak tedn malo preglejte motor, šprikle, šravfe, olje, .... ker gre vse bolj ko ne narobe ;)

men je tud zdej zacev neki trest pa je ze biv na centriranju prec na zacetku k sm ga kupu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo, js sm jih tk sam za silo zategno da ni nobena vec odtegnjena ... rezultata je poskakajoča kola :rolleyes:

Morm zdej pelat ga da mi lpo zategnejo pa scentrirajo ;)

:lol1: ne ga srat če si kar nekaj od oka zategnu :slap: kako pa misliš da serviser ravna feltne na kolesu, če imaš zvite.....šprikle zateguje/odteguje(odvisno kako je zvita in v katero stran jo mora poravnat) tok časa, da je ravna, pa da ne boš mislil da je to enostavno....ni :grrr , tako da se sploh ne čudit če ti kolo poskakuje, ko pa si kar tako doma to zategnil.......smo enkrat probavali zravnat feltno na midi crossu, pa ni šans, smo se jebali eno uro pa je nismo zravnali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ne ga srat če si kar nekaj od oka zategnu :slap: kako pa misliš da serviser ravna feltne na kolesu, če imaš zvite.....šprikle zateguje/odteguje(odvisno kako je zvita in v katero stran jo mora poravnat) tok časa, da je ravna, pa da ne boš mislil da je to enostavno....ni :grrr , tako da se sploh ne čudit če ti kolo poskakuje, ko pa si kar tako doma to zategnil.......smo enkrat probavali zravnat feltno na midi crossu, pa ni šans, smo se jebali eno uro pa je nismo zravnali

ka tbi ni jasno ...

sej sm rek da sm jo sam za silo zategno, tolk da sm se lahk do sole prpelo, ce ne bi tk razpadla kola, zej bom pa itak pelo na servis da scentrirajo pa magari obtežijo ;) nism butast no :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja da se, ampak potem nikol nebo več tam take barve, ampak bojo take svetle pike ostale..

pri meni ko sem 1. vozu uzadaj še nekoga se mu je superga zažgala blizu dušilca kjer je tačak...

na srečo sem samo z nitro in je blo oky...

2. pa se je spet enemu kolegu in zdej je še vedno flekec....

od takrat nimam vč sploh nogic gor....:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje! lahko dam jaz na yamaho xt125r od tomosa se125f akrapoviča gor? ker pravijo da ma tomos od yamahe motor noter pa isto je splan izpuh??? pište prosim

Če že samo slike teh dveh motorjev pogledaš boš videl da izpuha (krivina) tudi malo nista podobno speljana...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko pa nissem več ilegalec na cesti :rolleyes:

Sem ga registriral smešno poceni :worship:

Sem prevero tudi olje ga je dovolj samo se mi zdi kot da ni novo neko rjavo pa gosto se mi je zdelo .

Katero olje priporočate zaj ko bo prva menjava pri 500 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprednja kratka luč mi sveti skoraj tako kot je treba. :whistle: :worship: :worship: :worship: Jutri se bom še malo poigral pa obračal žarnico.

Na kratko....

Kar je črne plastike v žarometu sem je prelepil z aluminizirano folijo, ter noter vtaknil H7žarnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprednja kratka luč mi sveti skoraj tako kot je treba. :whistle: :worship: :worship: :worship: Jutri se bom še malo poigral pa obračal žarnico.

Na kratko....

Kar je črne plastike v žarometu sem je prelepil z aluminizirano folijo, ter noter vtaknil H7žarnico.

kok watno pa??

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ne. Prej je bila črna plastika in je vpijala toploto. Zdaj je pa čez aluminjast trak, tako, da je absorbcija manjša.Čese pastopi se pa tudi ne sekiram kaj preveč, ker je tako ali tako nisem nič uporabljal. Ko sem probaval zvečer je svetila dovolj močno, edino snop je bil malo čudno razporejen, bom probal še malo žarnico zavrtet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ne. Prej je bila črna plastika in je vpijala toploto. Zdaj je pa čez aluminjast trak, tako, da je absorbcija manjša.Čese pastopi se pa tudi ne sekiram kaj preveč, ker je tako ali tako nisem nič uporabljal. Ko sem probaval zvečer je svetila dovolj močno, edino snop je bil malo čudno razporejen, bom probal še malo žarnico zavrtet.

a to si utaknu v kratko luc al kaj pa jest najdem sm 55| zarnce ne mn k nemoris 55 vatov dat not ce je dej 15 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mogu bi celo uno "grlo" menjat pomoje.. pa bi lahko pol da 55w. Ker drugače je dolga luč tudi 55w :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mogu bi celo uno "grlo" menjat pomoje.. pa bi lahko pol da 55w. Ker drugače je dolga luč tudi 55w :D

ah ne menjat ti nebi blo treba k je dovg 10cm sigurn pa vem da je 55W dovga luc sej glih zato mi je cudn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js se tak z dolgo vozim ponoči.. fora je edino ker je tista prednja maska tak slabo narjena, da če maš dolgo luč bolj gor obrnjeno, da dlje sveti, ti tisto plastiko okol mas stopi.. :wacko: Vsaj meni jo je, na obeh maskah..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js se tak z dolgo vozim ponoči.. fora je edino ker je tista prednja maska tak slabo narjena, da če maš dolgo luč bolj gor obrnjeno, da dlje sveti, ti tisto plastiko okol mas stopi.. :wacko: Vsaj meni jo je, na obeh maskah..

ka ti je plastiko stopil k si luc mal bel gor obrnu al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko pa nissem več ilegalec na cesti :rolleyes:

Sem ga registriral smešno poceni :worship:

Sem prevero tudi olje ga je dovolj samo se mi zdi kot da ni novo neko rjavo pa gosto se mi je zdelo .

Katero olje priporočate zaj ko bo prva menjava pri 500 km

jaz sem dau MOTUL....

kot vem je kvalitetno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko pa nissem več ilegalec na cesti :rolleyes:

Sem ga registriral smešno poceni :worship:

Sem prevero tudi olje ga je dovolj samo se mi zdi kot da ni novo neko rjavo pa gosto se mi je zdelo .

Katero olje priporočate zaj ko bo prva menjava pri 500 km

Motul 5100 15W50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!