Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

To sem dal samo kot primer, drugače njegova paše kot ulita..

Ene ledice notri so ravno, ene pod takim, spet druge pod drugim kotom.. torej ma vse pokrito :)

Če paše brez kakih predelav na našega tomosakija pol me definitivno zanima in bi proso za informacijo ki kupit oz naročit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če paše brez kakih predelav na našega tomosakija pol me definitivno zanima in bi proso za informacijo ki kupit oz naročit.

Bom javil, ko ga vidim da ga vprašam. Paše brez kakršnihkoli predelav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha! Ne me basat kje se srečamo :worship: Sj si Sandi al...? :whistle: al pa Sonjak :whistle:

To ni ljubezenska tema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo ti iz maribora. jas sem te vido zadnič. čuj daj kaj če bi si vzel en dan kako urco.

Ce misliš na mene ni blema pošli pm.

Eko še eno malo poročilo iz današnje fure

Je blo mrzlo ko svij....a. Ko sem se pelo na pohorje je na odsekih ko je čez dan tekla voda blo prav lepo zmrznjeno . No in ko sem se pripeljal domov sem takoj primo za gumo in je bila topla :naughty: . Pol sem primo še za cilinder in sem ga lahko držal tak da je mel samo enih 70 stopinj.

Gume moram res pohvalit (metzler) čeprav nisem pretiraval so držale odlično :naughty: glede na vreme

NejcZ za tiste žarnice pa bi vseeno proso za naslov 5 eur je pol kesla :whistle:

Ja pa če ga lahko vprašaš na kolko diod so ? ker če je manjn kot 36 baje slabo sveti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe a 70 stopinj je mel pa si lahko držal :lol1:

sam za primerjavo: voda v bojlerju ima okoli 70 stopinj, pa da te vidim če si upaš na pipi naštimat na vročo kolikor se da pa držat pod curkom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe a 70 stopinj je mel pa si lahko držal :lol1:

sam za primerjavo: voda v bojlerju ima okoli 70 stopinj, pa da te vidim če si upaš na pipi naštimat na vročo kolikor se da pa držat pod curkom

Eni pač mamo tako službo da delamo na vročini z vročimi predmeti .

Mam pa kr dober občutek za toploto ker sem pri kolegu pomagal nekaj na centralni pa sem držal za bakreno cev in uganil kolko stopinj ma na termometru pa je kazalo 65

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno vprašanje ....

verjetno ste jo že obravnavali....

od katerega motorja pa so plastike???????

in kje se bi dalo dobit nalepke za celotno plastiko?????

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo ingange daj te pa en dan bi lahko. al pa če greš polek na moto zbor v cirkovce. tam je vedno zakon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo ingange daj te pa en dan bi lahko. al pa če greš polek na moto zbor v cirkovce. tam je vedno zakon

A ti ne razumeš, da je to tema o Tomosu in ne zborih in ljubezenskih stvareh? :? PM - Privato sporočilo - Private message !!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno vprašanje ....

verjetno ste jo že obravnavali....

od katerega motorja pa so plastike???????

in kje se bi dalo dobit nalepke za celotno plastiko?????

:OK:

Yamaha YZ 125/250

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YZ 125/250 96-2001 letnika če se ne motim. Če bi lahko kdo zrihtal nalepke v vektorskem formatu bi bil zlo hvaležn :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YZ 125/250 96-2001 letnika če se ne motim. Če bi lahko kdo zrihtal nalepke v vektorskem formatu bi bil zlo hvaležn :krneki:

nalepke lih niso, so pa logoti skoraj vseh znamk na svetu: KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnji del je pravi ....

ampak prednja se mi zdi da so drugačne luknje in drugje je tudi pritrjena….

tako meni zgleda… :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje plastike in blatnik 100% prevrjeno pašejo in so enake, sprednja pa je zelo podobna, smao da je na Yamahi razdeljena na 2 dela. Tako da je zgleda made by Tomos :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!