Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Jutr če bo vse po sreči bo motor popravlen ...

Tu ko mamo garaže ma skor vsaki drugi krosovca, tak da je povno majstrov, sma se pa z enmo zmenla, da mi bo porihto (profi v tem) ...

Mi je pa še en drug reko, da je treba tu gr ketno pa zobnike nujno zamenjat, ker je to PODN!

Tk da jutr popravim obe koli, pol pa še rajtam nove zobnike pa ketno, bomo vidli

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ketna je res podn. Js mam 8k km pa je že do konca našponana, kolega k dela razne burnoute, pa skos drka po zadnji pa take frke pa ma tud že do konca našponano, samo da on ma pa 4k km hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst sm tedva vidu :P xt je še bla zravn ja :D

drgač pa se un mxrider al kaj je iz lesnga brda skoz voz z rdečim pa ena cbr 125 je zravn skoz

Pozdravljeni!

Ja jst se drgač tm furam čez Vrzdenc, kdaj sam, kdaj z bratrancm (125 cbr), kdaj pa s sosedom(tomos 125 replica cup-črn) :rolleyes: . Ej risko kje ti zvis drgac tm mal naprej od busne ane, eno trto mate posajeno? :? :)

Lep pozdrav, JK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem zei motor popravlat, sporočim pol rezultate ;)

Kdaj:13.04.2008Organizator:Zavod za kulturo Ravne na Koroškem, Občina Ravne na Koroškem, TD RavneInfo:Vabljeni na I. Moto žegnanje na Ravnah na Koroškem.

Program je sledeč:

11.00-12.00 - Zbor motoristov na Ravnah (Havana)

12.00-13.30 - Panoramska vožnja po Ravnah in oklici

13.30-14.00 - Blagoslov motorjev

14.00-14.30 - Prikaz varne vožnje policistov motoristov

od 14.30 - Šank, glasba ter hrana pred Havano na Ravnah.

Vabljeni!

V primeru slabega vremena se moto žegnanje prestavi za teden dni (20.4.2008).

info: mskafar@metalravne.com ali tic.ravne@siol.net

tel.: 02/82-21-219

Kraj dogodka:Ravne na KoroškemHOZI a greš???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja gre ene 120 baje.. ene 20 več kot navadn, pa mal bolš so tud pospeški ane, pa mal bol tud kuri. Tega se splača ja.

Yo!

Ej ne vrjamem da gre 120 km/h, dvomm no glede na to da gre en normaln tomos ene 105/110km/h (tok gre men prblizn), pa da bi sou pol ta kr 120km/h, mal se mi cudn slis no :? :hmm: .

LP, JK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sonda: pa p**** mu nemorš na ZS napisat, ne pa da tule smetiš po temi skos? :topic: :angry:

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo!

Ej ne vrjamem da gre 120 km/h, dvomm no glede na to da gre en normaln tomos ene 105/110km/h (tok gre men prblizn), pa da bi sou pol ta kr 120km/h, mal se mi cudn slis no :? :hmm: .

LP, JK.

Normaln Tomos gre 95. Če teb več kaže števec ti laže :rolleyes: Testirano in preverjeno z tremi Tomosi :grim Več kot 95 gre sam če si sklonjen, al pa če je klanc oz če vozš v zavetrju.

Moja nova rita:

post-9211-1207847377_thumb.jpg

post-9211-1207847386_thumb.jpg

Zadeva je nekje 80% končana, dokončal pa bom jutri :) Na novo bom naredu nosilc za žmigavčke k tule je na hitr narjen, mal je treba šraufke pa robove še pobrust, pa kablčke lepo zložt, pol pa je to to!

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sonda: pa p**** mu nemorš na ZS napisat, ne pa da tule smetiš po temi skos? :topic: :angry:

OK OK OK ... to je blo prvič zadnič nikoli več :rolleyes:

aja...NejcZ ej moj sošolc mi je reku ko se je pelo zravn HOZIja da sta se pelala 100km/h (po ravnini)

...aja HOZI no tut ti povej ali je res ali ne :krneki: (menda sta se pelala relacijo ravne->dravograd)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normaln Tomos gre 95. Če teb več kaže števec ti laže :rolleyes: Testirano in preverjeno z tremi Tomosi :grim Več kot 95 gre sam če si sklonjen, al pa če je klanc oz če vozš v zavetrju.

Pozdravljeni!

Ja fora je to da mam jst Open verzijo in ne Cup in z mojim so tekmoval in je predelan ( bat, fergazer, odmicna, zračen filter) in je blo ze dvakrat preizkušen da gre moj 105/110 km/h po ravnem brez sklanjanja. Zdej edin problem je to da je mogoce od unih stevc lagou (od avta) in pa, da moj sploh ni predelan in so sam bučke to :? , lohk pa rečem, da je fergazer in filter sigurn ker se ju pač vid ane.

A pa ti si testeru unga k ga prodaja da gre 120 km/h al tri navadne da grejo 95 km/h.

Lep pozdrav, JK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej včasih gre, ko so res super pogoji :) Ampak to je redko :) Js sm vesel če mi skos kaže nad 90 :)

edit: tvoj ge ja, verjetno še imaš zobnike za pospeške, daj originalne gor, potem pa bi moral tvoj iti (baje) blizu 130, če maš res menjan še bat zraven vsega naštetega. Tri navadne smo tstiral.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej včasih gre, ko so res super pogoji :) Ampak to je redko :) Js sm vesel če mi skos kaže nad 90 :)

Pozdravljeni!

Ja pr men je sreča, da to skos tko gre :winkiss: .

Lep pozdrav ,JK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ja jst se drgač tm furam čez Vrzdenc, kdaj sam, kdaj z bratrancm (125 cbr), kdaj pa s sosedom(tomos 125 replica cup-črn) :rolleyes: . Ej risko kje ti zvis drgac tm mal naprej od busne ane, eno trto mate posajeno? :? :)

Lep pozdrav, JK.

am na vrzdenc sti dve busni postaji pa odvisn od kje gres sm se mi zdi da si kr zadev se vseen :P

Normaln Tomos gre 95. Če teb več kaže števec ti laže :rolleyes: Testirano in preverjeno z tremi Tomosi :grim Več kot 95 gre sam če si sklonjen, al pa če je klanc oz če vozš v zavetrju.

Moja nova rita:

Zadeva je nekje 80% končana, dokončal pa bom jutri :) Na novo bom naredu nosilc za žmigavčke k tule je na hitr narjen, mal je treba šraufke pa robove še pobrust, pa kablčke lepo zložt, pol pa je to to!

ce je klanc gre se mj :P sam men je sov v tork kr 103 po ravnini (to je rekord :D ) pa nism biv skolnjen sam se mi zdi da sm mev ugodn vetr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edit: tvoj ge ja, verjetno še imaš zobnike za pospeške, daj originalne gor, potem pa bi moral tvoj iti (baje) blizu 130, če maš res menjan še bat zraven vsega naštetega. Tri navadne smo tstiral.

Pozdravljeni!

Ja mam zadnji zobnik men se zdi 54 zob, sej sm premišljevou o tem, da bi zamenju sam pol nebi meu pospeškov takšnih in bi bil spet na slabšem :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj rekord po avtocesti je 112 al 113, po vreg duol čez 120 (tu sm že v mislih si predstavljal kk se šraufi odšraufujejo pa vse narazn leti), ponavadi pa mi gre nekje 90-95 :)

Jap, kot sem rekel. Originalni je 47 zob če se ne motim!

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ja mam zadnji zobnik men se zdi 54 zob, sej sm premišljevou o tem, da bi zamenju sam pol nebi meu pospeškov takšnih in bi bil spet na slabšem :yes:

Ja sm pogledu na http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1934499# in se vid, da ma ta iste zobnike kot skor vsi normalni tomosi, pod 50 zob (se mi zdi da 48 zob) tko da, je mogoce kej resnice v tem kar ti praviš :yes:

Aja Stafuc mogu bi napisat s kere strani ja :slap: ker drgač ne mors glih vedt ^_^ :whistle:

Lep pozdrav, JK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ja mam zadnji zobnik men se zdi 54 zob, sej sm premišljevou o tem, da bi zamenju sam pol nebi meu pospeškov takšnih in bi bil spet na slabšem :yes:

Ja sm pogledu na <a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1934499#" target="_blank">http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1934499#</a> in se vid, da ma ta iste zobnike kot skor vsi normalni tomosi, pod 50 zob (se mi zdi da 48 zob) tko da, je mogoce kej resnice v tem kar ti praviš :yes:

Aja Stafuc mogu bi napisat s kere strani ja :slap: ker drgač ne mors glih vedt ^_^ :whistle:

Lep pozdrav, JK

kje si pa dubu zobnik , pa ce pase na original feltno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!