Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

kje si pa dubu zobnik , pa ce pase na original feltno?

Pozdravlejni!

Ja zadnji zobnik je biu pr men že originalno gor, ker so pač na tekmovanjih rabli pospeške.

Ja NejcZ dejmi povej kje je kakšna taka trgovina da bi imeli npr. 50 zob zobnik, da bi mogoče kej kupil. Jaz imam v bližini eno motokross trgovino sam majo pač spet sam zobnike z +52, če ne še več.

Lep pozdrav, JK

Popravljeno . Popravil MXRideR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravlejni!

Ja zadnji zobnik je biu pr men že originalno gor, ker so pač na tekmovanjih rabli pospeške.

Ja NejcZ dejmi povej kje je kakšna taka trgovina da bi imeli npr. 50 zob zobnik, da bi mogoče kej kupil. Jaz imam v bližini eno motokross trgovino sam majo pač spet sam zobnike z +52, če ne še več.

Lep pozdrav, JK

A si mislu krmavnarja

Am drugac pa poglej na louisovi strani Louis pa poglej ce bos najdu kej pa pejd na celovsko v ljubljano Podjetje-trg pa naroc pa pocak v min 1 tedn pa bojo dobil iz luisa pa gres iskat pa je :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav !

pa da dodam še moj komentar glede hitrost

moj gre po števcu 100 po ravnem komot in po klancu navzdol 110 to pa je limit..... :D

Navzgor pa gre enih dobrih 95 km/h

res da števec laže za 5 km/h ..... to pa sem opazu kosem se peljau mimo merilceu hitrosti…

Ne vem pa kolko merilci lažejo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pa kej pijejo teli tomosi?Verjetno odvisno od prenosov pa diz samo tako v povprečju me zanima...

Sicer nimam tomosa, sam kokr jst vem pijejo okol 3 litre.

Popravljeno . Popravil alees
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni od 2,8 (85% gas do konca) dp 3,2 litra (100% časa gas do konca) :grim

a pol pravs da se takrat k ti pije 3.2 litra v naselju vozis z 2 presavo do konca (100% gasa) :D :D

nec grem jest v cele mejte se :P

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejj, poklič me pol! Sej boš vidu moj motor zun :) Talrat se večinoma v tretji peljem no, čeprav ge tretja tud do 75 če je sila, pa četrta do 95.. sm pol ko daš v peto ge isto oz manj :lol1: Tak ko na štirki hehe

aja, tule v naših okoliških naseljih ne peljem nkol manj kot 75. :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejj, poklič me pol! Sej boš vidu moj motor zun :) Talrat se večinoma v tretji peljem no, čeprav ge tretja tud do 75 če je sila, pa četrta do 95.. sm pol ko daš v peto ge isto oz manj :lol1: Tak ko na štirki hehe

aja, tule v naših okoliških naseljih ne peljem nkol manj kot 75. :)

jest sm tega posta sploh nism vidu sm sm vidu tvoj unikatn motor z mojo lucko pa replika nalepkami ceprov mas f-a aja pa se brez ogledala pa sm te spoznov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem se zei po dolgem caito vozit z popravlenim motorjem torej takim kot se spodobi ... ne pa da vse neki škriple miga pa nvm ka še vse xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem se zei po dolgem caito vozit z popravlenim motorjem torej takim kot se spodobi ... ne pa da vse neki škriple miga pa nvm ka še vse xD

ti itak ne čuješ škripanja ker ti motor boli ko nevem kaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm tega posta sploh nism vidu sm sm vidu tvoj unikatn motor z mojo lucko pa replika nalepkami ceprov mas f-a aja pa se brez ogledala pa sm te spoznov :P

burek

lih sm te hotu poklicat pa vidm da ni nobenga tomosa več :unsure:

burek2

Pa ketno sm dans novo naroču od tomosa hah :D 17€ pa še neki pride.. loool

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti itak ne čuješ škripanja ker ti motor boli ko nevem kaj :whistle:

kda si me spt vido/ču? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam pa nov stuntbar... :) ze od vcer... bistven bols izveden... glavn del okvirja je fixn. zadej pa loh dam gor al drsnik alpa tablco... sej boste vidl... pridejo slike v sredo k bom doma... zdej sm u lj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

burek

burek2

Pa ketno sm dans novo naroču od tomosa hah :D 17€ pa še neki pride.. loool

Če te zanima verižni set ga ima regina, sem se malo pozanimal na sejmu. Pa na štantu od Save sem reklamiral gume :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj točno bi pridobil z odmično na recimo originalnem fergazerju? To da bi se mašine vedno zvrtela do konca, se pravi bi šel 110 če bi blo treba? Če je tak kupm tkoj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj točno bi pridobil z odmično na recimo originalnem fergazerju? To da bi se mašine vedno zvrtela do konca, se pravi bi šel 110 če bi blo treba? Če je tak kupm tkoj :whistle:

js tut :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original fergazer hočm zato k mam rad zdejšno mejhno porabo hehe. Bi se že nastavl tak da bi blo prav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original uplinjač in športna odmična je brezveze.

Če menjaš odmično moraš menjat še uplinjač in obratno, za maksimalen izkoristek.

Kar se pa porabe tiče, je z 26mm uplinjačem nikoli nimam nad 3 litre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!