Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Slabo računaš ti tvojo porabo hehe...

To mal sešteješ pa pomnožiš pa odvajaš po porabi, integriraš in na koncu dobiš ven 2,8litra/100km :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma odvajam jaz scalino po porabi.......če češ da gre mora tut neki spit, kaj bi ti blo tok težko, če bi ti žrl 5 namesto 4 litre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zaj 3 pije :whistle: Komplet original vse. In bi blo velik če bi pol 5 pil ja :) Ma itak nakonc nebom nč menju k se ne splača tak da.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do 4 litre mi je vseeno, če bi blo več, je pa že mal hudo za 4T 125.

Ja men pije tm okol 3,8-4 litre na 100km, p mam sportno odmično gred, 26mm fergazer. ;)

Lep pozdrav, JK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre se zato da vidim če se dejansko splača, pa če greš kam dlje prav pride 10,20 km/h več. Drugače pa supermoto valda ni za končno, ampak vseeno ni narobe če se lahko malo bolj normalno pelješ :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:closedeyes: če še zmeri kšnga zanima odmična gred za tomosa nej piše dr.Ninchha ( je tut na tem forumu) pa ti bo ona prodalal!!! :naughty: :rolleyes:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuk pa pride kej odmična pa fergazer 26mm?? kaj pa elektronika druga--> kaj je pol bulš?? :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Nina je tule bliz mene doma.. nazadnje je rekla da ma sam filtr pa bat se mi zdi, hmm :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do 4 litre mi je vseeno, če bi blo več, je pa že mal hudo za 4T 125.

Men žre 5 litrov, če ga kolkr tok lepo pelem..tko da bi blo več k 4 litre res kriza za 125 4T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žiujo. mam eno vprašanje. odločam se med tomosom sm 125 in ch racing wsm 125. kateri ima prednost(komponente itd.)pa zanima me kje bi lahko videl ch-ja? klical sem že na več koncev pa ga nikjer nimajo.

lp. anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u dobr je tole narjeno :worship: .....samo na prvi slikci...a maš ti geštel tok skrivlen, al nihajko :hmm:

opticna varka :) motor postran stoji pa se postran je slikan :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žiujo. mam eno vprašanje. odločam se med tomosom sm 125 in ch racing wsm 125. kateri ima prednost(komponente itd.)pa zanima me kje bi lahko videl ch-ja? klical sem že na več koncev pa ga nikjer nimajo.

lp. anže

mašina je na obeh ista... kr se komponent tiče pa je CH precej na visjem nivoju... temu primerna tud cena. za ogled pa kontaktirej teb najblizjega prodajalca za husqvarno. če ga pa nima ti bo pa znov povedat kje ga lahko vidš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mašina je na obeh ista... kr se komponent tiče pa je CH precej na visjem nivoju... temu primerna tud cena. za ogled pa kontaktirej teb najblizjega prodajalca za husqvarno. če ga pa nima ti bo pa znov povedat kje ga lahko vidš...

in kire komponente so na CH tulk bolše ko na Tomosu?

@ _KrOsIsT_ če se odločaš za nakup novga motorja ti priporočam da uzameš tomosa, ker mašina je tak ista, tomos je pa cenejši velik pri delih, kjer ima husquarna zlo drage dele.. ostalo je pa stvar vizualnega okusa, kir ti je bolj ušeč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne drugega ima prednje vilice boljše. Kaj drugega pa js nisem opazil. Tomos ma neke fake vilce :krneki: Drugače pa so res deli za Tomosa smešno poceni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kire komponente so na CH tulk bolše ko na Tomosu?

@ _KrOsIsT_ če se odločaš za nakup novga motorja ti priporočam da uzameš tomosa, ker mašina je tak ista, tomos je pa cenejši velik pri delih, kjer ima husqvarna zlo drage dele.. ostalo je pa stvar vizualnega okusa, kir ti je bolj ušeč

sej si ze sam napisov :) to je prakticno husqvarna... zarad tega tud drazji deli in vse... to pa se z delec ne pomen da jezdej tomos slab.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!