Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

logično da dvignem čok :slap:

glede na tvoje prejšnje izjave ne bi bilo nič čudnega

kr še ene parkrat se udar po glavi :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na tvoje prejšnje izjave ne bi bilo nič čudnega

kr še ene parkrat se udar po glavi :slap: :slap:

recimo na kero izjavo???

da uprašam kje se naštima,o ker debil model ne ve kje se naštima o jojoj.

eno simpl uprašanje sm postavu pol pa kr neki eni nabijajo....

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

recimo na kero izjavo???

da uprašam kje se naštima,o ker debil model ne ve kje se naštima o jojoj.

eno simpl uprašanje sm postavu pol pa kr neki eni nabijajo....

mal "natrdo" sm ti napisu prejšn post..ampak tok nedolžno pa tud ni tole tvoje spraševanje..preber si owners manual pa celo temo pa boš več vedu...sicer je pa to splošno znanje, ki bi ga lahko vsak motoRist vedu :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal "natrdo" sm ti napisu prejšn post..ampak tok nedolžno pa tud ni tole tvoje spraševanje..preber si owners manual pa celo temo pa boš več vedu...sicer je pa to splošno znanje, ki bi ga lahko vsak motoRist vedu :winkiss:

sej sm pogledu v manual in ne piše popolnoma nič

kaže puščica sredi frgazrja(kjer ni nobenga šraufa) in piše obračajte .

drugače sm pa še poštimu hvala vsem za info. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm

js mam eno vprašanje ,sej možno da je že blo nek u tej temi sam je mal dolga za celo preiskat,

zanima kolk denarja bi pršlo da bi na tomosov dirkalnik pač naštimu komplet luči itd... da bi ga loh registriru

pa a se sploh splača

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem ce ni blo nek govora da sploh ni mozna homologacija neglede na to kaj vse nardis na motorju... tko da tablce na dirkalnem odpadejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem ce ni blo nek govora da sploh ni mozna homologacija neglede na to kaj vse nardis na motorju... tko da tablce na dirkalnem odpadejo...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kje bi ubistvu lohk kupu tomosa sm125 z akrapovičem(ta k je že homologiran) al pa replico cup(če še prodajajo).klicu sm že u koper pa majo sam obične tomose brez akrapota) a kdo prodaja kkšno replico cup?...

lp, anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kje bi ubistvu lohk kupu tomosa sm125 z akrapovičem(ta k je že homologiran) al pa replico cup(če še prodajajo).klicu sm že u koper pa majo sam obične tomose brez akrapota) a kdo prodaja kkšno replico cup?...

lp, anže

poglej na avto. net se prodajata dve replici ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kje bi ubistvu lohk kupu tomosa sm125 z akrapovičem(ta k je že homologiran) al pa replico cup(če še prodajajo).klicu sm že u koper pa majo sam obične tomose brez akrapota) a kdo prodaja kkšno replico cup?...

lp, anže

Kako to misliš? Kolikor je meni znano jih z navadnimi izpuhi ne prodajajo več sploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to misliš? Kolikor je meni znano jih z navadnimi izpuhi ne prodajajo več sploh.

jih jih, js sm še v MBjo vido enga, ko sm pelo motor na servis (v Petovia avto) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej na avto. net se prodajata dve replici ;)

ena je že prodana, druga je pa mogoče mal predraga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi navadnega novega, se ti bolj splača pomoje. Pa še garancijo maš, k bo kdaj verjetno prav prišla :rolleyes: Pa v trgovinah še lahko kakih 100€ tud zglihaš brez problema :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITAT(NejcZ @ 22 Apr 2008 @ 15:15) *

Kako to misliš? Kolikor je meni znano jih z navadnimi izpuhi ne prodajajo več sploh.

jih jih, js sm še v MBjo vido enga, ko sm pelo motor na servis (v Petovia avto) trance_44_wink5.gif

ja prodajajo. zdej te k so u akciji so vsi brez akrapota. z doplačilom 300eurou bi dubu še akrapota sam bi mogu še homologirat naknadno.

sam rajš bi meu replico cup. vsaj ene še kr dobre komponente ma, pa širše gume itd.(sej poznate)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš nič homologirat. Js nimam v homologaciji nič vpisano pa sem mel akrapoviča originalno gor. Replica ma samo prednji disk drugi (15€ dražji od navadnega, pa druge felne z drugimi gumami). Vse ostalo je popolnoma enako. Precenjena je, sej ni drugega :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje kaj ma kdo od vas črne ročke mislim bremzo in sklopko ?

oni na petovij mi je reko da negdo čaka na njih že 3 mesce za srebrne pa niti na tomosu ne vejo če jih majo na zalogi katastrofa

ne vem kaj bom naredo ampak jaz ne mislim tolko čakat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nisi normaln, kolega je že dvakrat naročo, pa vedno dobo naslednji dan po pošti.. tiste črne pa ti nebodo pasale gor, mogoče od sklopke, to nevem, od bremze pa ziher ne ker je tista črna za navadno bremzo, ti maš pa radialno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje kaj ma kdo od vas črne ročke mislim bremzo in sklopko ?

oni na petovij mi je reko da negdo čaka na njih že 3 mesce za srebrne pa niti na tomosu ne vejo če jih majo na zalogi katastrofa

ne vem kaj bom naredo ampak jaz ne mislim tolko čakat

Pa nemorš 3 mesce na kose čakat, če jih lih en z japonske peš ne nese...(jst bi 3 mesce čakal kos samo če bi čakal november, december,januar) :rolleyes: So pa zlo potrpežljivo stranko najdl...al pa ne rabi sploh...

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš nič homologirat. Js nimam v homologaciji nič vpisano pa sem mel akrapoviča originalno gor. Replica ma samo prednji disk drugi (15€ dražji od navadnega, pa druge felne z drugimi gumami). Vse ostalo je popolnoma enako. Precenjena je, sej ni drugega :whistle:

a bi lohk na te feltne k so na 125f dau širše gume? a kdo mogoče ve kere feltne so?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi lohk na te feltne k so na 125f dau širše gume? a kdo mogoče ve kere feltne so?

Na predno kolo bi lahk dav za centimeter širšo, torej 110 ... na zadni feldni pa ni mozno, ker ni placa ;)

Pa itak je ta širina gum ok ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eko dobo ročko od bremze in to posebej samo ročko :naughty: so se potrudli

ono za 3 mesce čakat pa ni za mene empak mi je oni tam prodajalec reko da nekdo čaka na njo že tak dolgo

je že montirana zaj pa gasa naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!