Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Uf je tukaj strani :D Sem prebral 40 strani pa sem obupal :D Zanima me tisti ki imate motor, koliko ste imeli kaj problemov znjim oz. če se sploh splača kupit :) Kaj pa tista fora glede ključov? kao da en odklene 3 al nekaj takega :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf je tukaj strani :D Sem prebral 40 strani pa sem obupal :D Zanima me tisti ki imate motor, koliko ste imeli kaj problemov znjim oz. če se sploh splača kupit :) Kaj pa tista fora glede ključov? kao da en odklene 3 al nekaj takega :whistle:

ja če zgubiš oba kluča ti lahk drug posodi rezervnga :kva1: pr men sploh ni to problem kr lahk kr ključavnco uzamem vn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf je tukaj strani :D Sem prebral 40 strani pa sem obupal :D Zanima me tisti ki imate motor, koliko ste imeli kaj problemov znjim oz. če se sploh splača kupit :) Kaj pa tista fora glede ključov? kao da en odklene 3 al nekaj takega :whistle:

Nič posebnega, par bedastih (morebitnij) problemčkov k ti jih itak pod garancijo odpravijo. Ključi so pa kar vsi univerzalni ja :whistle: Moj odkelene vse do zdej testirane tomose razen enega, od kolega pa odklene kar vse :lol1: Bedarija od tomosa.. :slap: Bom videl kaj mi bodo v soboto rekli k bom reku za ključavnico da pač hočem novo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tega s kljiči se itak sploh ne sekiram, ker itak uporabljam disc lock. Zadnjih 6000km sem prevozil brez kakšnih težav. Moped dela kot urca. Ga priporočam vsakemu, ki ceni 4T agregat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ključavnico zameni! dej od kšnga druzga motorja :trance_33_sleep: a slučajno kdo ve če tut tnove yangserje odklenš lahko s tem klučom od sm 125???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede ključavnice....

sem biu na tomosu in sem reku to serviserju....

šou je po motor in z iztim ključem odklenu 3 druge :D ......

sploh niso vedli dokler nisem reku jaz

pa za novo ključavnico sem omenu in še zdej je nisem dobu..... :D

ne se sekirat zaradi tega če maš disk lock je zadosti.....

tako ali tako če ti hočejo ukrast motor ga bojo ali z ključavnico ali brez....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je kdo od vas danes ob 17:10 fural po Tržaški proti Aškerčevi ?

pa dodatno čelado je zadi tovoru :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se peljem lepo mirno mimo enega parkirišča in akrapo sproži alarm na enem avtu :010

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: akrapo je akrapo tut na 125ccm :yea2: .)

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je kdo od vas danes ob 17:10 fural po Tržaški proti Aškerčevi ?

pa dodatno čelado je zadi tovoru :unsure:

Ja moj sosed se je neki furu, zdej ne vem, če istga mislš (črn motor, črna motokros čelada, pa navadna čelada udzadi prpeta na zic...)

Lep pozdrav, JK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli Horjula / Podlipe al tm nek me en tomosaki s sopotnikom ni pozdravu sploh finger004.gif

Drgač pa zdej k sm meu začasno reg. sm šu v KP po homologacijo (pa jo dobim šele po praznikih)

Naredu sm eno 100km turco (Doborva - Črni Vrh - Horjul). Na enmu ovinku proti Črnm Vrhu (sami 180°) je biu pesk (sploh ga nism vidu :rolleyes: ) in mi je tazadno gumo odnesl - sm pa furu `supermoto style` (na tanku sedim pa nogo dol molim) in sm sam s škornom udaru po tleh pa sm zvozu :worship:

drgač pa NejcZ k te skos zanima za ContiTwist SM Sport- dans sm jih gor dau in proti moji stari gumi (Pirelli sport demon 9k km- sploh ni bla več kugla) so kt bi pelu en drug motor:

k ga premetavam iz ene v drugo smer (pač vijuganje po ravnini) gre to ČIST komot :worship: in se res ful razlike čut.

Druzga pa ne morm povedat k sm naredu z njimi 5km :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli Horjula / Podlipe al tm nek me en tomosaki s sopotnikom ni pozdravu sploh finger004.gif

Drgač pa zdej k sm meu začasno reg. sm šu v KP po homologacijo (pa jo dobim šele po praznikih)

Naredu sm eno 100km turco (Doborva - Črni Vrh - Horjul). Na enmu ovinku proti Črnm Vrhu (sami 180°) je biu pesk (sploh ga nism vidu :rolleyes: ) in mi je tazadno gumo odnesl - sm pa furu `supermoto style` (na tanku sedim pa nogo dol molim) in sm sam s škornom udaru po tleh pa sm zvozu :worship:

drgač pa NejcZ k te skos zanima za ContiTwist SM Sport- dans sm jih gor dau in proti moji stari gumi (Pirelli sport demon 9k km- sploh ni bla več kugla) so kt bi pelu en drug motor:

k ga premetavam iz ene v drugo smer (pač vijuganje po ravnini) gre to ČIST komot :worship: in se res ful razlike čut.

Druzga pa ne morm povedat k sm naredu z njimi 5km :naughty:

NejcZ pozdrav se, gume niso važne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli Horjula / Podlipe al tm nek me en tomosaki s sopotnikom ni pozdravu sploh finger004.gif

Drgač pa zdej k sm meu začasno reg. sm šu v KP po homologacijo (pa jo dobim šele po praznikih)

Naredu sm eno 100km turco (Doborva - Črni Vrh - Horjul). Na enmu ovinku proti Črnm Vrhu (sami 180°) je biu pesk (sploh ga nism vidu :rolleyes: ) in mi je tazadno gumo odnesl - sm pa furu `supermoto style` (na tanku sedim pa nogo dol molim) in sm sam s škornom udaru po tleh pa sm zvozu :worship:

drgač pa NejcZ k te skos zanima za ContiTwist SM Sport- dans sm jih gor dau in proti moji stari gumi (Pirelli sport demon 9k km- sploh ni bla več kugla) so kt bi pelu en drug motor:

k ga premetavam iz ene v drugo smer (pač vijuganje po ravnini) gre to ČIST komot :worship: in se res ful razlike čut.

Druzga pa ne morm povedat k sm naredu z njimi 5km :naughty:

tale s tomosom se skos vozi po horjulu :D sem bil pol ure v horjulu pa se je trikrat peljal mimo :D

ne bi rabil po homologacijo v KP, se jo da narediti tudi kje drugje :) v MB vem da se da :) tak da predvidevam da tudi v lj...

glede tistega premetavanja iz ene v drugo smer nato pa ---> vijuganje po ravnini : :lol1: :lol1: :lol1:

po 5 km res težko kaj zveš o gumi ja, še onega sloja dol ne pobereš :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli Horjula / Podlipe al tm nek me en tomosaki s sopotnikom ni pozdravu sploh finger004.gif

Drgač pa zdej k sm meu začasno reg. sm šu v KP po homologacijo (pa jo dobim šele po praznikih)

Naredu sm eno 100km turco (Doborva - Črni Vrh - Horjul). Na enmu ovinku proti Črnm Vrhu (sami 180°) je biu pesk (sploh ga nism vidu :rolleyes: ) in mi je tazadno gumo odnesl - sm pa furu `supermoto style` (na tanku sedim pa nogo dol molim) in sm sam s škornom udaru po tleh pa sm zvozu :worship:

drgač pa NejcZ k te skos zanima za ContiTwist SM Sport- dans sm jih gor dau in proti moji stari gumi (Pirelli sport demon 9k km- sploh ni bla več kugla) so kt bi pelu en drug motor:

k ga premetavam iz ene v drugo smer (pač vijuganje po ravnini) gre to ČIST komot :worship: in se res ful razlike čut.

Druzga pa ne morm povedat k sm naredu z njimi 5km :naughty:

a te ni pozrdravu jebemu (sm se zmenu da mi sopotnik pozdravla) pa to sm biv jest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale s tomosom se skos vozi po horjulu :D sem bil pol ure v horjulu pa se je trikrat peljal mimo :D

ne bi rabil po homologacijo v KP, se jo da narediti tudi kje drugje :) v MB vem da se da :) tak da predvidevam da tudi v lj...

glede tistega premetavanja iz ene v drugo smer nato pa ---> vijuganje po ravnini : :lol1: :lol1: :lol1:

po 5 km res težko kaj zveš o gumi ja, še onega sloja dol ne pobereš :lol1: :lol1: :lol1:

mozno (a sam 3x sm mislu da veckrat :P ) sej drugac ce si me vidu lohka reces da sm biv jest mamo pa 3-je tm okol tomose pa vsak ma drugacnga

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi rabil po homologacijo v KP, se jo da narediti tudi kje drugje :) v MB vem da se da :) tak da predvidevam da tudi v lj...

v LJ žal nimajo :winkiss:

glede tistega premetavanja iz ene v drugo smer nato pa ---> vijuganje po ravnini : :lol1: :lol1: :lol1:

joj pač ne vem po*ukanga izraza (če sploh je) in pač sem v tem opazu razliko v teh parih km

po 5 km res težko kaj zveš o gumi ja, še onega sloja dol ne pobereš :lol1: :lol1: :lol1:

sej to sm tud napisu :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čas je prvi servis

Kaj ga je mel kdo na petoviji v mb ? mogoče kaki komentar na servis

majo pa eniga tam za prodat in sem probal ključ pa ne gre .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čas je prvi servis

Kaj ga je mel kdo na petoviji v mb ? mogoče kaki komentar na servis

majo pa eniga tam za prodat in sem probal ključ pa ne gre .

Tut jst sm že 3 probu pri lokalnemu prodajalcu pa kluč ni pasu notr... tko da newem al majo sam drugi tako smolo da kluči kr notr pašejo al je kej druzga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomosakiji :worship: a ste za to d se dubimo to mnda sončno soboto za kšno furo??? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomosakiji :worship: a ste za to d se dubimo to mnda sončno soboto za kšno furo??? :whistle:

načeloma bi se dalo sam kje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!