Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

nvem če mate kšne predloge??? :unsure: drgač sm pa meu v načrtih kej podobnga kot kačje ride.. oz. kr ke sm meu v načrtu!! :rolleyes: če pa je kej bolšga pa v okolici lj pa tut ql

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kaj se splača dat par eur več za ful sintetiko al ne pa se vzame pol sintetično olje

Pa bi proso da odgovori kdo ki lahko utemelji odgovor . Tisti odgovori kaj boš te s tem itd ...niso veliko v pomoč

pri motul olju je razlika 11 eur pol

22 eur ful

Zaj če nrdiškaj dobrega z ful sintetiko ni problem dat tistih 11 eur več po moje če pa ni razlike pa . ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kaj se splača dat par eur več za ful sintetiko al ne pa se vzame pol sintetično olje

Pa bi proso da odgovori kdo ki lahko utemelji odgovor . Tisti odgovori kaj boš te s tem itd ...niso veliko v pomoč

pri motul olju je razlika 11 eur pol

22 eur ful

Zaj če nrdiškaj dobrega z ful sintetiko ni problem dat tistih 11 eur več po moje če pa ni razlike pa . ?

Za ta motor je polsintetinčen dovolj, ker ni neka nevem kako navita mašina. Sam sicer uporabljam sintetiko iz Louisa za 10€ liter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok rečte eno turo pa gremo sam nej bo tko nekej pr lj d ns lahko več pride an... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok rečte eno turo pa gremo sam nej bo tko nekej pr lj d ns lahko več pride an... :trance_33_sleep:

pejte raj naledn vikend, bi še jst šou- k zdej čakam homologacijo

pa čeprav imam CH-ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uprašanje kašn bo spet vreme :headbang: jah jst bom šou jutr na kačje ride pa če bom sam bom pa sam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo SHELL-a notr pa da ve kasn je k jest ga mam pa mi na racunu od servisa pise samo Olje motorja Shell za 17,44€

pa bi ga rabu do lit k ga je mal mal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake so dimenzije zadnjega obroča kolesa pri Tomosu? Malo študiram da bi pesto menjal, kupil samo zadnjo felno novo (prednja je kaput hhe), poravnal to pa dal spredaj gor. Bi šlo*?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap. Verjetno so dimenzije tak zlo podobne kot dimenzije tvoje prednje. Ker zadnja bi se še dala popravt a veš..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, sam pol bi meu 130 spredno gumo.. js mam 120.. pomoje bi blo 130 že skor prevč širok :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nene, 120 bi dal gor :whistle: Če so felne seveda enake.. drgač bom pač obe kupo. Sam to bo še trajal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nene, 120 bi dal gor :whistle: Če so felne seveda enake.. drgač bom pač obe kupo. Sam to bo še trajal.

aja, misliš felne če so enak široke pa bi pol 120 gor dau pol.. ka te finance matrajo al zka bo doug trajal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotr matra... finance niso problem, problem je ker mi fotr ne pusti več na motor :cry: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake so dimenzije zadnjega obroča kolesa pri Tomosu? Malo študiram da bi pesto menjal, kupil samo zadnjo felno novo (prednja je kaput hhe), poravnal to pa dal spredaj gor. Bi šlo*?

4.25"17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tista širša ki je za Replice?

Sem mislu da govoriš za replico, replica ima 4.25"17, tvoja zadnja pa je 3.50"17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa prednja? To sm mislu če bi šlo križam, bi zadnjo poravnal, menjal pesto pa dal spredaj gor, ker bi blo vseen ceneje kot če novo kupm :whistle: Aja, to mi še reči. Še mate vi kaki oni power kit viška? Fergazer in odmično?

evo je koči poenostavu :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa prednja? To sm mislu če bi šlo križam, bi zadnjo poravnal, menjal pesto pa dal spredaj gor, ker bi blo vseen ceneje kot če novo kupm :whistle: Aja, to mi še reči. Še mate vi kaki oni power kit viška? Fergazer in odmično?

evo je koči poenostavu :)

Prednja od replice je kot zadnja tvoja, torej 3.50"17, torej z pestom od sprednje feltne in obročom od zadnje se da. Mi smo imel vsi spredaj 3.50 in zadaj 3.50! Za powerkit ti bom lahko jutri povedal, če je kak ostal. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!