Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Moje so fulllll trde.. mislim so mehke do neke meje, sam dlje ko do polovice ni šans da grejp. Še do polovice ne. Na frendovem tomosu pa grejo lepo pri skakanju so par cm pred podnom :whistle:

jest pa sam mejhn skočm pa mi jih kuj zabije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ne govor.. nazadnje sm zvil obe felni (70 člez mal višji špičast robnik) :whistle: Felni poleg drugega afkors hihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa sam mejhn skočm pa mi jih kuj zabije

gostejše olje v vilcah dela čudeže... precej razlike za majno ceno... če hočeš več pa trše vzmeti... se da tud kupt sam je drago...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en pr nas na ledini je tud to kupu

mu je kr akrapo gnit začeu haha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en pr nas na ledini je tud to kupu

mu je kr akrapo gnit začeu haha :lol1:

Tisto oranžno ni od Akrapoviča :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega sem že videl ja. Okvir imata skoraj identičen, če ne isti, nekaj komponent je istih, s tem, da ima tale sherco od tomosa dele gor. Airbox je sigurno od tomosa.

Ampak tomos mi je precej lepši :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle je poj vprasane ker motor ma od kerga dele ker sta obe firmi precej mejhni... tomos mislm da še manši :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: a tuki slučajn kdaj kej sprašvou al pa kar kol za tomosa.. če bi se splačal vrtino večat se prau zamenat odmično ga brust( dt drugo pušo v cilinder) pa dt bat za povečanje moči,itd... no če pa se da pa mi raj povejte kok hitr bi se pol pregreu k nima vodnga hlajenaja??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj v tej smeri sem tut jaz razmišlal da bi se ga bruslo na 150 ccm

kaj ga je že kdo bruso ? kaj je treba tudi kaj na glavi spremenit če se bat poveča ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahkop kupie fergazer bat pa odmično. Pa nek kit naj bi celo obstajal, sam tist je vprašanje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... nekak mi zgleda mal tomos :whistle:

city_ipone.jpg

Ej fantje tole je čisti Tomos, iste plastike, iste litke, ist zadn deu (blatnik, za tablco, luč, žmigovci) itd.... Kukr jst vidm je edino kar je drugač je spredn blatnik, vilce p sprednja maska. Še števc je isti p diski (no vsaj ferma) :hmm: :kva1: .

Zdej pa, kdo je koperu od koga.... :?

Jeb_mtiš tale Tomos ej, a je sploh kej sam pogruntu, p tok sm ga hvalu :slap: :D

Lep pozdrav, JK

Popravljeno . Popravil MXRideR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahkop kupie fergazer bat pa odmično. Pa nek kit naj bi celo obstajal, sam tist je vprašanje..

Obstaja kit 150 ccm, proizvaja ga pa BBR (ZDA) sam je mišljen za Yamaho TT-R 125 k ma p isto mašino, tko da bi se vrjetn dal kej zrihtat :naughty: . Sam a se splača rihtat do 18 leta? :unsure:

Ej Nejcz p Jerry_exc zdej sta čist razkrinkala Tomosa :lol: :D

Lep pozdrav, JK

Popravljeno . Popravil MXRideR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kita sigurno ne.. če že menjaj odmično pa fergazer, pa športni filter gor pa bo že solidno šel motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja kit 150 ccm, proizvaja ga pa BBR (ZDA) sam je mišljen za Yamaho TT-R 125 k ma p isto mašino, tko da bi se vrjetn dal kej zrihtat :naughty: . Sam a se splača rihtat do 18 leta? :unsure:

Ej Nejcz p Jerry_exc zdej sta čist razkrinkala Tomosa :lol: :D

Lep pozdrav, JK

kit se sliši zanimivo verjetno je to boljše kot da ga brusiš ker je verjetno večji cilinder .

kaj je možno zvedet še kaj več mogoče uvoznik al pa teh. podatki kaj pridobiš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kit se sliši zanimivo verjetno je to boljše kot da ga brusiš ker je verjetno večji cilinder .

kaj je možno zvedet še kaj več mogoče uvoznik al pa teh. podatki kaj pridobiš ?

Na kle mate to stran p si poglejte kaj use delajo za tako mašino :winkiss: ....

http://www.bbrmotorsports.com/Products/Products.aspx

Lep pozdrav, JK

Popravljeno . Popravil MXRideR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma teli motorji so ze mal ko...VW sharan, ford galaxy,seat alhambra... k je vse isto sam druga firma :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje jst mam na motorju drugo športno gred, večji fergazar, pa akrapoviča(tko kt usi) pa manši zobnik zadi. Pa vm povem da je bolš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje jst mam na motorju drugo športno gred, večji fergazar, pa akrapoviča(tko kt usi) pa manši zobnik zadi. Pa vm povem da je bolš :OK:

kulk se kej pozna na pospeških pa končni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kulk se kej pozna na pospeških pa končni?

v pospeskih vrjetn ne ves k ma mans zbnik so pomoje kr isti koncna pa more bit mal vecja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, kdo je biu na zbilah s tomosam k ni nč odzdravu? :rolleyes:

Jst ziher ne, vedno pozdravim.

Pomoje je sherco skopiral tomosa. Glede na to, da je bila homologacija za tomosa izdane leta 2002, tale sherco pa je prišel ven kasneje.

Popravljeno . Popravil Tomyboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ziher ne, vedno pozdravim.

Pomoje je sherco skopiral tomosa. Glede na to, da je bila homologacija za tomosa izdane leta 2002, tale sherco pa je prišel ven kasneje.

alpa sta oba Beto kopirala pa dala 4T gor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!