Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

alo decki a se da balanco poravnt tko da bi blo kul al morm it novo kupt ?? sicer se na uc ne vid takoj sam ce primes pa takoj cutis da je postran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam poravnano pa je čist ql.. poravnana je pa tak na oko, pa ko se peleš nič ne čutiš da bi bla kej zvita tak da je ql :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam poravnano pa je čist ql.. poravnana je pa tak na oko, pa ko se peleš nič ne čutiš da bi bla kej zvita tak da je ql :)

kaj to si jo dol uzev pa cev (/ali/palico) dav vanjo pa prtisnu da je sla nazaj v prvono lego :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj to si jo dol uzev pa cev (/ali/palico) dav vanjo pa prtisnu da je sla nazaj v prvono lego :D

ja dol sm jo odšraufu, vse dol pobrau pa jo poravnal v šraufštuku kr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomosovo se varjetn da poglihat... tud te k so kšne navadne 22mm se da če ni kšn zajeban materjal ki rad poka... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se poglihat na oko čist lepo.. v šraufštuk pa je. Mamo izkušnje :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomosovi serviserji nimajo sredstev da bi opravli podrobn pregled motorja (tak pravjo), v Kopru pa hočejo nevemkake vse papirje predno začnejo karkoli šraufat. Pizda bom znoru počasi :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stafuc, a sem se jaz vozil vceraj okoli 14.30 za tabo do Horjula?

ja en se je vozu ja pol je pa v horjulu zaviv za vrhnko a to si biv ti :D aja ura je bla pa 14.30 k sm te prehitu na trzaski

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja en se je vozu ja pol je pa v horjulu zaviv za vrhnko a to si biv ti :D aja ura je bla pa 14.30 k sm te prehitu na trzaski

Jep, to sem bil jaz. Lahko bi se kdaj dobli za kaksno skupno furo, če sploh hodiš kam, glede na to da so zmogljivosti mopedov približno enake. No, moj gre malo bolš. Sem se zanalašč vozu za tabo, drgač bi te že prehitu. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi šli kam skupaj. Samo ne več kot 400km, ker je nevarnost, da bom brez otrok :whistle:

Ej Igorr a ti mogoce na SCPET hodiš? Enkrat sem videl tam parkiranga tacga MZja

Popravljeno . Popravil Tomyboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če zdržiš 400 vsa čast. Pr men ni varjante in sm po 200 mrtu, pa še to z pavzami nonstop :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če zdržiš 400 vsa čast. Pr men ni varjante in sm po 200 mrtu, pa še to z pavzami nonstop :D

400km na mojmu trdmu sedežu NI ŠANS

pri 260km so me jajca bolela ko svina- kar pa občutiš takrat ko se malce presedeš, boli pa k svina!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, to sem bil jaz. Lahko bi se kdaj dobli za kaksno skupno furo, če sploh hodiš kam, glede na to da so zmogljivosti mopedov približno enake. No, moj gre malo bolš. Sem se zanalašč vozu za tabo, drgač bi te že prehitu. :P

me zgovarjej se ne sej ne sej sm jest mal bel pocas vozu sam na ennm ovinku na konc ravnine mi je pa skor masino vn fuknilsm ga tisu s peto pol pa pr 90 v cetro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zgovarjej se ne sej ne sej sm jest mal bel pocas vozu sam na ennm ovinku na konc ravnine mi je pa skor masino vn fuknilsm ga tisu s peto pol pa pr 90 v cetro :D

lol? pred 90 js sploh ne šaltam v peto.. teb bi pa mašino vn vrgl pr 90 :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol? pred 90 js sploh ne šaltam v peto.. teb bi pa mašino vn vrgl pr 90 :rolleyes:

ša sej je blo mal vec no nevem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res matrate mašine. jaz ponavad tkole šaltam če imam lagano sportski tempo :naughty: :naughty:

2 15

3 40

4 60

5 75

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebote tomos

grem dons na furco vse uredu,pol začne kurba neki crkovat kr v 2-gi mi začne počasi ugašat motor,se ustavim(seveda motor crkne),porukam frgazr pol je spet normalno delu ampak zvok se je nekam spremenu.sam se mi zdi da je nehu tud tok dobr vlečt kot je prej. :headbang: :headbang:

lp

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!