Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

kok prideš tak hitr do tačk? maš pol vzmetenje tak na mehk da je motor čist pr tleh al si pa težek :P js mam na zadni gumi ene 3mm do roba spredna pa čist do roba pa nism pršu do tačk, pa ma moja guma res vlko tekalno površino :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tud ne vem kako so lahko na navadnih cestah na tačkah. Al pa sm js vozu ko pička, nevem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni treba pretiravat, in se nagibat nevem kako močno. Normalno zvoziš ovinek, pa je. So pa tiste zalivke res zoprne, te prestavi za par centimetrov.

Vzmetenje mam jaz čist serijsko, edino spredaj je drugo olje noter, ker tisto originalno bučno olje :naughty: je blo samo za stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi nagibamo precej pa je še daleč tačka :) Edino če maš res čisto namehko vzmetenje, js mam zadaj kolkr je pač lahko trdo, spredaj pa mi tud ne gredo vilce več kot do polovice notri :) Moram enkrat to videt res :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam tut zadi zategjen kulk sm pač ročno lahk pršu zram.. tak da je motor zlo visok kr js tut nism težek glih :whistle: bomo vidl če bo šlo v Krškem do tačk.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js sm še z kladivom pa šraufncigerjem potolku tak da sm čist do konca zašpanu :) Drgač pa ja, bom js tud vzel zdej te Rensport gume, pa bo kaj bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ka pa maš napisan pod motocikel: open replica :lol: če maš razbitga F zaenkrat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni treba pretiravat, in se nagibat nevem kako močno. Normalno zvoziš ovinek, pa je. So pa tiste zalivke res zoprne, te prestavi za par centimetrov.

Vzmetenje mam jaz čist serijsko, edino spredaj je drugo olje noter, ker tisto originalno bučno olje :naughty: je blo samo za stran.

Jaz tud sem čist na komot pršu do tačke, vzmetenje mam po mojem res malo bol mehko ampak pri mojih 63kg se to naj ne bi poznalo.

Pa tud jaz mam 1cm od roba gume

A na Tomosu mate take dvižne tačke? Ker jaz jo mam, ampak ker je bivši lastnik padu je dost skrivlena (tak da gre gor pa dol pot kotom 30° in ne 90)

Popravljeno . Popravil Prevtzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itq mamo dvižne tačke. Pol pa res ne razumem kok js ne pridem do tačke, če maš ti 1cm do roba gume :rolleyes: post-15471-1211104515_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je pa moja guma na robu manjka še precej do tačke :)

pa maš dost manj tekalne površine ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti imaš širšo gumo, sam se mi zdi da ni nič bolj zaobljena kot moja (v kratkem bivša :krneki: ). Čudno je to vse skupaj. Vi samo zrihtajte lap timer pa gremo en vikend v juniju na raceland. Pa bomo vidl kje smo hehe. Na tački al pa ne, važno da se ti fajn zdi :P

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda kot nova bo zdržala še enih 6000 .

jutri grem malo na furco MB -KP upam da bo vreme zdržalo pa rit tudi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tomažin še dost maš do roba gume(bl zalagi) :evilgrin: še spredno sliki!!!

hehe sej je spredna to, no na tej strani ni čist do konca, na drugi strani pa je :rolleyes: dej sliki svojo gumo da vidm ;)

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itq mamo dvižne tačke. Pol pa res ne razumem kok js ne pridem do tačke, če maš ti 1cm do roba gume :rolleyes:

A ti mas tud stevc od kolesa joj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js ga zdej nebom mel več, tak da en manj :krneki: Pride bolj napredna stvar gor ne pa to sraje originalno al pa števc od bicikla hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!