Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

kaj res tok bedno vozite, da vam je tok dougčas da morte gledat na števc?

ponavad če ga pelješ na nož nimaš časa na števc gledat oz.ti original zadošča

še gameboy si navežite gor pa boste imeli pravo zaposlitev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je ja

sam ta je pa dobra da sm prebrav vse poste okol tega sam tega ne :whistle: :D

Aja zakaj ne prletis nikol z njev v solo :?

29.maja mam ispit :naughty: sorri sicer za :topic:

sam bi se res lahko kdaj dobil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj res tok bedno vozite, da vam je tok dougčas da morte gledat na števc?

ponavad če ga pelješ na nož nimaš časa na števc gledat oz.ti original zadošča

še gameboy si navežite gor pa boste imeli pravo zaposlitev

ne js mam kolesarski števc sam zato, da ko tankam dam trenutne kilometre na 0 pa da pol vidim kulk sm že prevozu s tankom, da vem kdaj morm it prbližn tankat.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst enako. Izključno in samo zaradi tega. Zaj tak pride vse skupaj digitalno pa bo mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko greš kj do Ferjana pogledat kak je kej moj motor hehe. Drugače pa sm razmišljal.. nek manjši multifunkcijski števec, zraven še en mejhn digitalni za temperaturo, pa pol še zraven en mejhn za obrate :whistle: digitalno vse.

Ali opcija 2.. en števc mal večji k bo mel vse to not.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko greš kj do Ferjana pogledat kak je kej moj motor hehe. Drugače pa sm razmišljal.. nek manjši multifunkcijski števec, zraven še en mejhn digitalni za temperaturo, pa pol še zraven en mejhn za obrate :whistle: digitalno vse.

pa zka bi vse to meu? če ne rabš sploh.. js bi edin obratomer meu še. Eh analogn je bolš da vidiš cajger kak raste ne pa številke pr digitalnem kak skačejo- to ni zanimiu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne js mam kolesarski števc sam zato, da ko tankam dam trenutne kilometre na 0 pa da pol vidim kulk sm že prevozu s tankom, da vem kdaj morm it prbližn tankat.. :whistle:

a pr tomosu ne morš dat na 0 km?, ma sam en števc za kilometre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko greš kj do Ferjana pogledat kak je kej moj motor hehe. Drugače pa sm razmišljal.. nek manjši multifunkcijski števec, zraven še en mejhn digitalni za temperaturo, pa pol še zraven en mejhn za obrate :whistle: digitalno vse.

Ali opcija 2.. en števc mal večji k bo mel vse to not.

Pa se ti splača? Prodaj to jajce, pa kupi nekaj močnejšega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, tak se mi fajn zdi :D Pa grd je originalni :blush: Sploh pa nebodo to neki velki dnarji da nebo keri mislil :)

:wub:

Igorr: potemtakem lahko ti tud prodaš svoja jajca ker niso nič kaj boljša od Tomosa :) Misliš da nebi mel močnejše mašine? Bi, ampak sm rad legaln na cesti, kar mi je do zdej že 2x prov prišlo :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pr tomosu ne morš dat na 0 km?, ma sam en števc za kilometre?

ja.. sam skupne kilometre ma :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je kurac ja k mate tako porabo da je treba skoz gledat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, tak se mi fajn zdi :D Pa grd je originalni :blush: Sploh pa nebodo to neki velki dnarji da nebo keri mislil :)

:wub:

Igorr: potemtakem lahko ti tud prodaš svoja jajca ker niso nič kaj boljša od Tomosa :) Misliš da nebi mel močnejše mašine? Bi, ampak sm rad legaln na cesti, kar mi je do zdej že 2x prov prišlo :)

Ni letelo to na kvaliteto oz. na karkoli si pač že mislil. Ampak na dodatno vlaganje v fensišmensi števce ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js zmern tankam na vsake 200 km ... tk mam mir ;)

ja če prideš do bencinske če na kovtrvem mojsto ne obstojiš :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če prideš do bencinske če na kovtrvem mojsto ne obstojiš :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Včasih pa tut zmanka ja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a danc si se vozo kaj???

Če je dž, ka pa ti?

Kda mi bos posnetek pošlo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je dž, ka pa ti?

Kda mi bos posnetek pošlo??

na cd sm dav posnetek ti prnesem ko se grema plat! kr mi c :worship: omp tk jebe da vrjet ne morm pa mavo sm se plo ene 20km sm naredo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo od vas na tomosu spedenan nosilc za tablco pa luč?...zanima me kje bi lohka kupu komplet nosilc+luč+smerokazi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo od vas na tomosu spedenan nosilc za tablco pa luč?...zanima me kje bi lohka kupu komplet nosilc+luč+smerokazi?

ja mamo :whistle: nosilc si lahk sam nardiš, luč pa smerokaze pa kupiš npr. v Louisu al pa kje drugje kjer jih pač majo.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud luč loh sam nediš ;)

Aha, jaz jo pacam že par mesecev, sploh nimam časa. Zdaj moram ploščico zjedkat, pa mi tako smrdi to delo :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!