Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Aha, jaz jo pacam že par mesecev, sploh nimam časa. Zdaj moram ploščico zjedkat, pa mi tako smrdi to delo :unsure: :unsure:

res je problem zjetkat ce mas ze vse drugo naren, nemoris 5 min pr kislini pocakat :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spt mi je crknava zajla za kuplongo :headbang: sm dans novo naroco, pa še ščitnike za roke ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spt mi je crknava zajla za kuplongo :headbang: sm dans novo naroco, pa še ščitnike za roke ;)

mogoč preveč napeta? pa mal wd40 skoz napelavo spust predn montiraš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoč preveč napeta? pa mal wd40 skoz napelavo spust predn montiraš...

Nvm ka je z ttimi zajlami, mi je že original crknava, sm naročo novo, sm jo lpo namazo pa namontiro pa je spt crknava, bom vido kk bo zei ;)

Mam pa 6000 km pa sma se s fotro odločla da boma kr doma naredva servis, sei ni kaj posebnega, amenjala olje, pregledla vse pa je :P

Zei ga bom fajn porihto (ketna, zajla,...), SPUCO :P pa namontiro zaščito za roke pa bo ko nov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej menjava olja je pa res zakomplicirana, en škaf daš pod motor odšraufaš šravf pa počakaš da se vse sprazne.... in naliješ novga. :winkiss:

Za pregledat motor pa glih ne vem kaj bi pregledu? A mislš mašino??

Lep pozdrav, JK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe! Olje moraš odliti v za ta namen homologirano posodo! Kaj nič ne bereš manuala? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma saj zajle so potrošni matrial!!!za olje pa itaq ni panike ga pač hraneš nekam pa ga pol odpeleš ko majo ono zbiranje nevarnih snovi pa je to to!!! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoja mama pa ni preveč ekološko ozaveščena :lol1:

tudi tvoja ne da ti pusti toto 2T racing bombo 21009823740982374983274893 HP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoja mama pa ni preveč ekološko ozaveščena :lol1:

najboljš da plot pa deske poštrihaš,pa maš zahčito zastonj,pa še olja se boš rešo! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cel car si ;) noro duhovito :)

totif čamif je jezen :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamero sem se nekomu tam odzgoraj kakemu bogu da dež od kozine do mb. me je pralo . Ko sem prišo domu me je tak zeblo da sem se celi treso .

Sem pa v tomosu kupo zadne ščitnike za roke ko sem bil doli . Bojo pa še jih naročli :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biš naredu 500 m do motomanije in biš dobu za izto ceno od UFO-ta ali pa moto sport ki je tudi v bližini...

za moje pojme so lepši.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biš naredu 500 m do motomanije in biš dobu za izto ceno od UFO-ta ali pa moto sport ki je tudi v bližini...

za moje pojme so lepši.... :naughty:

meni pa so kr všeč ti ker so malo ožji oz niso ko loparji za ping pong lahko pa ga raširiš z enim delom ki je priložen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa so kr všeč ti ker so malo ožji oz niso ko loparji za ping pong lahko pa ga raširiš z enim delom ki je priložen

Slikca pa kok si dav :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak ste umetniki, jooj. Ščitniki morajo bit funkcionalni, ne lepi. To pa od teh navadnih plastičnih ni noben, vse prešvoh.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikca pa kok si dav :D

cena 28 eur kar je po moje ful ugodno .

Drugače pa nejcz zakaj sklepaš da so plastični nefunkcionalni ? kaj ne zaustavijo vetra ?

post-18999-1211400613_thumb.jpg

post-18999-1211400682_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te mamo mi enake, samo da nimamo tistega dvižka pač. Ne glede vetra, pri padcu ne zavarujejo ravno ročke. Preverjeno že dvakrat. Morajo biti oni k majo notr še mal debelej železo da maš pol res zaščito.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!