Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

akrapoviča dobiš zravem kolikor vem, ker sm se menu z enim ko ga kupuje zdej..nisn pa 100%

pa da so se dost pocenil sm tud ču..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..fantje a ste zasledil kok so zdele cene tomosa padle npr. tomos sm125 replica cup je samo 3220€ nova :headbang: :unsure: navadn je pa 2500€

in zakaj se sekiraš? sej ti more bit jasn da če kupš stvar v prvem letu ko na trg pride da bo čez en let cena šla dol... je pr vsh stvareh tako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so na Tomosu rekl da je brez akrapoviča.. Nevem, moćžno da je Z, sej ni važn. Pocenil so se samo stari, se prav 2007 modeli k jih ne morjo prodat. Drugače cena ostaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nov tukaj, in pravkar opravljam izpit za A kategorijo, zdej hodim še na predavanja sam upam da bo kmal konc :P

Odločam se za nakup enga 125ccm motorja, pa sem mal gledov pa sm prvi mislu kupit Yamaho YZF-R125

pa mal preveč košta...

Pomoje se bom odloču kr za tomosa Supermoto SM 125 F, Zanima me če dobiš pri SM 125 F Akrapoviča zravn ? al morš posebej kupit ?

Pa še nekaj,

A bi lahko kdo posnel kak video, da vidim mal kko zgleda pa kak zvok ma :rolleyes:

Na youtube ni dost posnetkov :?

Popravljeno . Popravil mazo0
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej od kod si, pa je mogoče kdo od lastnikov blizu tebe doma, pa si ga boš lahko pogledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okolica postojne :unsure:

Nima noben tu okoli tega tomosa :/

Popravljeno . Popravil mazo0
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nov tukaj, in pravkar opravljam izpit za A kategorijo, zdej hodim še na predavanja sam upam da bo kmal konc :P

Odločam se za nakup enga 125ccm motorja, pa sem mal gledov pa sm prvi mislu kupit Yamaho YZF-R125

pa mal preveč košta...

Pomoje se bom odloču kr za tomosa SM 125 F, Zanima me če dobiš pri SM 125 F Akrapoviča zravn ? al morš posebej kupit ?

Pa še nekaj,

A bi lahko kdo posnel kak video, da vidim mal kko zgleda pa kak zvok ma :rolleyes:

Na youtube ni dost posnetkov :?

najbolš bo če kr kontaktiraš kšnga ki je bliz tebe doma in pejt zadevo v živo pogledaš... lahko greš celo pogledat kšnga k se prodaja in se mal peleš... pač rečeš da te zanima nakup in nakoncu poveš da to ni zate in greš... ni nič narobe... boš najbol zvedu koko je z zadevo... za akrapoviča pa mism da morš vzet CUP replico... nism 100% to bol drugi tle vejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr ti gre tole :worship: sam maš tak SS stil na supermoto ;)

tnx, sam to še ni to ... čakam na prave temp. asfalta (ki pa visoko Golico dosežejo šele res v pravih poletnih dneh) ... drgač pa rabim še kombinezon, ker zei mam od rolarjev ščitnike tak naštimane :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://video.google.co.uk/videoplay?docid=...066245240179492

Moj ko je bil še čisto novi.. prvi dan z trgovine :)

Drugače pa.. ko majo zdej akcijo na Tomosu, gre za 2007 modele in nimajo Akrapoviča gor. Zato so tolko znižani. Cena novega motorja (2008)+ akrapovič pa je cirka 3000€, tako kot že lani oz predlani. Replica ima samo boljše gume in širše fellne gor, pa spredaj plavajoči disk. Mašina in vse ostalo je popolnoma enako.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče kdo ve kok tomosov letnik 2007 majo še na zalogi, pa če je kakšna razlika med 2007 in 08.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče kdo ve kok tomosov letnik 2007 majo še na zalogi, pa če je kakšna razlika med 2007 in 08.

hvala

težk da bo kir vedu, najbolš da pokličeš dol v prodajalno v Tomos pa uprašaš. Razlike ziher ni, uni so pač letnik starejši pa jih nemorjo prodat drugač zato so v akciji :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mazo0 jst sm v soboto al pa nedeljo skor ziher na kačjih ridah lahko prideš pogledat!!! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hozi a maš ti to vse original..? k jst na isti stil guram sam se mi zdi d teb tale bl potegne!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hozi a maš ti to vse original..? k jst na isti stil guram sam se mi zdi d teb tale bl potegne!!

več zaleta je vzev ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hozi a maš ti to vse original..? k jst na isti stil guram sam se mi zdi d teb tale bl potegne!!

Vse original ... sam zadne cajte pa nvm ka mu je, mam občutek da za odtenek bol potegne :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cenik tomos (2008)

model:

sm 125f = 2.490

se 125f= 2.399

sm 125f +akrapovič= 2.699

sm 125 replica cup= 3.220

akrapovič= 299

to so točne cene spomladne akcije.

ta teden grem po 125 f+akrapo...yee :evilgrin: ...čeprov se ga bom pa 1 tednu naveličal.

aja pa replico cup se da že dobit takoj sm 125f pa bodo v naslednjih dneh(bodo na zalogi)

lp anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redna cena za navadnega je še vedno 3 jurje in 4 za repliko. Ceneje so samo lanski modeli k se jim prah gor nabira :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa počakam da bom star 16 po pa tud samo še občinske nardim pa vožnjo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej hozi a to maš ti original gume?

bistvo kaj sm hotu uprašat...a dobr držijo tele sava gume od tomosa..če bi jih šou po asfaltu naganjat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original gume ima ja. So absolutno najslabše gume ki obstajajo na trgu za motorje. Resno, največji podn od gum kar obstaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!