Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

ja tele gume na replici so zakon...kt ulite za tomosa :worship: drži kt prlimana!!! une sava so pa res tko tko bl štalaa..[moje mnenje] :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej hozi a to maš ti original gume?

bistvo kaj sm hotu uprašat...a dobr držijo tele sava gume od tomosa..če bi jih šou po asfaltu naganjat...

Mam oriđinal gume ja ... pač nvm ka naj rečem, zaenkrat me še niso pustle na cedilo (upam da me tut ne bojo), pa sm vozo že tut čist do tačke ... se pa frendu na xt bistveno bolj segrejejo ko pa meni :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tele gume na replici so zakon...kt ulite za tomosa :worship: drži kt prlimana!!! une sava so pa res tko tko bl štalaa..[moje mnenje] :whistle:

držijo ko se ogrejejo.. to pa traja neki cajta.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na navadni cesti je sigurno nikoli ne spraviš na pravo temperaturo z tem motorjem.. razn če si res totalno odfukan, sam še vseeno težko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na navadni cesti je sigurno nikoli ne spraviš na pravo temperaturo z tem motorjem.. razn če si res totalno odfukan, sam še vseeno težko :D

nekajkrat po Mariji reki gor pa dol pa jo ogreješ :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm stafuca pa še enga z repliko vidu mim aškerčeve ob 5:10min k se je sola koncala.

kr lepo tkole po mestu tomosa slišat.

@hozi:a s kolenčkom do tačke al supermoto stil??

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da vam ej jasno kaka hitrost in nagib morata biti da prideš do tačke. Če to delate na navadni cesti svaka čast :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da vam ej jasno kaka hitrost in nagib morata biti da prideš do tačke. Če to delate na navadni cesti svaka čast :worship:

ja mora bit tale HOZI totalen norc :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da vam ej jasno kaka hitrost in nagib morata biti da prideš do tačke. Če to delate na navadni cesti svaka čast :worship:

Hvala :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri grem na Golico, če gre mogoče kdo zraven. Jaz bom šel ob pol enih od doma, tako da sem ob pol dveh v Pliberku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ja gume se hitr segrejejo...sploh te metzeler sm pa slišou d se sava noče nikor segret.. :unsure: o ja do tačke gre pa hitr (sm celo premišljevou če bi jih mal skrajšou d bi šlo še bl.. :trance_33_sleep: tomos je stroj sam še ene 5hp več bi mogu met :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lpo prgonm v ovink nagnem na ss stil.. in lepo tačka po tleh drgne :rolleyes: video mam neki na mobitelu bom vrjetn kej posneu v kratkem pa ti dam pol link!!! :closedeyes: ne se bat ti sam prtisn pa nagn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri grem na Golico, če gre mogoče kdo zraven. Jaz bom šel ob pol enih od doma, tako da sem ob pol dveh v Pliberku.

Js bi z veseljem šov ..... pa mi je glih zadna guma crknava ko sma se s pičko pelava in sma se pol pou ure vozla lpo 20 km/h do doma :headbang: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi z veseljem šov ..... pa mi je glih zadna guma crknava ko sma se s pičko pelava in sma se pol pou ure vozla lpo 20 km/h do doma :headbang: :trance_33_sleep:

fukni tte savine gume bk :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vem še za nekaj hujšega.. se peljem nekje 100km/h po obvoznici, prehitevam avto, kr naenkrat začne trest fse, levo desno gor dol haha, si mislim WTF :blink: Ustavm takoj pa vidm pradno gumo. Pol pa standard ne, prižgat motor, v prestavo pa hodit zravn njega do doma. Vsaj porivat ni treba hehe :wacko:

Drugače pa supermoto ni za 2. DOlgo sm rabo da sm pogrunto hehe. Tak da pri meni tačk za potnika ni več gor sploh :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam oriđinal gume ja ... pač nvm ka naj rečem, zaenkrat me še niso pustle na cedilo (upam da me tut ne bojo), pa sm vozo že tut čist do tačke ... se pa frendu na xt bistveno bolj segrejejo ko pa meni :winkiss:

že en 3 x sem skoraj padu zaradi gum....

niti do nogice nemorem prit....

nevem kako ti uspe.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vem še za nekaj hujšega.. se peljem nekje 100km/h po obvoznici, prehitevam avto, kr naenkrat začne trest fse, levo desno gor dol haha, si mislim WTF :blink: Ustavm takoj pa vidm pradno gumo. Pol pa standard ne, prižgat motor, v prestavo pa hodit zravn njega do doma. Vsaj porivat ni treba hehe :wacko:

Drugače pa supermoto ni za 2. DOlgo sm rabo da sm pogrunto hehe. Tak da pri meni tačk za potnika ni več gor sploh :)

tudi jaz sem to opazu da ni za 2 in še če je akrapo gor....

že 2 so se spekla na cevi in enemu je zažalo novo supergo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne samo zaradi tega. Tudi zaradi motorja samega in njegovega namena :)

sej poleg tega še to da se palijo superge..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo iz KOPRA ki ma tomosakija ????

danes sem viud enega v olmu z belimi in rdečimi nalepkami ...

blaje pa okoli 14:30.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!