Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

ne bit jezni ker Tomosa ne spravte do konca :winkiss:

Nism zato jezn, jezn sm zato k se hvalis pa v 10 temah objavis da si prsu do konca k sva ga pa vozila si pa kurac :D

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj nehejte prodajat pa nevemkaj še tu noo :D Raje poglejte temo o Turah, sploh ti prevtzer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism zato jezn, jezn sm zato k se hvalis pa v 10 temah objavis da si prsu do konca k sva ga pa vozila si pa kurac :D

Sej sm napisu da ti furaš 100x bolš od mene,

sploh pa po normalni cesti ga jest nebi tok žgau kt ga ti, kt da bi poznou usak ovink in bi vedu da ni zaprt.

Zato pa grem na poligon, tm ni nobenga pa asfalt je dober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ovinka se nimaš kej bt na cesti!!! pa vsak mal bl zaprt ovink gre lahko guma do konca :winkiss: ....kot kaže pr teb motor obvlada tebe ne ti motorja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah vsi se neki hvalte kok obvladate nej se nekdo posname(razn Hozija :worship: ).pa da ga vidmo strokovnjaka. :evilgrin: :whistle:

ti tanajjači na forumu..prid h nam na ovinke bomo šli se mal vozt... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah vsi se neki hvalte kok obvladate nej se nekdo posname(razn Hozija :worship: ).pa da ga vidmo strokovnjaka. :evilgrin: :whistle:

Men gre to tut na kurac k se usi neki hvalte pa neki nabijate pizda dejte video gor al pa tih botte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men gre to tut na kurac k se usi neki hvalte pa neki nabijate pizda dejte video gor al pa tih botte.

o končno eden, my brother from another mother :lol1: :lol1: :lol1:

jst priznam da ne znam čist do roba spravt :cry: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o končno eden, my brother from another mother :lol1: :lol1: :lol1:

jst priznam da ne znam čist do roba spravt :cry: :blush:

Pa kva pol, sploh ni važn.

Glede snemanja: prneste kamero pa ovink z odličnim asfaltom in vm grem do tačke, pač ne v 1. poizkusu ampek enkrat pa že.

P.S. Mene je tud na cesti učasih res strah ovinkov in ga ne neagnem skoraj nič. Npr. danes ko sem šel na Črni vrh :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o končno eden, my brother from another mother :lol1: :lol1: :lol1:

jst priznam da ne znam čist do roba spravt :cry: :blush:

Tut jst ne enostavno mi glava ne dovol zmeram še kšne pou centi zmanka do roba sam jebat ga... zihr je zihr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa kr v vsaki ridi grem do konca, ko da ne bi poznal limita ... malo morm razčistit pr sbi :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa kr v vsaki ridi grem do konca, ko da ne bi poznal limita ... malo morm razčistit pr sbi :trance_33_sleep:

kr dej ja doklet ni prepozno... tut 3-je motoristi k so mislili da znajo polagat ovinke so umrli v zadnjih dneh. Sam pamet u roke fantje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr dej ja doklet ni prepozno... tut 3-je motoristi k so mislili da znajo polagat ovinke so umrli v zadnjih dneh. Sam pamet u roke fantje...

na vso žalost 4-je.V zadnjih 4 dneh pa 7

KLIK

da ne bomo offtopic.

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na vso žalost 4-je.V zadnjih 4 dneh pa 7

KLIK

da ne bomo offtopic.

Sej ste ze kr dost :topic:

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdajle gledam.. so imeli ti fabriški dirkalni tomosi (rdeči) navadno zavoro? Ne radialne? Kaj za ena je bila, mogoče tista ki jo dajejo zdaj na enduro modele, al je le bilo kaj bolj kvalitetnega? :whistle: Aja, sprašujem samo za zavorni cilinder, torej tisti del ki je na balanci.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP. Malo gledam za ta motor. Pa sem na tomosovi strani malo gledav samo mi ni najbolj jasno ali je pri tomosu sm125 f je že v originalu gor akrapovič ali ga je treba dokupiti? cena sm 125f naj bi bila 2500€ kdo ve?

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba dokupit. Je pa še vseeno 07 model 200€ cenejši kot je redna cena potem.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdajle gledam.. so imeli ti fabriški dirkalni tomosi (rdeči) navadno zavoro? Ne radialne? Kaj za ena je bila, mogoče tista ki jo dajejo zdaj na enduro modele, al je le bilo kaj bolj kvalitetnega? :whistle: Aja, sprašujem samo za zavorni cilinder, torej tisti del ki je na balanci.

Men se zdi da je na rdecih tomosih drugacna celjust nism pa cist preprican...v vsakem primeru majo drugacno posodco za olje kt navadni tomosi... sam ne me glih za besedo drzat :unsure:

Lep pozdrav, JK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja čeljust je tisti del ki je spodaj, pri disku. Vem da imajo drugačen ZAVORNI CILINDER (seveda je druga tudi čeljust, ampak to me ne zanima), zato bi rad vedel kateri je, da zmontiram zadevo gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi tomosi, ki so bili pripravljeni za dirke v Tomosu KP, so imeli ENAKO čeljust, kot ostali serijski. Različen je bil le nosilec za pritrditev le te, saj so imeli druge vilice (takšne kot jih ima Husqvarna CH 125).

Različne čeljusti imajo le motorji, ki so pripravljeni v domačih garažah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!