Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

nažalost ni res...v večini primerov drži ni pa v vseh...nekdo se pelje 50km/h in je dosti bolj nevaren voznik kot nekdo ki se na istem mestu pelje 2x hitreje ;)

to sem hotel izpostavit

glede the ovinka pa pri meni ni bila problem hitrost niti nepazljivost/nepredvidljivost...so bili drugi faktorji in prosim ne obešaj se na to, ker te ni bilo zraven

da ti ne bom še čez vrgel v obraz :)

LP

lej draga, govorim o tem- da tudi če bi bil jaz previden, nebi pretiraval z novimi gumami, se delal frajerja, nebi padla- preprosta matematika. v 95% padcev je tako.

isto je bilo s tabo na ridah. slabe gume + ostali dejavniki (vemo kaksni), si padel. pa te očitno ni izučilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej draga, govorim o tem- da tudi če bi bil jaz previden, nebi pretiraval z novimi gumami, se delal frajerja, nebi padla- preprosta matematika. v 95% padcev je tako.

isto je bilo s tabo na ridah. slabe gume + ostali dejavniki (vemo kaksni), si padel. pa te očitno ni izučilo.

čez 2 dni sem prodal motor :)

od takrat napre se le redko vozim po javnih površinah :) ti pa se skoz kot vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to vem

sej te je

mene pa tut :D

zarad tebe mam brazgotino...si se vgraviru bolš k akrapovič na izpuh

drugač pa smo že zelo offtopic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebom te caku kr zalit bos su pa je

mah sej nebom pršu z motrjem morem pol cel dan cealdo nost!!!pa se mokr bom .bo se kaksen lep dan v tem letu :whistle:

alo stafuc ker motor si prej vozu???pa kako si se razbil??

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah sej nebom pršu z motrjem morem pol cel dan cealdo nost!!!pa se mokr bom .bo se kaksen lep dan v tem letu :whistle:

alo stafuc ker motor si prej vozu???pa kako si se razbil??

tisto o prešnjem motorju sem jaz pisal

vozil sem cagivo mito

Lp reesko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto o prešnjem motorju sem jaz pisal

vozil sem cagivo mito

Lp reesko :)

tako to je on pisu :D

dej pa smo ze prevec zasli :topic: gremo nazaj na temo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smrkavec ti pa raje spat ura je že velik

pa glej da boš jutr spet z busom šou v šolo ahahahhahaha :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O jest bom ze su spat

glej da bos mato zakolicu to se bom smeju ej :whistle:

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš kaj, če ti prakticiraš to, potem to prakticiraj še naprej, dokler (BOGNEDAJ) ne bo šlo kaj narobe. Lahko ti pa povem, da IZKUŠEN voznik (in zase ne pravim, da sem izkušen voznik), tega ne bo šel delat.

Kaj je izkušen voznik zame? Izkušnje na motorju definira kilometrina.

teb se pa ne da kej dost dopovedat.... ker sploh ne vidš bistva... in mal posplošuješ ker nism niker napisov da jest to delam... hotu sm sam povdat da če sta dva na ovinku... torej en na motorju in en ki zadevo gleda. da se da vse skupej tko ispelat da ti v ovinku ne bo pršu avto nasprot nepričakovano... in vs čas govoriš kaj bi izkušen voznik naredu kljub temu da sam nimaš dost izkušn in še posebej povdarš da se nimaš za iskušenga voznika... očitno sam mislš da si oh in sploh iskušen in da loh vsm pamet soliš....

sej vem da se ne boš strinjal.... sploh raj ne odgovarjat da se ta debata zakluč... tak si pač :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teb se pa ne da kej dost dopovedat.... ker sploh ne vidš bistva... in mal posplošuješ ker nism niker napisov da jest to delam... hotu sm sam povdat da če sta dva na ovinku... torej en na motorju in en ki zadevo gleda. da se da vse skupej tko ispelat da ti v ovinku ne bo pršu avto nasprot nepričakovano... in vs čas govoriš kaj bi izkušen voznik naredu kljub temu da sam nimaš dost izkušn in še posebej povdarš da se nimaš za iskušenga voznika... očitno sam mislš da si oh in sploh iskušen in da loh vsm pamet soliš....

sej vem da se ne boš strinjal.... sploh raj ne odgovarjat da se ta debata zakluč... tak si pač :winkiss:

Jap, pa res ne bom odgovarjal. Pač je primitivnost nekaterih prevelika, da bi doumeli. Škoda. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, pa res ne bom odgovarjal. Pač je primitivnost nekaterih prevelika, da bi doumeli. Škoda. :winkiss:

točn tko je ;) in šekr ne vidiš bistva... sej bo z leti bolš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje ne se kregat pa rajš povejte zakva na tomosu ne zaposlijo ene par folka da bi na maile odgovarjal...ko sm prašov na LPP-ju če se da tekmovalnga tomosa predelat in homologirat mi je odpisu v 3 urah pa čeprov sm mu poslov mail ob 12. 00.

L.P. Merto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje ne se kregat pa rajš povejte zakva na tomosu ne zaposlijo ene par folka da bi na maile odgovarjal...ko sm prašov na LPP-ju če se da tekmovalnga tomosa predelat in homologirat mi je odpisu v 3 urah pa čeprov sm mu poslov mail ob 12. 00.

L.P. Merto

KOkr sm jaz razumel se da homologirat ampak moreš kupit vso opremo in vse naredit v nulo ter peljat na homologacijo...

Rdečih tomosov cup ni treba homologirat ker so itak že homologirani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOkr sm jaz razumel se da homologirat ampak moreš kupit vso opremo in vse naredit v nulo ter peljat na homologacijo...

Rdečih tomosov cup ni treba homologirat ker so itak že homologirani...

ti si meu prej cagivo mito če se ne motm ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvu se motiš .)

Prej sm vozil le tomose 2t ki so bili naviti kokr sm znal O:-)

sori pol je pa do pomote prišlo :P

imam pa nekoga drugega v mislih :D

mogoče kej veš kdaj se da v logatcu vozt? če bi prišel tja s svojim motorjem..bi se dalo vozt al ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje da se lah pridš vozt v logatc, ob sredah od 15.30-19.30 so menda treningi, pa baje da so 2 skakalnci nardil še na offroadu, jaz pridem čez kakih 14 dni na trening al pa 3 tedne kr se trenutno motor še rihta... drgač pa bom probu enkrat pridet ko bo še kdo od vas da vidm kok kej dobr vozte ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje da se lah pridš vozt v logatc, ob sredah od 15.30-19.30 so menda treningi, pa baje da so 2 skakalnci nardil še na offroadu, jaz pridem čez kakih 14 dni na trening al pa 3 tedne kr se trenutno motor še rihta... drgač pa bom probu enkrat pridet ko bo še kdo od vas da vidm kok kej dobr vozte ;)

Hvala za info. Bomo se oglasili. Sporočim prej na PM.

LP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejcz ga fuknes dol do fustrasterja? :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Ja, sm ga vrgu. Dobesedno. Večkrat.

KOkr sm jaz razumel se da homologirat ampak moreš kupit vso opremo in vse naredit v nulo ter peljat na homologacijo...

Rdečih tomosov cup ni treba homologirat ker so itak že homologirani...

Rdeči so že homologiranih, ostalih se ne da nikakor. Magari kupiš vse luči in vse, ne da se. Ker so prototipi in dirkalni pač, nimajo serijske, nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!