Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Hmm..zdej sm šele pogledu kaj sm pisu, se me je še držalo s piknika :wacko: upam da niste uzeli resno ko sm pisal koliko ur mam na dirkališču, na dirkališču mam okoli 10-12 ur ne pa to kar sm napisu nekaj strani nazaj :slap:

Drugače NejcZ jaz mam tega dirkalnega ki ni nima številk okvirja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točn tko je ;) in šekr ne vidiš bistva... sej bo z leti bolš

če ne z leti, pa s tableti. :slap:

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm..zdej sm šele pogledu kaj sm pisu, se me je še držalo s piknika :wacko: upam da niste uzeli resno ko sm pisal koliko ur mam na dirkališču, na dirkališču mam okoli 10-12 ur ne pa to kar sm napisu nekaj strani nazaj :slap:

Drugače NejcZ jaz mam tega dirkalnega ki ni nima številk okvirja...

Ja, tega ne spraviš na cesto pa da si bog. Vem js to vse, smo vse pregruntali predno smo kupili hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje,

mene pa zanima kje bi lahk jest naroču sam akrapoviča za sm 125 f, k sm ga kupu pa sm se zajebu k ga nism kupu ze kr z akrapovičm, tok da na dan z predlogi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje,

mene pa zanima kje bi lahk jest naroču sam akrapoviča za sm 125 f, k sm ga kupu pa sm se zajebu k ga nism kupu ze kr z akrapovičm, tok da na dan z predlogi :)

poklic v tomos pride pa 300€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par informacij me zanima. Malo sem prebiral to temo in sem zasledil, da ima nekateri težavo z bremzamin (da jim zablokira med vožno...) se da to odpravit kajti zdi se mi zlo nevarno. Potem se zaslediv da so tudi težav z elektriko? Zato me malo več zanima glede težav ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par informacij me zanima. Malo sem prebiral to temo in sem zasledil, da ima nekateri težavo z bremzamin (da jim zablokira med vožno...) se da to odpravit kajti zdi se mi zlo nevarno. Potem se zaslediv da so tudi težav z elektriko? Zato me malo več zanima glede težav ipd.

Nobenmo ne blokira kaj, sam škriplejo

Pa z elektroniko ma malo kdo težave

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par informacij me zanima. Malo sem prebiral to temo in sem zasledil, da ima nekateri težavo z bremzamin (da jim zablokira med vožno.. .) se da to odpravit kajti zdi se mi zlo nevarno. Potem se zaslediv da so tudi težav z elektriko? Zato me malo več zanima glede težav ipd.

Elektrika je mene jebala. Ubistvu ni bilo nič narobe, le en kabel se je iztaknil. Zavora zadnja pa je res nekaterim šla v PM, meni in kolegom se to ni nikoli zgodilo. Tomazin-u pa je recimo dvakrat šla :) Ampak ni blokirala, samo prijela ni več. Itak pa so zdaj verjetno že vse napake odpravili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par informacij me zanima. Malo sem prebiral to temo in sem zasledil, da ima nekateri težavo z bremzamin (da jim zablokira med vožno.. .) se da to odpravit kajti zdi se mi zlo nevarno. Potem se zaslediv da so tudi težav z elektriko? Zato me malo več zanima glede težav ipd.

Pr men je vse kul :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam frenda k je isto pr njem vse kul tko da niso tok slabi

mišlen je blo mal sarkastično.... vs je varjetn 90% s tmosi kjer ni nobenga problema :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma pri 125 4T lahko tud mal slabš skrbiš za motor pa z agregatam ne bo problemov... druge komponente je pa treba vzdržvt tko k povsod... tud ni lih pogosto ponavad...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj ima 10000km in zadnjih 7000 km, ni bilo nobenega sranja in dela kot urca. Samo lepo skrbiš zanj, pač namažeš stvari, preveriš olje, spucaš....

Se mu bo pa v kratkem v gara :worship: :worship: :naughty: ži pridružilo še nekaj močnejšega. :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj ima 10000km in zadnjih 7000 km, ni bilo nobenega sranja in dela kot urca. Samo lepo skrbiš zanj, pač namažeš stvari, preveriš olje, spucaš....

Se mu bo pa v kratkem v gara :worship: :worship: :naughty: ži pridružilo še nekaj močnejšega. :whistle: :whistle: :whistle:

a odmicna gred :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kerga pa cilaš?? Če smem vprašat k si tok skrivnostn... :D

Lep pozdrav, JK

Tega bom obdržal. Za na kakšne daljše fure in vožnjo v dvoje si bom pa verjetno omislil Kawasakija ER-6n.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega bom obdržal. Za na kakšne daljše fure in vožnjo v dvoje si bom pa verjetno omislil Kawasakija ER-6n.

Fotr ma novga, fajn gre :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP. Mene zanima če kdo, ki ima tomosa sm 125 živi kje v bljižini Dobrove ali Brezovice. Al pa če bi se lahko s kom od vas zmenil, za lokacijo pa bi se pelju kakšn krog, da mal vidm kako kej to v praksi deluje ker sem dons bil v prodajalni na vrhniki in nimajo nobenega testnega motora tako, da ga nisem imel možnosti preizkust. Drugače pa nikar se ne bojte imam nekaj izkušen z motorji 3 leta motocross .... Če bi bil res kdo tok dobr?

HVALA VM. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP. Mene zanima če kdo, ki ima tomosa sm 125 živi kje v bljižini Dobrove ali Brezovice. Al pa če bi se lahko s kom od vas zmenil, za lokacijo pa bi se pelju kakšn krog, da mal vidm kako kej to v praksi deluje ker sem dons bil v prodajalni na vrhniki in nimajo nobenega testnega motora tako, da ga nisem imel možnosti preizkust. Drugače pa nikar se ne bojte imam nekaj izkušen z motorji 3 leta motocross .... Če bi bil res kdo tok dobr?

HVALA VM. :rolleyes:

Jaz sem iz Stranske vasi (ampak vozim IT razliko Tomosa) Stafuc je pa iz Vrzdenca, oboje dokaj blizu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem iz Stranske vasi (ampak vozim IT razliko Tomosa) Stafuc je pa iz Vrzdenca, oboje dokaj blizu

a dej ti mer no Ch ja pa tvelk jajc prt tomosu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!