Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

a dej ti mer no Ch ja pa tvelk jajc prt tomosu :whistle:

Tako kot njegovi sestavni deli:

Marzocchi proti XYZ

DID proti ČZ

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot njegovi sestavni deli:

Marzocchi proti XYZ

DID proti ČZ

...

kaj pa moc? pa pospeški pa končna? pa kej tazga? tist cz lahko drzi rud dle k DID pa xyz tud pa cist tko bay d potka to je sm na navadnih

na opnu je pa isto marzoci pa did

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bom pa SEBAC mel, k so se baje clo bolš obnesle kot Marzoči... :whistle: Aja, zobniki pa bodo enako ČZ haha :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem iz Stranske vasi (ampak vozim IT razliko Tomosa) Stafuc je pa iz Vrzdenca, oboje dokaj blizu

Yo

Iz kje pa si ti bolj natancno.. Jst sm iz Brezja p sm hodu na OŠ Dobrova. Mogoče se clo poznava. Kaj si pa furu v motocrosu?

Lep pozdrav, JK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdaj pa nadaljuj :)

...

3000 proti 4000 :whistle:

zakaj pa nisi potem kupil jawe dandy od štojerkega slavčka, saj kot vidim te BK za komponente in ti je važno samo to da se pelješ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kocigan spammer :whistle:

Ja lej ne, zaj če gledamo na denar, dobiš največ pri Tomosu. Če pa primerjaš spet novo Huso pa Tomosa OPEN, za isti keš približno, pa dobiš enkrat več motorja pri Tomosu, kakorkoli obrneš. Pa bejž vn iz moje teme :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo

Iz kje pa si ti bolj natancno.. Jst sm iz Brezja p sm hodu na OŠ Dobrova. Mogoče se clo poznava. Kaj si pa furu v motocrosu?

Lep pozdrav, JK

si ti mal zamesu ane :D motokros je en drug vozu :naughty:

@NejcZ tako je :OK:

Popravljeno . Popravil Monsterenergy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp. No ja nism hodu na OŠ dobrova jih pa ene par poznam iz tm preseliv sem se pred kakšnima 2ma letoma tko, da sem še bol nov prej sem žvev v šentvidu. Drugač pa faj ja enkrat sem pa res vidu v stranski vasi ko je iz ene hiše vn prpelu en motor pa se mi je zdev, da je mal podobn tomosu. Drugač pa fino se kej zmenmo na ZS :rolleyes: . Aja vozu sem pa najprej 65 kawasaky potem sm pa menu motor 85 yz yamaha pol je pa začel cajta zmankvt pa sem zakluču in prodov. Drugač sem blizu šole doma zgorne.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp. No ja nism hodu na OŠ dobrova jih pa ene par poznam iz tm preseliv sem se pred kakšnima 2ma letoma tko, da sem še bol nov prej sem žvev v šentvidu. Drugač pa faj ja enkrat sem pa res vidu v stranski vasi ko je iz ene hiše vn prpelu en motor pa se mi je zdev, da je mal podobn tomosu. Drugač pa fino se kej zmenmo na ZS :rolleyes: . Aja vozu sem pa najprej 65 kawasaky potem sm pa menu motor 85 yz yamaha pol je pa začel cajta zmankvt pa sem zakluču in prodov. Drugač sem blizu šole doma zgorne.

LP.

Ja povej če bos hotu ti uletim p se Stafuc p se Prevtzer ce bosta hotla seveda...

Pol boš pa lohka primerju med tremi motorji....

Mal :topic: ampak vseeno...a poznas kksnga Jureta Biteznika....ce ga poznas ga mal pozdrav...

Lep pozdrav, JK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm po 5 kilometrih (nekaj več) mašino steral do konca xD

5 km sm se skos vozo(po mestu) v 1. 2. 3. do blokade ... nato pa iz 3. v 1. da je pokalo ko svija (mal bed je ko kola zašteka ko ga tk iz višje v nižjo rukneš pa skače malo ap cvili) :P ... Rezultat: po 5 km je bla dans mašina tk vreča ko pa po marsi keri furi (pa ga tam tut skos do blokad žgem) pa še Akrapovič se je segrel(zadaj lonc) tak da se ga dotaknit nism mogo, kar se ponavadi lahk (ponavadi je po 50, 60 km tak topol da se ga lahk normalno dotakneš)

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok vm pa kej leti?? Men gre tm do 100 ucas če ni nč vetra do 105 pa še nimam akrapoviča pa še nč nism štelu pa sam 250 km mam, se mi zdi da ga učasih kr mal preveč teram :headbang:

Popravljeno . Popravil tamal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Realno.. nekje 90.. dobro pogoji 95, super pogoji 100... super duper pogoji 100, super duper pogoji+sklonjen+veter v rit... 105 :) Po ravnem :) Kar kaže več.. laže števec ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jop :yes: komur gre motor več kot nejcz-ju, mu v resnici števc laže, ker hitreje kot šiba njegov tomos noben drug tomos ne šiba :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jop :yes: komur gre motor več kot nejcz-ju, mu v resnici števc laže, ker hitreje kot šiba njegov tomos noben drug tomos ne šiba :ninja:

Men gre bol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni res, ne more it, maksimalna hitrost sploh je hitrost svetlobe, hitreje ni možno it, tako da tvoj tomos zihr ne gre hitreje od nejčevega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa gre hitrejš si pa fizikalno čudo in letiš med vožno v prihodnost... pazi da ne boš sam svoj dedek to je opasna stvar :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni res, ne more it, maksimalna hitrost sploh je hitrost svetlobe, hitreje ni možno it, tako da tvoj tomos zihr ne gre hitreje od nejčevega

Ja nvm, mormo probat 1x ... pa mo vidli pravo situacijo (sei ne govorimo o nvm kk večji končni, pač tk)

Je pa en z xtjko pelo, kazalo mu je 115 (digitalni števc) pa sm ga js prehitevo pa sm mel sam neki čez 105 gr ... tk da digitalni več kaže ... pa še pol ko sma se pelala vzporedno je njemu kazalo 90 men pa tam neki cez 80 ... pa na fotrovem kawlu je kazalo isto ko meni (po ravnini normalno 110)

Navadne xt-jke pa itak nimajo za burek proti Tomoso ;)

:winkiss:

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nvm, mormo probat 1x ... pa mo vidli pravo situacijo (sei ne govorimo o nvm kk večji končni, pač tk)

Je pa en z xtjko pelo, kazalo mu je 115 (digitalni števc) pa sm ga js prehitevo pa sm mel sam neki čez 105 gr ... tk da digitalni več kaže ... pa še pol ko sma se pelala vzporedno je njemu kazalo 90 men pa tam neki cez 80 ... pa na fotrovem kawlu je kazalo isto ko meni (po ravnini normalno 110)

Navadne xt-jke pa itak nimajo za burek proti Tomoso ;)

:winkiss:

xt laže zato da se fantki bols pocutjo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, pravite kaj čete, js vem kolko gre, preverjeno z 4-imi Tomosi. Aja, pa z dvema XT-jkama, nobena nima za burek :whistle: Vse original pri vseh. Tiste predelane mašine pa so druga stvar. Lahko tudi tomazin pove da smo se trije vozli skupaj in ni nikakršne razlike v motorjih :) (replica vs. navaden) tak da tudi to odpade. Večja končna je tak ko sm reko samo v ekstremnih primerih.

k0ci, ti pa si warning zaslužiš! :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi d je med navadnim tomosom pa replico razlika v pospeških so na replici mal bolši?? :unsure: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!