Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

nwm če, sicer nismo probala še z nejcom.. sam če je končna ista tut pospeški nemorjo bit kej drugačni :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nwm če, sicer nismo probala še z nejcom.. sam če je končna ista tut pospeški nemorjo bit kej drugačni :whistle:

tle pa ni cist logicno... če maš več moči maš bolše pospeške pa isto končno ker ti končno omejuje prestavn razmerje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če motor nima več moči. Imata enako. Končna pa je tak ne.. mašina bi še šla samo nima dovolj moči. Ker se niti ne zvrti do kraja.. tretja prestava še gre proti koncu, potem pa nič več.. :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če motor nima več moči. Imata enako. Končna pa je tak ne.. mašina bi še šla samo nima dovolj moči. Ker se niti ne zvrti do kraja.. tretja prestava še gre proti koncu, potem pa nič več.. :)

no to je poj druga ja... če se motor ne zvrti do konca... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoč bi mogo kupit mal večji zobnik zada, da bi se v vseh prestavah zvrtela do konca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej mi pa tole povejte ma še kdo to težavo k je tank že bl prazn še kšne dva litra notr recmo d mu motor že kr mam cukne oz. zamuri kdaj?? k je pa povn tank oz. pritisk na pipco pa normalno lavfa??! :headbang: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, samo pol po bregu dol nebi šlo tolko :whistle:

Sam res, sm cist pozabo da se mi dol iz Golice cist do blokade zvrti v 5 ... kr neka začne pr 120 dušit/štekat motor xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mn prasica pije tk ko pas, z čist čist polnim tankom nardim glih koma 200 km :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti delaš z motorjem haha.. meni kuri maksimalno 3,2 litra, če je res skos do kraja..pač drkarija po domačem kraju gor pa dol kojk gre hhe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti delaš z motorjem haha.. meni kuri maksimalno 3,2 litra, če je res skos do kraja..pač drkarija po domačem kraju gor pa dol kojk gre hhe

Nevem jebemo, žajn je žajn :P

Ga pa skos do blokade tišim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pol tankate sam 8 litrov al ka :P js ga skos tišim do konca kr drugač se tak ne da furat pa nardim vedn nad 260km :whistle:

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pol tankate sam 8 litrov al ka :P js ga skos tišim do konca kr drugač se tak ne da furat pa nardim vedn nad 260km :whistle:

:o

Ti si nor, natankam vedno cist polno (10,50 € je ponavadi in to 95ke ki je najbol poceni) pa nardim 200 km pa je tank cist prazn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa vedn tankam 100 notr, pa se mi zdi da motor dost lepš laufa :whistle: to se mi pa res čudn zdi kok da sam 200km nardiš :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a še nista pogruntala d je tut razlika al tankaš omw, agip al pa petrol po km prevoženih pa obnašanju motorja ...z omw pa agip več km nardiš pa lepš lavfa :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa vedn tankam 100 notr, pa se mi zdi da motor dost lepš laufa :whistle: to se mi pa res čudn zdi kok da sam 200km nardiš :blink:

Sei js tut ponavadi OMV 100 ... sam je kurba ko omv je v Dravogrado (10 km iz Ravn) pa nimam pol nikol tejk benza da bi se do dol prplo, pa kr na petrolo tankam 95 ... se mi je z zgodlo da sm hoto jt na OMV tankat pa sm sred ceste obstav, cist brz benza :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda so zejni jest s petrolovo 95 nardim vsaj 330km pa cena k tamkam je 11.50€ se prav da ga ne spraznete do konca k ga se jest ne

LP Stafuc

Popravljeno . Popravil Monsterenergy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda so zejni jest s petrolovo 95 nardim vsaj 330km pa cena k tamkam je 11.50€ se prav da ga ne spraznete do konca k ga se jest ne

LP Stafuc

Ka da ga ne spraznimo do konca ... ko mi je zmankalo bencina cist (se rezerve ni blo vec) sm ga natanko cist polno in sm naredo cist mal neka cez 200 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka da ga ne spraznimo do konca ... ko mi je zmankalo bencina cist (se rezerve ni blo vec) sm ga natanko cist polno in sm naredo cist mal neka cez 200 km

U pizda pa pa si pregledu vse cevke ce ti slucajno mim ne tece :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!