Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

a kdo ve kok ccm je ta kit k obstaja za tomosa(yamaho)?

Predrag in se ti ga nesplaca ker si lahko unicis gred ki ni dovol mocna :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predrag in se ti ga nesplaca ker si lahko unicis gred ki ni dovol mocna :unsure:

on je uprašu kok ccm in ne a se mu splača al ne, ker ste mu itak že vsi to povedal. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predrag in se ti ga nesplaca ker si lahko unicis gred ki ni dovol mocna :unsure:

načeloma naj bi se skupaj z kitom menjala tudi gred, ravno zaradi tega razloga! z malo smole ti odtrgana gred uniči ležaje pri malo višjih obratih in zdrobljeni koščki ti poleg gredi lahko uničijo tudi ohišje, bat, cilinder...tako da je menjava gredi skoraj nujna z močnejšim kitom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Tomosu en rabiš menjati gredi za power kit.

načeloma naj bi se skupaj z kitom menjala tudi gred, ravno zaradi tega razloga! z malo smole ti odtrgana gred uniči ležaje pri malo višjih obratih in zdrobljeni koščki ti poleg gredi lahko uničijo tudi ohišje, bat, cilinder...tako da je menjava gredi skoraj nujna z močnejšim kitom!

:whistle:

ker je manjši strošek nova gred kot menjava motorja :winkiss:

Popravljeno . Popravil fossil30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons na slovensk tomos pa gor tip s črno čelado pa čist črnmu vizirjam? kdo je kriv?

jest biv dons na slovenski pa črna čelada, črna jakna a zav nimam crnega vizirja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest biv dons na slovenski pa črna čelada, črna jakna a zav nimam crnega vizirja

mogoče je pa samo zgledal tko... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor number 9 ??

ej nevem... jest sm sam slišov k je zagrmel. pa se obrnem... Paaaa fak... spet tomos :) tko da sm sam na hitr vidu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nevem... jest sm sam slišov k je zagrmel. pa se obrnem... Paaaa fak... spet tomos :) tko da sm sam na hitr vidu ;)

kok je bla pa ura?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pol pa nism biv jest :D

loh tud od 2h-pol5h ker sm velik tm okol skakov pa nevem točn kdaj je bo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi nekdo pomaga, nujno bi rabo te "drsnike" za podplate, kje se jih da dobit, naročit?

vjh-podpla.jpg

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tko dons sem se pa tut jest pelu z Tomos-om. Vse zahvale za to grejo Stafuc-u in MXriderj-u, ki sta dons prihrumela z zverinama (Hvala vama). Prvi utis je bil zlo zlo.... zlo dobr res motor spelje tko kot se zamora predvsem me je pa presenetlo šaltanje al nvm mogoče nism navajen, da se tko lepo prešalta če pogledam na mojem bivšem cros motorju si mogu kr pošteno z nogo gor butnt "šalthebl" tuki pa res samo lepo se dotakneš neverjetno mi je v prvo ratal najdt NEVTRAL pr mojem sm ga isku k kreten. Pospeški zelo dobri za 4t mašino oz zame dovolj ne rabim več. Zanimiv gumb za vžiganje ga nism vidu dokler mi ga nista pokazala :rolleyes: . Sama vožnja je bla zlo tekoča... Pa valda, da ne pozabm oment akrapoviča. Zvok je res ubijalski :worship: . Sem mislu da me bo to motil kej med vožnjo zarad glasnosti pa se ubistvu med vožnjo sploh ne sliš tolk valda ker sediš prej izpuhom. Tko, da bo pomojem nasledn tedn že kr pr men doma :wub: B)

Še enkrat bi se vama zahvalu. Se pa sigurno še kej vidmo oz kšn km prevozmo skupi.

Popravljeno . Popravil Cere
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!