Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

...Zvok je res ubijalski :worship: . Sem mislu da me bo to motil kej med vožnjo zarad glasnosti pa se ubistvu med vožnjo sploh ne sliš tolk valda ker sediš prej izpuhom...

:lol1: pol praviš da je podobno kot pri vojaškem reaktivnem lovcu, ko prebije zvočni zid je čista tišina, ker prehitevaš zvok iz izpuha :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tko dons sem se pa tut jest pelu z Tomos-om. Vse zahvale za to grejo Stafuc-u in MXriderj-u, ki sta dons prihrumela z zverinama (Hvala vama). Prvi utis je bil zlo zlo.... zlo dobr res motor spelje tko kot se zamora predvsem me je pa presenetlo šaltanje al nvm mogoče nism navajen, da se tko lepo prešalta če pogledam na mojem bivšem cros motorju si mogu kr pošteno z nogo gor butnt "šalthebl" tuki pa res samo lepo se dotakneš neverjetno mi je v prvo ratal najdt NEVTRAL pr mojem sm ga isku k kreten. Pospeški zelo dobri za 4t mašino oz zame dovolj ne rabim več. Zanimiv gumb za vžiganje ga nism vidu dokler mi ga nista pokazala :rolleyes: . Sama vožnja je bla zlo tekoča... Pa valda, da ne pozabm oment akrapoviča. Zvok je res ubijalski :worship: . Sem mislu da me bo to motil kej med vožnjo zarad glasnosti pa se ubistvu med vožnjo sploh ne sliš tolk valda ker sediš prej izpuhom. Tko, da bo pomojem nasledn tedn že kr pr men doma :wub: B)

Še enkrat bi se vama zahvalu. Se pa sigurno še kej vidmo oz kšn km prevozmo skupi.

ne sej ce te bo zvok motu je vseeno se resitev kr db kiler not pust :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: pol praviš da je podobno kot pri vojaškem reaktivnem lovcu, ko prebije zvočni zid je čista tišina, ker prehitevaš zvok iz izpuha :worship:

ne malo bolj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi nekdo pomaga, nujno bi rabo te "drsnike" za podplate, kje se jih da dobit, naročit?

vjh-podpla.jpg

a to maš že prov suprmoto škorne da se da to menjat al maš navadne... ker če maš navadne cross je vseen če našravbaš eno plastiko notr spodej... maš pov ure dela pa je isto k če bi kupu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se peljem danes čez Ravne na koroškem pa vsi bežijo pred mano al pa mahajo :naughty: :naughty: :naughty:

Nič čudnega, da vam gre samo 85. Do Slovenj Gradca je šel lepo 100, tam na petrolu nalijem bencin, in do doma sem ga s težavo spravil čez 85.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se peljem danes čez Ravne na koroškem pa vsi bežijo pred mano al pa mahajo :naughty: :naughty: :naughty:

Nič čudnega, da vam gre samo 85. Do Slovenj Gradca je šel lepo 100, tam na petrolu nalijem bencin, in do doma sem ga s težavo spravil čez 85.

vda ko so mislali da sm js xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je biu kkšn od vs, tomosriderjev dons okol bleda? :D

jest sm tud enga vidu k se je držov k na čoprju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, jest sm ga pozdravu iz avta, pa me zanima če je biu k do iz tukej haha :D :whistle:

ni gorencov s tomosi na forumu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napisu ti je v sredo se prav sreda k pride ane (25.06.2008)

zanima me vsaj prbližen čas (dopoldne, popoldne...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je ker od tu uciri pelo z tomosom iz tehar v celju pa zavil desno prot bukozlaku bli so trije tzrka50 siva pa tomos in modra yzfr 125???:P :OK: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treningi so POPOLDNE mislm da od 15.30-19.00 al neki takga(mogoč sm mal falu uro :closedeyes: )

Dons sm šou pogledat, nardil so eno kr luštno skakalnico ampak premalo flat-a tko da vsak ki ni prvič na motorju bo letel čez pomoje...

Drgač pa dons sm dobil pesto obnovljeno tko da upam da jutr sestavimo feltno in se pridm vozit :photo:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je je v albumu ...pa sploh nism vedu na zadni strani jo maš pod kačje ride!!! :whistle: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Old jeans school :rolleyes: .....si že nabavil kakšne primernejše hlače?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!