Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

a se je ker od tu uciri pelo z tomosom iz tehar v celju pa zavil desno prot bukozlaku bli so trije tzrka50 siva pa tomos in modra yzfr 125???:P :OK: :)

ja js sm biu pa biker666999 z yamaho 125r pa še edn s tzrko ja.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :whistle: če bi biu pa kombi bi pa drasl :winkiss:

ma js pa sploh ne vozim več na kolen čez kake bol zaprte ovinke.. kr mi je zadnič zagrabl spredn železn del na škornih v asfalt.. pa me je skor fuknal sm se komi ujeu.. tak da še sam na nogo.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to vem ja :unsure: sam morš dt nogo tok notr d tačka po tleh ružžž :whistle: pol pa še kšna iskrca lepo poleti :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kup ze hitr... Men se ze Racelanda lušta počas.

Če ne ti bomo pa mal plastike na kolena nalimal, pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolše kupit škorne za supermoto ko pa drsnike, če ti je pa bolš se po kolenu furat pa tut vredu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah..bova šla to ti oblubm d hmal :naughty: :rolleyes: ej dons celo bajto okol ubrnu pa nikjer najdu od rolerjev ščitnikou :headbang: sm hotu tuki pr ns k je en dobr ovink probat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomazin hotu sm jst rs-ko pa fotr ni pustu je reku d nebo tok za benz šlo dnarja!! :headbang: pol sm pa kupu tomosa in bomo tuki probal ane :worship: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :whistle: če bi biu pa kombi bi pa drasl :winkiss:

nebi jst tega delou na normalni cesti :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj maš ti to na ch-ju celga akrapoviča, al po vsej verjetnosti samo nalepko? Al ste kej homemade lonc gor zmontiral? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj maš ti to na ch-ju celga akrapoviča, al po vsej verjetnosti samo nalepko? Al ste kej homemade lonc gor zmontiral? :?

Original Akrapovič nalepka je gor :rolleyes: .

Drgač pa Teya je res mela Akrapoviča gor sam je Gidl reku da je mogu cevi uzet iz ene Hondice, mi je že ušlo iz glave kere ker ni originalno pasal gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Radovljicu sem večkrat videl CH-ja, z akrapovičem-je pa novejši model lonca, ker je kombinacija titana in karbona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolš so supermoto škornji kot pa kolenčkanje, ker samo s škornji lahko ti do konca založiš supermoto, po kolenu ne moreš ker pride noga ob tla(k se tačka zloži pr lazaganju)..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to maš prou ja pa sm tut že prezkusu :evilgrin: v suprmoto stilu se dost bl lahko nagneš z motorjem jaa!! :krneki: :unsure: drgač pa če ga kolenčkaš lahko nogo drgm postavš pa se isto pol tačka zloži :worship: :naughty: oboje je ql :trance_33_sleep: tomos je raketa čez ovinke ..heh :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei fantje a mogoče kdo ve kero olje je predpisano za tomosa?? k u knižci piše sam za menjalnik za mašino pa ne :unsure: Sj okol tega se je že neki govorlo sam nebi gledov pa iskov za nazaj tko da če kšn ve nj plis napiše.

Lp, Kvasko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ne bolš d ne motula k pol bo tok dobr mazal d bojo kr zobniki drsel :kva2: :kva2: :yea1: MOTUL :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motul tako dobro maže da še polža z ovinka nese če gre čez motulov madež :naughty:

No k smo glih pr polzih je moji mtki zadnc enkrat povž usov vrjetn se je po motulu drsov :D

pa en mal smo :topic:

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No k smo glih pr polzih je moji mtki zadnc enkrat povž usov vrjetn se je po motulu drsov :D

pa en mal smo :topic:

kva ma tvoja mat povža namest psa :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ne posolit ga bi mogla k nam solato je na vrtu pa je blo kar je blo :)

vrjem da ni samo eden :)

zih mate take na vrtu

Giant%20African%20Snail%201.jpg

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!