Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

kaj po tem takem je treba zračnico zamenjat pa še plašč zaflikat ?

men se je že drugič v 14 dneh prepiknala :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mal pazi kje se vozš :) Nimaš sreče.. samo da ti je ni pri 100 na uro razfukal tko k men :D

//NejcZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ziher d je 20.. kaj bo normalno lavfal z 26??kdo kej ve mam doma sam še gor pršravfam :worship: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ziher d je 20.. kaj bo normalno lavfal z 26??kdo kej ve mam doma sam še gor pršravfam :worship: :whistle:

nastavt ga mors pol neka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebo vredu lavfal, preizkušeno.. pospeški bodo malenkostno boljši, končna enaka, poraba mejčkn večja. Pod nizkimi ga bo zalivalo. Vžigal bo vedno s prve, samo z hladnim se ni dal peljat (samo to sm js pozimi mel). Če pa boš nastavljal, pa nebo šlo drugače kot z bistveno manjšo dizo kot prvo, potem boš pa na istem kot pri originalu :)

//NejcZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nebo zalival k bo vrjetn še odmična druga pa glava znižana :whistle: samo d to malo kasnej..drgač pa hvala za napisano :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja.. če bi hotu :rolleyes: Bi se pa že dost poznal :) Napiši mi na PM (kar na ta račun od tomazina, moj je tak banan..), kje si kupil in kolko si dal/boš dal za ferg in odmične. Ferg maš Dellorto VHST 26, ne? Tega sm jaz mel..

//NejcZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igor dubiš..drgač pa je tak ferg. nou 80evrou,, aja sm premišlevou ja končna bi mogla jit bolš sej dubi več benza!! :rolleyes: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi, da bo uplinjač za 4T motorje, ker za 2T je drugačen. Drugačne igle in dize in ne bo delalo nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm se tut fajn meu dans ko sm ga rinu ene 3km :D ketna je bla tak ohlapna da mi jo je dol vrgl pol mi je pa šponer ftrgal.. tak da ju3 kličem na tomos pa upam da dobim čimprej ketno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!