Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Če kdo potrebuje mam za prodat za tomosa zadnji obroč od Cup-a k je za 150 širino gume pa prednji obroč k je pa za širino okoli 100, pa ni prov od tomosa ampak od ene druge 125ke. če koga zanima nej se oglasi .) -PM oba obroča 17' seveda, točne širine sporočim če koga zanima.

Popravljeno . Popravil TomosRacing
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tomosu če jih je težk dobit na telefon, pa sej pošlejo robo hitr.. sm ketno učiri naročiu zju3 sm jo že dobu domu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve če se da menjta "geštel" (kokr kol se napiše, upam da veste za kwa se gre ohišje :D), pa kolk kej to košta k se mi je en zakantu u zid in mi je skrivu geštel use je dobr pa še strewhca je mal bl tko?

Če kdo ve nej prosm hit pove da nam cel poletje brez motorja :headbang:

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam če mene prašaš niso krive, ker sm se pol pelu še do doma 18 km, in so delale čist normaln so šle not pa normaln not, nč se ni zatikal k bi se pa ce bi blo krivo, to se sam tko vid, bl slabo slikan, pa recmo če je motor na mestu sam mau porineš oa grejo dol, tok da to ni krivo, sj bom pa serviser vidu če je.

evo bom su hit slikat tko boš vidu da so ok.

Popravljeno . Popravil tamal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekej me zanima, al bi jest lahk kej iztržu iz zavarovalnce iz tega, pa bi reku da sm resmo jest vozu, k se mi zdi da nekej škide pa je. Kaj pravte?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo so krive. samo ko sem jas zletel so tudi ble. pa sma z atejom kriše odtegnila pa malo naravnala ker ti kriši lahko vilce zvijajo... alo kaj pa ko se pelaš pe če spustiš belanco, kam ti zavije če ti. al ti gre lepo ravno? ker če ti bilokam zavija pol so zvite. samo tisti malo ko ga iz smeri vleče ne velja. pač se takoj pogruntaš kaj je narobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekej me zanima, al bi jest lahk kej iztržu iz zavarovalnce iz tega, pa bi reku da sm resmo jest vozu, k se mi zdi da nekej škide pa je. Kaj pravte?

ce mas kasko ni problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, to bo brez skrbi, sam zdej čakam da bo denar na kup zbrau pa da jest vsaj vem da mu povem kok bo koštal sej zdej čakam na ceno ud serviserja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sranje je to če posojaš ja :wacko:

in v tvojem primeru ko si brez motorja,

njemu je pa še hujš, ko ti ga je zbil skupi...

upam da čimprej zrihtaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam je bla pa dobra šola, tko da zdej ne bom posoju nubenmu več, use je za neki dobr, sicer je pa 550€ škode, oz. za ta dnar se dubi sprednja strhca, ube vilce, geštel pa špegu, pol bo pa še 200€ dela računov.

Popravljeno . Popravil tamal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha toj skor zaston :whistle: , ponavad vilce okrog 1500€ pridejo ke je še pol ostalo

to so kr ene vilce tko da

Sam men se tud zdi pocen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bo še cnej ker serviser bi računov 200€ dela, zdej bom pa duma sam use zamenu, pa fotr bo pomagu, pa geštel je sestavlen iz 2 delov k sta skupej pršraubana, zgorn del drži balanco pa zadno gumo, taspodn del pa drži mašino, cel geštel stane 350€, jest bi pa rabu samo zgorn del, in grem u suboto k grem glih na ubalo u koper uprašat ke k sm kupu mutor če se to da sploh kupt, pa kok bo koštal, ker vilce mam pa namen menat pol k bo konc sezone k so zaenkrat še dokej dobre, so skrivlene sam še zmerej majo svojo funkcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!