Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

lahko se še kej zmenva d ti jst moje vilce prodam!!! :whistle:

kire boš pa pol ti kupo? al se boš sam po zadni furo :P

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubec, kaj te zanima? Oba originalna teleskopa prideta 2x138€, to je to. Moje sploh ne zgledajo krive.. oz ne opaziš, pa tud delajo normalno skor do konca.. samo en teleskop je malo zvit in zašteka proti kraju :) Tako da raje kar komplet nove dirkalne vilice pa maš mir hehe :D

//NejcZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomazin, je bilo potem vse vredu. Al si pogruntal, da si še kaj poškodoval. Dobro se je končalo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo revež kar sam povedal če bo hotel :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa oče po tleh stresu :evilgrin: :headbang: :headbang: :headbang: Suzukija SV650 pa smo kar dele is Tomosa dol pobral, da smo ga usposobili za vožnjo. :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomazin, je bilo potem vse vredu. Al si pogruntal, da si še kaj poškodoval. Dobro se je končalo :yes:

ma ja z mano je vse vredu.. z motorjem pa tut skor vse.. če ne bi meu celotne opreme se pa ne bi dobr končal.. vsej zlomleno nogo bi ziher meu kr ko sm drseu je ceu motor drseu po mojem škorno skos.. tak da je sam neki materialne škode na motorju in opremi hvalabogu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še ena zanimivost... original luč zadna, ki jo imam... kontakti so se razrahljali in luč ni delala tako kot treba... pač samo omenim da tisti ki imate še original...preverite, da vas kak policaj ne ustavi (k sreči me je spustil...pelem na servis ravnokar sem omenu, k sreč mi ni sledil). A mogoče kdo ve kam naj bi se vinjeta nalepila...čisto tako informativno me zanima. Pa tudi najraje bi to luč zamenal z led... pa vem da je bilo že govora o tem...sam glih časa nimam iskati pa če bi bil kdo toliko prijazen, da pripopa link ali pa pove kje je zadevo nabavil in če je potrebna potem še kaka homologacija itd. ali samo daš gor in gremo naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še ena zanimivost... original luč zadna, ki jo imam... kontakti so se razrahljali in luč ni delala tako kot treba... pač samo omenim da tisti ki imate še original...preverite, da vas kak policaj ne ustavi (k sreči me je spustil...pelem na servis ravnokar sem omenu, k sreč mi ni sledil). A mogoče kdo ve kam naj bi se vinjeta nalepila...čisto tako informativno me zanima. Pa tudi najraje bi to luč zamenal z led... pa vem da je bilo že govora o tem...sam glih časa nimam iskati pa če bi bil kdo toliko prijazen, da pripopa link ali pa pove kje je zadevo nabavil in če je potrebna potem še kaka homologacija itd. ali samo daš gor in gremo naprej.

jst mam pa drug probme z zadno lučjo čarnce mi hitr pregorijo..kaj bi blo to?? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa drug probme z zadno lučjo čarnce mi hitr pregorijo..kaj bi blo to?? :unsure:

sm meu js tut ta problem.. zto sm menju z led

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. A mogoče kdo ve kam naj bi se vinjeta nalepila...čisto tako informativno me zanima. Pa tudi najraje bi to luč zamenal z led... pa vem da je bilo že govora o tem...sam glih časa nimam iskati pa če bi bil kdo toliko prijazen, da pripopa link ali pa pove kje je zadevo nabavil in če je potrebna potem še kaka homologacija itd. ali samo daš gor in gremo naprej.

jst mam pa drug probme z zadno lučjo čarnce mi hitr pregorijo..kaj bi blo to?? :unsure:

sennheiser na cilinder.si imaš veliko dokaj cenovno ugodnih led zadnjih luči. Predhodno vprašaj ali imajo homologacijo. Ni potrebno narediti nič drugega. Glavno, da imaš papirje.

TADEJ46 lahko bi bila posledica nihanja napetosti. Se pravi, da žarnici ni zagotovljeno 12V napetosti, vendar se zaradi kakšnih nepotrebnih stvari napetost poveča in s tem tudi tokovna poraba je večja. (malo sklepaj saj si vendar štromar :naughty: ). Lahko pa da uporabljaš namesto 12V žarnice 6V žarnico. Saj si mi omenil, da si jo že prej menjal in da si napačno kupil.

Pomeri malo štrom.

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo ve za kako pametno hidravlično ročko za prednjo zavoro pa da paše na to čeljust original od tomosa 125 nej sporoči ker rabim, moja prva bremza je spustila...prosim če lah sporočite na PM ker me nebo nek časa pa nebom spremlju teme.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bom bom en kondenzator umes vrgu pa bo skos lpo delal... :rolleyes: :naughty: ..sam zdej mam večje probleme menou zavorne ploš. spredi in zadi in ko zategujem nazaj mi spredi in zadi ustau navoj v roki , tok slb matrjal d se je kr notr utrgal pa še zategnen ni blo do konca(bomo motor naložili in odpeljali v tomos pa nej delajo kar hočjo) mamu jim j...... :headbang: :headbang: :headbang: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ti je pobralo navoj?

spredi na nosilcih za čeljust in zadi na nosilcih za čeljust tok slb matrjal d sm sam vn potegnu šravf na njem pa navoj :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spredi na nosilcih za čeljust in zadi na nosilcih za čeljust tok slb matrjal d sm sam vn potegnu šravf na njem pa navoj :headbang:

Čudno, jaz sem to razdiral vsaj petkrat, pa nisem imel takih težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno, jaz sem to razdiral vsaj petkrat, pa nisem imel takih težav.

tok bolš zate edin kar mene zdej reš je to d mam še garancijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, kaj se tolk sekirate ...

Men šravfa od zadnega žmigovca ne gre zategnt, obstal je notr, niti vn ga ne morm dobit pa jebeš :trance_33_sleep:

Pa zadno plastiko sm mal potem ko sm ga kupo dol dobo (da sm si mal auspuh ogledo) pa se je začela tista matica v motorjo sukat, da zdej niti šravfa ne morm vn dobit ... pač jebe pizdo matr ... kaj čmo ...

Drgač ga pa morm pohvalit, da zaenkrat je prišo povsod kjer sm hoto ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, kaj se tolk sekirate ...

Men šravfa od zadnega žmigovca ne gre zategnt, obstal je notr, niti vn ga ne morm dobit pa jebeš :trance_33_sleep:

Pa zadno plastiko sm mal potem ko sm ga kupo dol dobo (da sm si mal auspuh ogledo) pa se je začela tista matica v motorjo sukat, da zdej niti šravfa ne morm vn dobit ... pač jebe pizdo matr ... kaj čmo ...

Drgač ga pa morm pohvalit, da zaenkrat je prišo povsod kjer sm hoto ;)

potem pa nisi zahteven :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdaj pa k zavoram. Po nekaj kilometrih ki jih imam za sabo sem dobil občutek, da mi prva zavora deluje slabše (po cca 1200km). A dam ploščice malo bolj skupaj in probam da vidim kaj bo? Potem je pa tukaj še zadnja, pri tej pa če hočem da mi bremza morm pritisniti tako da se dotakne okvirja. Ploščise so dosti skupaj. Čakam samo še da dobim olje, ker je na min. Je lahko to krivo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!