Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

No zdaj pa k zavoram. Po nekaj kilometrih ki jih imam za sabo sem dobil občutek, da mi prva zavora deluje slabše (po cca 1200km). A dam ploščice malo bolj skupaj in probam da vidim kaj bo? Potem je pa tukaj še zadnja, pri tej pa če hočem da mi bremza morm pritisniti tako da se dotakne okvirja. Ploščise so dosti skupaj. Čakam samo še da dobim olje, ker je na min. Je lahko to krivo?

Jaz sem imel to isto ampak ti ne bom povedal kako to popraviš finger004.giffinger004.giffinger004.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdaj pa k zavoram. Po nekaj kilometrih ki jih imam za sabo sem dobil občutek, da mi prva zavora deluje slabše (po cca 1200km). A dam ploščice malo bolj skupaj in probam da vidim kaj bo? Potem je pa tukaj še zadnja, pri tej pa če hočem da mi bremza morm pritisniti tako da se dotakne okvirja. Ploščise so dosti skupaj. Čakam samo še da dobim olje, ker je na min. Je lahko to krivo?

Na stopalki je tam ko pride zataknen vzvod od cilindra ena matica. To matico popusti in odvij tisto palčko ki gre na cilinder, toliko da dvigneš stopalko za toliko kolikor je potrebno. Ko vse nastaviš, zategneš spet tisto matico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo v 2009 pršeu nov tomos SM125?

Da vem, če se mi splača kupit letos al drugo leto  :unsure:

Lp

Ti kr letos nabav :D se ti ne splača čakat... nč ni blo govora o modelu 2009 ni pa rečen da ne pride

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem še v vlki dilemi  :rolleyes: Letos brez izpita avgusta vs. drugo leto marca.

Zanima me še kaj mislijo na tomosovi strani z prednjimi vilcami povedat da je 40mm? sj nemore bit tak malo hoda...? 140 mislijo al?(V brošuri piše)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj misliš da bo novi model mel 2kw več ?

če ti je oblika všeč če ti je všeč mala poraba vzdržljiv motor dobra vodlivost in akrapo pol ga vzami zaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj misliš da bo novi model mel 2kw več ?

če ti je oblika všeč če ti je všeč mala poraba vzdržljiv motor dobra vodlivost in akrapo pol ga vzami zaj

...saj to je tvoja zadnja priložnost in ne bo ti žau :lol1: :P

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj misliš da bo novi model mel 2kw več ?

če ti je oblika všeč če ti je všeč mala poraba vzdržljiv motor dobra vodlivost in akrapo pol ga vzami zaj

izpit dobim komaj aprila-maja. nebo me cel avgust. pa... se mi sploh splača kupt mal pred zimo? da ga kupim lih tolko da ga dam v garažo?

sam vse1 bom najverjetneje nabavo avgusta-septembra :rolleyes: ne bom mogu zdržat več dolgo :whistle:

če bom lahk bom si nabavo open verzijo :krneki:

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem da bi šel, niti pošrek. Namreč že mojega ex skuterja smo komaj spravili v našega Sharana (ko smo odstranili zadnje sedeže, ogledala od skuterja, ter šipco (par centi))

Jz sm skuterja u caddy-ja spravu :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm skuterja u caddy-ja spravu :yea1:

koga briga kam si stlaču svoj sesauc? zrat mene ga lahk tut v kanto za smeti stlačiš če ti rata :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kaki so posnetki na youtubu od tomosov 125 :D Skor sami slovenici :worship: No pa še un nemc ki se vrti pu krožnm :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kaki so posnetki na youtubu od tomosov 125 :D Skor sami slovenici :worship: No pa še un nemc ki se vrti pu krožnm :naughty:

A ti ni logicno ce je pa slovenski motor in ga ma malo tujev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo par slikic, mal novih "vizualnih" dodatkov ...

1. Usran:

1.1

8r2-y.jpg

1.2

5xi-y1.jpg

2. Spucan:

2.1 (mrežice, ročke)

r42-x.jpg

2.2

xxc-mreica.jpg

:winkiss:

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nova težava pri tomosu. Na zavornem cilindru za zadno zavoro je tista stvar, kjer je gor elektrika... kjer pride olje da gre do zadne zavore... enostavno počila. Jutri če bo po sreči naročim novo. Očitno se kaže da bo treba kmalu menati motor...še dobr da je do 18 malo časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u pm....dons v klanec(ni blo ovinkov da ne bo kdo reku da bi on boljs vozu) me prehiti en obicen skuter 50ccm mal predelan. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: jst tiscu do konca do blokade vrtljajev pa me je ownu :headbang: :headbang: :headbang:

bo treba neki novga kupt.

Popravljeno . Popravil Tabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u pm....dons v klanec(ni blo ovinkov da ne bo kdo reku da bi on boljs vozu) me prehiti en obicen skuter 50ccm mal predelan. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: jst tiscu do konca do blokade vrtljajev pa me je ownu :headbang: :headbang: :headbang:

bo treba neki novga kupt.

Ne znate vozit. Če sva se lovila z enim z RS 125 na en hrib, pa sva istočasno gor prišla. Enkrat je bil on spredaj, drugič jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkoristit moraš prednost 4T motorja. Ni ti ga treba tišat do blokade, lepo prestaviš v višjo pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe prihaja project MZ.

:topic:

Mal za pokušino....

xeon.jpg

Igor se opravičujem ker lepim tvoje slike, vendar sem videl da nisi online in se mi je zazdelo, da se jim bo zdelo zanimivo.

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe Hozi zka si nalepu nalepko čez napis Tomos? :lol: lej ka sm js rajš nardiu.. :D

post-15471-1216154112_thumb.jpg

Jack.. ka to so parkirplaci za motorje ko so tak majhni.. :huh:

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!