Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

mene pa neki zanima....a se da na tomosa sm125f z original felgami dt gor gume dimenzije 120-150?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nameravaš pr tomosu vzet feltne od replice morš kupit zram še zavorn sistem, pa puše so tut različne.. komplet spredne pa zadne feltne pa prije mal manj ko 700€ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oi!

se že vnaprej opravičujem če je kje že bilo napisan sam res se mi ni dal prebirat vseh 400 strani.

zanima me pa kje in za koliko denarja bi lahko kupil power kit?

pa na začetku teme je pisal nekaj o verižnikih če lahko kdo kaj več o tem?

pa če ima kdo še kako idejo kaj bi lahko na motorju zamenjal da bi dobil več moči?

pa še to...bi se dal dat na original feltne od tomosa sm125f gume dimenzije 120-150?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi pa še eno uprašanje dodav.....katere zobnike se najbolj splača dt na tomosa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oi!

se že vnaprej opravičujem če je kje že bilo napisan sam res se mi ni dal prebirat vseh 400 strani.

zanima me pa kje in za koliko denarja bi lahko kupil power kit?

pa na začetku teme je pisal nekaj o verižnikih če lahko kdo kaj več o tem?

pa če ima kdo še kako idejo kaj bi lahko na motorju zamenjal da bi dobil več moči?

pa še to...bi se dal dat na original feltne od tomosa sm125f gume dimenzije 120-150?

Mislm kwa tok kompliceraš. Na original feltnah morš met original gume (širina) sj lohk daš gor gume k so mal šeri sam s tem nauš nč zbolšu še ciklistiko boš sfuku k to je določeno kera guma more bit na tej feltni. Če čš širše gume kup od replice feltne pol daš pa lahko 150 gumo gor. Če boš pa zdj to delu boš pa sam poslabšu stvari...

lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi pa še eno uprašanje dodav.....katere zobnike se najbolj splača dt na tomosa?

zka bi jih menju? original so najbol optimalni :)

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zka bi jih menju? original so najbol optimalni :)

:lol1: :worship: ...itak, pa ketna tut ne, in tiste plastike od gum prav tako :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :worship: ...itak, pa ketna tut ne, in tiste plastike od gum prav tako :kva2:

ja ketna res ni neki super gor.. je zato tut cena ketne primerna, gume so pa na replici super :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ketna res ni neki super gor.. je zato tut cena ketne primerna, gume so pa na replici super :winkiss:

Jst newem kaj vam pri ketni fali... jst mam na na svojmu motorju 7k km pa je ketna bla mrbit 4x našponana tko da je še zmeri velik zobov ostal za šponat. Res pa je da ne delam nekih burnoutov pa ostalih pizdarij...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm meu pr 8,5kkm čist do konca našponana pa je bla čist ohlapna tak da mi jo je dol vrgl ko sm se pelu.. je pa res da sm jo sam ene parkrat namazu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo od vs zadn konc tomosa kej predelu(luč žmigovci nosilc)?...k original je res...fuj..prlepte slike če ste kej rihtal. jst dobim jutr noslic.luč pa žmigovce mam pa že.upam da bo sexy:)

Popravljeno . Popravil _KrOsIsT_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :worship: ...itak, pa ketna tut ne, in tiste plastike od gum prav tako :kva2:

hmmm, zdržale so vse do zdej, vozim pa tut čist do konca pa me (zaenkrat) še niso pustle na cedilo in upam da me tut ne bojo ;)

Majo pa bolšo stran, to da se nč ne rabijo hehe, pa delam manjše burnoute pa bremzam skos sam na zadnjo itd, pa je še ko nova :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm, zdržale so vse do zdej, vozim pa tut čist do konca pa me (zaenkrat) še niso pustle na cedilo in upam da me tut ne bojo ;)

Majo pa bolšo stran, to da se nč ne rabijo hehe, pa delam manjše burnoute pa bremzam skos sam na zadnjo itd, pa je še ko nova :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa mam tut jaz problem .

do sedaj sem prebral skoro vse pa še nisem zasledil kaj komu meče vun iz druge brzine v ler ?

danes se mi je to zgodlo 2 x sem skoro zružo ko sem hoto ptegnit vun iz ovinka pa vleru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se je zgodilo tudi meni ene 2x. Obakrat sm biv prenežn z menjalnikom in nisem dal ročko menjalnika dokonca gor (ponavadi ko sm šaltal iz 1 v 2go), tako da tut nism vedu al mam u leru al 2gi prestavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj pa še kr nima kompresije prasc.. Zaj sm še kvalifajerco za zadi dobo, sam kaj kurc če nea vžge :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oi!

se že vnaprej opravičujem če je kje že bilo napisan sam res se mi ni dal prebirat vseh 400 strani.

zanima me pa kje in za koliko denarja bi lahko kupil power kit?

pa na začetku teme je pisal nekaj o verižnikih če lahko kdo kaj več o tem?

pa če ima kdo še kako idejo kaj bi lahko na motorju zamenjal da bi dobil več moči?

a res noben ne ve tega a samo nočete odgovorit....pa ne govort da se ne splača ker ni tega vprašov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj pa še kr nima kompresije prasc.. Zaj sm še kvalifajerco za zadi dobo, sam kaj kurc če nea vžge :D

Kwa a si mašino zjebu al kaj da nima kopresije? Pa kako da maš kr 2 ta motorja dej to prosm mal razlož... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je 2 meseca stal.. sm ga vžgal potem in je v prvem poskusu vžgal. Mašine se nisem dotikal nič. Nato je še en mesec stal ker me ni bilo doma, pa pridem, poskusim vžgat.. pol pa simptomi: mehek kurbl, prehitr štarter, čez svečko lih tolko da pihlja.. u kurac nej gre uglavnem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da je bat samo 40€, pa ventila oba 25€ :whistle: :worship: Samo še "mehankerja" čakam da pride jutri pa fuknemo vse narazen, pa bo kaj bo :D

2 tomosa pa imam zato ker sem drugega dobil za skorej 40% ceneje kot je redna prodajna cena. Je pa še nevožen.. ubistvu nevem za kaj ga imam, za prodat naprej pomoje :D Čakam da pride kupec z morja pol pa gre. Gre pa za navadnega z Akrapovičem.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res noben ne ve tega a samo nočete odgovorit....pa ne govort da se ne splača ker ni tega vprašov

ajmo fantje no zihr ste jih kj friziral. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!