Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Jest mam iste gume pa sm za obe dau 73€, so te nategnl?

Sej še nism kje kupo, povejte ke bi lahk te Continental dobo najbol poceni, kje si jih ti kupo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej men katalog zrihti al mislš' d ga v tomosu lahko dobim? :closedeyes:

dodaj me na msn ko je v mojem profilu pa ti bom poslau katalog, kr nejca zdej ni.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej še nism kje kupo, povejte ke bi lahk te Continental dobo najbol poceni, kje si jih ti kupo?

Bomag Ljubljana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Telefonska?

Pošlejo po pošti?

041 634 270

Ne vem, meni jih je pripeljal kar z avtom (je rekeld da mu je na poti domov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

041 634 270

Ne vem, meni jih je pripeljal kar z avtom (je rekeld da mu je na poti domov)

Ok tnx ...

kaka je pa razlika med navadnimi pa sport?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok tnx ...

kaka je pa razlika med navadnimi pa sport?

Sport se hitej zjebejo... jst sm naroču dons conti twist sm pa pridejo 104€. Naroču sm pa u AS Domžale k jih monterajo tko za gratis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dodaj me na msn ko je v mojem profilu pa ti bom poslau katalog, kr nejca zdej ni.. :)

ti ti :spank: :spank:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probite prešaltat v zraku brez kuplenge, tako je men ratal

zakaj bi to delal ko pa je že tko 150 guma za šminko, se dosti slabše drži kot pa z 130, ker 150 gume na tem motorju ne moreš ogret.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je 2 meseca stal.. sm ga vžgal potem in je v prvem poskusu vžgal. Mašine se nisem dotikal nič. Nato je še en mesec stal ker me ni bilo doma, pa pridem, poskusim vžgat.. pol pa simptomi: mehek kurbl, prehitr štarter, čez svečko lih tolko da pihlja.. u kurac nej gre uglavnem :whistle:

pazi ker bat boš dal notri ker niso usi dobri bat.z batni obročki te pride okoli 80-90e

Popravljeno . Popravil luksy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Originalnega.. toliko so mi rekli.. jutri bomo verjetn dali narazn mašino pa bomo vidl kako bo stanje..upam da bodo samo batni obročki ker že mam nove, pa dihtunge kompletne nove, tak da to bomo ziher menjal.. upam da nebo še kaki ventil k bi ga spet čaku par dni :(

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Originalnega.. toliko so mi rekli.. jutri bomo verjetn dali narazn mašino pa bomo vidl kako bo stanje..upam da bodo samo batni obročki ker že mam nove, pa dihtunge kompletne nove, tak da to bomo ziher menjal.. upam da nebo še kaki ventil k bi ga spet čaku par dni :(

kako boš pa vedel da je bat zanič?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem (še).. najprej moram tak mašino dol dobit..se mi nekej upira :unsure: Morem dat un spodnji del okvirja stran da lahkodol dobim al kak?

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezus jezus toti Tomos ajej :lol1: Zdej đe kvalifajerca 120 šroka nena gre gor ker je premal placa med vilcami :D oz gre gor, samo ko gredo vilce dol rajsa... jezus jajca :D zdej morm pa še to za 110 zamenjat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem (še).. najprej moram tak mašino dol dobit..se mi nekej upira :unsure: Morem dat un spodnji del okvirja stran da lahkodol dobim al kak?

:worship: majstr pa tak :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jebiga, nismo vsi mehaniki ne.. ampak nič ne de.. je že vse zrihtan :) Sproti se učimo ne, tak pač je :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jebiga, nismo vsi mehaniki ne.. ampak nič ne de.. je že vse zrihtan :) Sproti se učimo ne, tak pač je :)

Upam, da ne boš sam razdiral, ker če ne znaš mašine dol vzet, bodo težave.

Mislim povsem dobronamerno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videl enga na tomosu, pelou se je iz čirč, oz skozi hrastje (verjetno), in potem v Voklo.. mel pa je belo čelado, pa bel kombinezon.. pač bl svetlo use skp :D pa mislm da si ga tišou do konca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moja mašinca narazn.. ventil je kr fajn zvil :whistle: Tako da zdej čakam dele ne.. nov ventil pa fedro za vsak slučaj! Upam da bo čimprej :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si le prišel, do svojih trenutkov, zdaj ko imaš kombinezon! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!