Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

:closedeyes:

Kok smo zajebani :evilgrin: :evilgrin: ja čist obvladaš, same pohvale :worship: :worship: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videl enga na tomosu, pelou se je iz čirč, oz skozi hrastje (verjetno), in potem v Voklo.. mel pa je belo čelado, pa bel kombinezon.. pač bl svetlo use skp :D pa mislm da si ga tišou do konca :)

to sm biu pa jst....je možno da je šlo do konca ja:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam aprilio spains 125, pa me ta tomos že dalj časa mika, in sem se odloču, da bi aprilio prodal pa to kupil. pa mam ene par vprašanj, če bi se komu dalo da mi odgovori :whistle: . prvo kot prvo, če se ta stvarca kej kvari?kakšna je končna hitrost?razlika med navadnin in ono cup verzijo?pa baje se nek dp vozi lahko z temi motorji, ne?fala zaenkrat :) lp alen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alen46 jst ti menam za aprilijo jst pa o njej sanjam :krneki: pa mi fotr ni tkrt pustu zdej se omehčou..motor se ne kvari stroškov ni skoraj nič!! :worship: edin kar ni nevem kaka raketa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ja vozi se tomos cup dp!! :unsure: jaz nameravam nasledno leto (če ne pride kej v mes) :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak pa je kej ta cup?to kupiš replico to, pa si lahko konkurenčen s tem?al je spet denar v igri?ker več gor fukne...pa kolko je teh dirk v koledarju?konkurenca huda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kake veze na Tomosu, da bi lahko pred 11.8 dobil neke dele? Ker majo kao kolektivne dopuste v tovarni :trance_33_sleep: Rabil bi pa neke puše samo, nič posebnega.. NUJNOOOO :krneki:

Lahko na pm ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločam se za nakup tega tomosa, pa bi sam prosu enga k ga ma, če bi lahko slikal balanco in stikala na balanci da vidim kko zgleda :) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kake veze na Tomosu, da bi lahko pred 11.8 dobil neke dele? Ker majo kao kolektivne dopuste v tovarni :trance_33_sleep: Rabil bi pa neke puše samo, nič posebnega.. NUJNOOOO :krneki:

Lahko na pm ;)

če mu zrihtate puše vam ga popuši zastojn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločam se za nakup tega tomosa, pa bi sam prosu enga k ga ma, če bi lahko slikal balanco in stikala na balanci da vidim kko zgleda :) :whistle:

Evo ena moja slika iz poraba.com:

938.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo.. sam tam je mal pokjena plastika tist ne gledat :D hehe stara slika še z 2kkm :P

post-15471-1217448308_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ja vozi se tomos cup dp!! :unsure: jaz nameravam nasledno leto (če ne pride kej v mes) :alien1:

kakšen tomos cup! tomos cup- ni več že 2 leti al celo 3, ampak je razpisano državno in pokalno prvenstvo 125ccm, ki se lahko vozi z katerikolim motorjem ki je v skladu z pravilnikom

Ima kdo kake veze na Tomosu, da bi lahko pred 11.8 dobil neke dele? Ker majo kao kolektivne dopuste v tovarni :trance_33_sleep: Rabil bi pa neke puše samo, nič posebnega.. NUJNOOOO :krneki:

Lahko na pm ;)

kaj rabiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo kako ročko za sklopko za 125SM al pa tud ker drug motor k ma enako oz. podobno? Potrebujem vse z nosilcem ali pa samo tisti polkrožni delček z dvema luknjama ki drži nosilec za ročko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes nekdo v kranju s tomosam, mel je pa črno rdečo jakno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo tuki k prodaja ta motor??

Kupim takoj za normalno ceno, obvezno Replica Cup.

Pišite mi na PM. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je zate normalna cena? Prodam čez 2 meseca.. za NIZKO ceno ;) PM ;)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!