Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

hahaha dobre pokaš igor ja :worship: aja tomosa mojga dam za 3000€ prevož 8500km,letnik 2007, barva verjetno edina taka v slo. :naughty: jah fnt zastojn neboš nč dubu :whistle: :headbang: nejc a slučajno veš kok pridjeo metzeler za replico cup nove?

:kva2: , ti si isti ko oni konj ko je hoto ninjo 250 za 5k eur prodat, ker jih pač takrat ni blo na zalogi v sloveniji...nova pa stane 3500 :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: , ti si isti ko oni konj ko je hoto ninjo 250 za 5k eur prodat, ker jih pač takrat ni blo na zalogi v sloveniji...nova pa stane 3500 :lol1:

:winkiss: ne nism isti jst sm še hujši O:-) :? :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isti jajc k Toms s tem da:

jst ne bom čaku 2 tedna k me je motor neki zajebu tko k tebe

al pa mi ne pušča bencin ker se je nek kurčev plovc zataknu tko k ingange

ne teb se bo bat zataknu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne teb se bo bat zataknu :kva2:

Pa tut tist kolesarski števc ne zgleda obetajoče... so tok na armaturki šparal da so dal lohk mal huj vilce pol gor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tut tist kolesarski števc ne zgleda obetajoče... so tok na armaturki šparal da so dal lohk mal huj vilce pol gor :whistle:

pa še te so isto na kitajskem delane, tok d so isti sranje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: , ti si isti ko oni konj ko je hoto ninjo 250 za 5k eur prodat, ker jih pač takrat ni blo na zalogi v sloveniji...nova pa stane 3500 :lol1:

Nejko, moraš upoštevat da je nova replika še vedno dobre 3,5k€.. zdej dokler je akcija, potem pa spet stara redna cena 4k€.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 3000 ojrotov jst dobim novga iz kopra...replico cup...sam gotovino rabš met sabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 3000 ojrotov jst dobim novga iz kopra...replico cup...sam gotovino rabš met sabo

tut če maš gotovino s sabo nevrjam d ti jo bo dau za 3000evrou že testirano :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tut tist kolesarski števc ne zgleda obetajoče... so tok na armaturki šparal da so dal lohk mal huj vilce pol gor :whistle:

bolš kolesarski števc kt pa tista grda armaturka od Tomosa. Drgač je Tomos zlo v redu ampak glih armaturka je najbl grda B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut če maš gotovino s sabo nevrjam d ti jo bo dau za 3000evrou že testirano :whistle:

Poglj na stran od Tomosa, Replica Cup stane 3.200€, če plačaš z gotovino dobiš še 5% popusta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, brez Akrapoviča. Pa to samo zdaj, redna cena je 4k€.

Z akrapovičem, taka kot tvoja. :closedeyes: Je fort učiri klicu na Tomosa, informacije so iz prve roke in ne iz spletne strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 3000 ojrotov jst dobim novga iz kopra...replico cup...sam gotovino rabš met sabo

mal ti sanjaš ja :D

dons majo rajš nakazila k gotovino :D preverjeno... dnar morjo še na banko nest pa majo dodatn deu ;)

smo mi avto kupoval nov za kr mal več k 3000€ pa je fotr reku če je popust na gotovino pa so rekl da majo rajš nakazan k je manj dela, tko da z gotovino pa popusti si lahk rit obrišeš :D veze so tisto kar danes šteje :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to ne morem verjet se pelem v službo in nič ne toči pa tam stoji motor 9 ur pa niti kaqpla bencina pridem domo pa samo da odklenem vrata pa cela luža pa ne pomaga malo potolčt po frgazeru . pol pa mi ostane pol ure pa sem mislo da pogledam toti plovec ko se zatakn pa moraš celi kur...evi motor rastavit da dobiš dol frgazer tak da ko sem bil na pol sem ga nazaj sestavo benz pa še kuj canka. kaj makdo doli toti fergazer pa mi ga lahko razstavljenega slika ker mam res ful malo sajta čez dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, samo zate:

post-9211-1218137714_thumb.jpg

Poizkusi pa še tako kot sem jaz takrat. Zadaj dvigni motor in pa parkrat zabij v tla :whistle: Kar močno, ne rabiš bit nežn.

Drugae pa daš samo tank dol, za kar je glih ene par šraufov, gre res na izi, odtegneš objemki na kolenu od cilindra in airboxa, malo obrneš fegzazer da maš dostop pa si zraven :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to ne morem verjet se pelem v službo in nič ne toči pa tam stoji motor 9 ur pa niti kaqpla bencina pridem domo pa samo da odklenem vrata pa cela luža pa ne pomaga malo potolčt po frgazeru . pol pa mi ostane pol ure pa sem mislo da pogledam toti plovec ko se zatakn pa moraš celi kur...evi motor rastavit da dobiš dol frgazer tak da ko sem bil na pol sem ga nazaj sestavo benz pa še kuj canka. kaj makdo doli toti fergazer pa mi ga lahko razstavljenega slika ker mam res ful malo sajta čez dan

to se je tut men dogajalo ena vrjanta je tko kot je nejcz reku, jst osebno sem dal krpo(cunjo) na frgazr pa parkat s kladivom udaru.je blo prec bolš. :whistle:

Popravljeno . Popravil Tabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanime me če kdo ve kje bi se dal dubit kakšne zobnike za tomosa in pa kako močnejšo ketno?? pa zobnik bi rabil prvi in zadnji(lahko je večji).... če je že kdo menjal naj prosim pove...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanime me če kdo ve kje bi se dal dubit kakšne zobnike za tomosa in pa kako močnejšo ketno?? pa zobnik bi rabil prvi in zadnji(lahko je večji).... če je že kdo menjal naj prosim pove...

lp

Vem da jih ima oni ki prodaja tudi Ohlins vzmetenje. Sva se menila nekaj na sejmu, pa je rekel da je že dajal na Tomose. Mislim da se piše Jugovac oz. nekaj podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da jih ima oni ki prodaja tudi Ohlins vzmetenje. Sva se menila nekaj na sejmu, pa je rekel da je že dajal na Tomose. Mislim da se piše Jugovac oz. nekaj podobnega.

hvala Tomyboy, kaj bi mi lahk najdu zihr naslov če se da no...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!