Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

hvala Tomyboy, kaj bi mi lahk najdu zihr naslov če se da no...

lp

Evo samo zate...

Mladen Jugovac s.p.

041 648 501

mladen.jugovac@siol.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo samo zate...

Mladen Jugovac s.p.

041 648 501

mladen.jugovac@siol.net

najlepša ti hvala :rolleyes: dobiš pijačo hehe

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kje bi lohk kupu balanso..sam ne to original. če se da dobit v zlati barvi?sm že gledu po netu pa je večinoma samo za skuterje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: že 3 zadni zavorni cilinder hin, kak je to mogoče? bremzam pa na zadnjo praktično čist nič :slap: mogoč ve kdo kulk kej pride nov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nemorem ustavit tega bencina kuj lije ven pa sem probo potollčt pa vse kak odprem pipico za bencin se spodi vlije ven po onicevki bom pelo na sevis pa najse oni tam jebejo naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koji kurac pa dela zdej na tomosu v prodajalni!!?? :headbang: :headbang: Pošljem pred 14 dnevi neko naročilo, mi javi ona Patricija dabo za počakat 14 dni, ker majo dopuste.. vredi,čakam, pošljem v ponedeljek še enkrat, in zdej nek drugi kreten dela tam, pokličem, reče da je dobil. Pokličem danes.. ja nism še mel časa preverit, hvala, nasvidenje, pa mi prekine :eek: Sm kr rdeč ratu ***** mu ******* ********* ******** :headbang:

Adijo je zdej.. :angry:

Pa še govori tak da ga nič ne zastopiš mamo mu kretensko.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm...isto je frend u pondelk naroču replico cup prek neta, pa je dons klicu kdaj bo predračun pršu pa je rekla d še niso nč naročil gledal..yaoo..toti primorci ga mal biksajo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so sli vsi na dopuste pa so pustil enga k pojma nima da mal papir na kupčke daje da se bo poj urejal k pridejo z dopustov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm...isto je frend u pondelk naroču replico cup prek neta, pa je dons klicu kdaj bo predračun pršu pa je rekla d še niso nč naročil gledal..yaoo..toti primorci ga mal biksajo. :whistle:

Z žensko je govoril? Na kateri številki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če je ni.. zej dela en debil ded notr. Sej sm vzel interno pa priimek, ker takega odnosa pa še ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP. Mene zanima če prodajajo kje kakšno zadnjo LED luč pri kateri mi nebi bilo treba spreminjati original nosilca ali ga poškodovati al pa če obstaja kšna led luč ki se jo kupi kr z nosilcem ki se ga namontira.

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP. Mene zanima če prodajajo kje kakšno zadnjo LED luč pri kateri mi nebi bilo treba spreminjati original nosilca ali ga poškodovati al pa če obstaja kšna led luč ki se jo kupi kr z nosilcem ki se ga namontira.

HVALA

A ti nism jest povedu?

Sam narest ga bos mogu nosilc mislm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč niso stran padli.žmigovci so v luči.na vsaki strani so 4led žarnice za žmigovc :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao...kle v tomosu so pa cist zmedeni ej :lol: ... najprej dajo ceno cist faleno pol dajo se sliko od replice cup....budale :worship:

Lep pozdrav, JK

Eh kaj ti je cena je cist kul zdej se vid kok je padla cena samo pri takm k ga ms ti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve če je treba za tehnični pregled met db killer v auspuhu?

hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teoretično ja.. dejansko pa odvisno.. pač natakn ga not, sej ga še pršraufat ni treba.. Dejansko do zdaj sem js še vedno naredil tehničnega pa še nikoli nisem motorja tja peljal :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teoretično ja.. dejansko pa odvisno.. pač natakn ga not, sej ga še pršraufat ni treba.. Dejansko do zdaj sem js še vedno naredil tehničnega pa še nikoli nisem motorja tja peljal :)

Ja sej tehnični mam šele drugo leto....sam sm ravnokar kupil motor in me zanima....kje pa maš ti prvo pomoč ko se voziš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!