Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Ce je motor nov ni potrebno naredit tehnicnga 4 leta pa ja Db je treba met notr ja

@ NejcZ ti nisi naredu se tehnicnga samo registracijo si mev

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce je motor nov ni potrebno naredit tehnicnga 4 leta pa ja Db je treba met notr ja

@ NejcZ ti nisi naredu se tehnicnga samo registracijo si mev

Pravim za 2 motorja katera sem prej mel.

Prve pomoči pa nimam na motorju, če mam, mam v ruzaku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem da sigurno ze kje pise..ampak je fuuul mau strani :wacko: tko da se mi useh ne da prebirat...

me pa zanima, ce kupim nehomologirano razlicico (se pravi za dirke), bi se dal to potem normalno homologirat in reg.

ce nasravfam gor luci, zmigavce in to? tnx za odgovore ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh vidu sm ze marsikaj registreranega, kar naj nebi bilo oz. smelo bit..tako da.. ;)

sprasujem pa zato, ker sm mislu, da bom dubu kaksen tehten odgovor, od koga,

ki tocno ve zakaj se ga ne da itd. :) "ker se ga pac ne da" mi nekako ne zadostuje heh ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da se v nobenem primeru, ker je naret samo za dirkanje po stezi

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh vidu sm ze marsikaj registreranega, kar naj nebi bilo oz. smelo bit..tako da.. ;)

sprasujem pa zato, ker sm mislu, da bom dubu kaksen tehten odgovor, od koga,

ki tocno ve zakaj se ga ne da itd. :) "ker se ga pac ne da" mi nekako ne zadostuje heh ^_^

A da bi pa v tomosa poklicu pa vprašu to pa ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, nima serijske, zato ne moreš delat homologacije in nič. Moral bi menjat okvir in dobit papirje od tomosa, kar pa ni mogoče (smo že spraševali), zato NE, ne gre. Registrirajo se lahko edino tisti rdeči, katerih je bilo mislim da 12, smao nevem če ga boš dobil, sploh pa ne za takšno ceno kot se ti prototipi zgonjeni zdaj prodajajo (<1500€).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A da bi pa v tomosa poklicu pa vprašu to pa ne :whistle:

eh sej ves da raj vm tuki tezim :P

dobiš na forumu prej odgovor ko pa da v tomosu kirga dobiš :P

:worship:

Lej, nima serijske, zato ne moreš delat homologacije in nič. Moral bi menjat okvir in dobit papirje od tomosa, kar pa ni mogoče (smo že spraševali), zato NE, ne gre. Registrirajo se lahko edino tisti rdeči, katerih je bilo mislim da 12, smao nevem če ga boš dobil, sploh pa ne za takšno ceno kot se ti prototipi zgonjeni zdaj prodajajo (<1500€).

no evo to me zanimal ja.. hvala Nejc :beer2: ;) drgac pa..za tiste parkrat, ko ga bom

mal stisku za vajo bo tud ta "prototip zgonjen" uredu ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi slučajno vedu kdo kje bi dubu v lj balanco?? kšna trgovina k bi mela to na zalogi d nebi blo treba naročat? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročaj raje, pride 20€, dobbiš naslednji dan. Edino kaj je, ene 10x je včasih treba poklicat da dobiš na telefon g.Edija iz prodajalne :) (številka od Patricije Drofelnik al kaj je, tja kliči)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročaj raje, pride 20€, dobbiš naslednji dan. Edino kaj je, ene 10x je včasih treba poklicat da dobiš na telefon g.Edija iz prodajalne :) (številka od Patricije Drofelnik al kaj je, tja kliči)

ah ne rd bi bolši matrjal pa kšno barvasto...kej tazag kokr majo v louis :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, samo kvalitetno twinwall balanco pod 50€ neboš dobil.. BTW, v petek sva z tomazin-om na Racelandu, če pride kdo..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, samo kvalitetno twinwall balanco pod 50€ neboš dobil.. BTW, v petek sva z tomazin-om na Racelandu, če pride kdo..

ja no kje bi dubu mi ti raj povej ne kok stane :hmm: :grrr mogoče bi jst pršou na raceland odvisn od vremena :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!