Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

vem d stane ja zto sm pa tomosa kupu :kva2: :kva2: k je tok kvaliteten :lol1: :kva2: :kva2: :kva2: no zdej mi pa še povej če slučajno veš za kšno tako trgovino v lj :huh:

Ja a ne poznas kermavnerja....na dolgem mostu....vse za motokros....TUKI mas pa stran

Lep pozdrav, JK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a ne poznas kermavnerja....na dolgem mostu....vse za motokros....TUKI mas pa stran

Lep pozdrav, JK

aha vem ja kje prbližn je ta trgovina tut slišou za njo :rolleyes: mnda d je uredu tm :naughty: ..sam dej kje točno je k greš že od dovzga mosta naprej je kje? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo razloži kaj bol podrobno glede power kita za Replico Cup?

Koliko pridobi na moči motor in če so potem kaki problemi z motorjem.

Najlepša hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam nov nerabljen, zapakiran zavorni cilinder zadnji, za Replico Cup. Zraven je lajtnga za bremzo, posodica... vse razen čeljusti pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam.....

- uplinjač Mikuni VM26

- sprednja guma Sava, še 7mm profila

- originalni izpuh :naughty:

Cene so ugodne....več na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam.....

- uplinjač Mikuni VM26

- sprednja guma Sava, še 7mm profila

- originalni izpuh :naughty:

Cene so ugodne....več na PM

povej mi ceno za avspuh!! aje akrapo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj moraš narediti da bi tomosa vzetga z dirk homologiral ker trenutno nima homologacije,je brez luči....Ve kdo?in kakšni so stroški?

lepo rečeno.... SE NE DA... edin če kupš šeenga pa premontiraš vse na original geštel ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MODEL NI DOBAVLJIV - TESTIRANJE

Kaj je nejasno? Verjetno bo imel druge nalepke in športno balanco, kaj drugega pa ne verjamem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam nov nerabljen, zapakiran zavorni cilinder zadnji, za Replico Cup. Zraven je lajtnga za bremzo, posodica... vse razen čeljusti pač.

rabim samo posodico če se da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko prosim kdo kaj bolj jasno pove glede power kitta? Kolikšna je cena, koliko pridobi motor namoči in če se ga splača sploh imeti. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha vem ja kje prbližn je ta trgovina tut slišou za njo :rolleyes: mnda d je uredu tm :naughty: ..sam dej kje točno je k greš že od dovzga mosta naprej je kje? :closedeyes:

Ja sej drgac mas najdi.si zemlevid ane....drgac je pa to ene 500m naprej od prakirisca dolgi most v smeri vrhnika in zavijes levo k mas eno tablo avtotapetnistvo kermavner (rumena in siva tabla)....delajo pa od 4-8 popoldne od pondelka do petka

Lep pozdrav, JK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabim samo posodico če se da

Žal... kar je spodaj na sliki za 60€ dam. Čeljust je od SM125F, malo rabljena, vse ostalo novo, nerabljeno.

post-9211-1219508221_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam 2 gumi ki sta mi ostali na zalogi in sicer dunlop mutant (samo testiral) lahko povem da je za cestno uporabo zelo dobra pnevmatika za supermoto ,letnik 08, prevoženih 50 km prodam za 50€

in pa slike goldentire medium, po sredini narezana, vožena eno dirko državnega prvenstva vključno z offroadom, prodam za prav tako 50€

post-17782-1219588720_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam 2 gumi ki sta mi ostali na zalogi in sicer dunlop mutant (samo testiral) lahko povem da je za cestno uporabo zelo dobra pnevmatika za supermoto ,letnik 08, prevoženih 50 km prodam za 50€

in pa slike goldentire medium, po sredini narezana, vožena eno dirko državnega prvenstva vključno z offroadom, prodam za prav tako 50€

sej če bi še dimenzije dau zravn nebi blo nč narobe!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če bi še dimenzije dau zravn nebi blo nč narobe!!! :whistle:

mogoče če bi ti uporabljal glavo , potem jaz nebi v tej temi (TOMOS SM 125) prodajal gume za hondo 450!

uglavnem so zadnje pnevmatike 150/70/17 ali 150/60/17 uglavnem pašejo na tomosakije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče če bi ti uporabljal glavo , potem jaz nebi v tej temi (TOMOS SM 125) prodajal gume za hondo 450!

uglavnem so zadnje pnevmatike 150/70/17 ali 150/60/17 uglavnem pašejo na tomosakije

Mogoče pa mamo eni zada 130

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa mamo eni zada 130

:rolleyes:

Pol pa čim hirej prodaj in kupi Replico Cup. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče če bi ti uporabljal glavo , potem jaz nebi v tej temi (TOMOS SM 125) prodajal gume za hondo 450!

uglavnem so zadnje pnevmatike 150/70/17 ali 150/60/17 uglavnem pašejo na tomosakije

ja p.... :nono: če kdo tuki nima v glavi nimaš ti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je dal kolega na Tomosa Continental Conti Twist SM Sport... gume zgleda k neka pol offroad guma, ma 2 centimetra profila haha :worship: No pa sej.. menda drži precej bolje, pa tudi pelje se baje lepše. Sprednja sicer mislim da zgleda ful ožja, zadnja pa širša od Save :) Dimenzije pa standardne.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!