Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Je dal kolega na Tomosa Continental Conti Twist SM Sport... gume zgleda k neka pol offroad guma, ma 2 centimetra profila haha :worship: No pa sej.. menda drži precej bolje, pa tudi pelje se baje lepše. Sprednja sicer mislim da zgleda ful ožja, zadnja pa širša od Save :) Dimenzije pa standardne.

optična varka :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče gum....js mam še vedno original Metzeler gume gor (grejo h koncu), pa se lahko nagnem do tačke na usakemm mal bol novem asfaltu.... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je dal kolega na Tomosa Continental Conti Twist SM Sport... gume zgleda k neka pol offroad guma, ma 2 centimetra profila haha :worship: No pa sej.. menda drži precej bolje, pa tudi pelje se baje lepše. Sprednja sicer mislim da zgleda ful ožja, zadnja pa širša od Save :) Dimenzije pa standardne.

Jst mam tut continental conti twist sm (brez sport) in se z lahkoto nagnem do tačke. Guma da pri polnem nagibu občutk stabilnosti k pr savi se nikol nism tok nagnu brez da bi padu... Ma pa dost profila sam men ne zgleda kot offroad guma :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče gum....js mam še vedno original Metzeler gume gor (grejo h koncu), pa se lahko nagnem do tačke na usakemm mal bol novem asfaltu.... :closedeyes:

Jst mam tut continental conti twist sm (brez sport) in se z lahkoto nagnem do tačke. Guma da pri polnem nagibu občutk stabilnosti k pr savi se nikol nism tok nagnu brez da bi padu... Ma pa dost profila sam men ne zgleda kot offroad guma :whistle:

Evo dajta mi slikco iz ceste da vozita na cesti do tačke, ker je to res že pošten nagib.. sem videl zadnjič da rabiš precej (na Racelandu). Prej ne verjamem nič. Tole je lih tolk da porajsa tačka:

post-9211-1219658042.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam tut continental conti twist sm (brez sport) in se z lahkoto nagnem do tačke. Guma da pri polnem nagibu občutk stabilnosti k pr savi se nikol nism tok nagnu brez da bi padu... Ma pa dost profila sam men ne zgleda kot offroad guma :whistle:

Jst mam na Husqvarni gor Dunlop D207-F odzadi pa odspredi D208-F. Nevem...nimam mnjenja o teh gumah. Nikakor ga nemorem cisto do tack spravit neglede na hitrost pa ovinek.

Mam se strah k mi je parkrat na prejsnjem motorju uspelo zdrsnit pa sm v ksnem jarku koncal. Sm meu pa gor Savine gume. Cist zanic :D

Sicer pa...bom kmalu menjal. Ce bom seveda motor obdrzal, grejo gor Dunlop Qualifier. Al pa tiste Continental Conti Twist SM Sport ce se bo dalo dobit v teh dimenzijah.

Nejc...se dokaj strinjam s tabo da na cesti zelo tezko spravis SMa do tack. NA pisti ni problema.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dajta mi slikco iz ceste da vozita na cesti do tačke, ker je to res že pošten nagib.. sem videl zadnjič da rabiš precej (na Racelandu). Prej ne verjamem nič. Tole je lih tolk da porajsa tačka:

Lej to mi je uspel na mariji reki pa še sam nism vedu da sm pršu do tačke dokler nism pršu domov pa vidu da je porajsan... Lahk ti slikam gumo k je res vožena do zadnega milimetra pa tačko sam to bo pol spet ceu kup komentarjev... Itak pa nism reku da grem do tačke zard tega k bi hotu kej pametn bit sam pač da so gume res dobre. Se pa furam sam tako da je bol težko posnet... tkoj k bo šu pa z mano kšn frend pa bo filmčk...

Lahko se pa zmeniva kdaj pa greva skupi pa boš vidu da je razlika med savo pa med continentalom...

Lp, Miha

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dajta mi slikco iz ceste da vozita na cesti do tačke, ker je to res že pošten nagib.. sem videl zadnjič da rabiš precej (na Racelandu). Prej ne verjamem nič. Tole je lih tolk da porajsa tačka:

ja nejc pridi na ride pa boš videl da se da do tačke drsat čez ovink! drgač pa k pravte v gumah ni bistvene razlike od metzeler pa teh continentalk držijo oboje do roba,continental so cenej pa pravjo d bojo dle zdržale :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam Replico, in Metzeler Rennsport gume. Tačke sm tud js na prejšnjem Tomosu imel porajsane od padcev :krneki: In verjem, če bi mel vožnjo porajsu, se sliš.

Drži vsaka guma do roba, odvisno je samo pri kaki hitrosti oz obremenitvi.. Metzelerce moje tudi pri 100 brez problema, pa še precej verjetno, a motor pač ne gre več :)

To da na enem ovinku porajsaš je bedarija, en ovinek se lahko vsak nadrka :rolleyes: To je za fakin pozerje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam Replico, in Metzeler Rennsport gume. Tačke sm tud js na prejšnjem Tomosu imel porajsane od padcev :krneki: In verjem, če bi mel vožnjo porajsu, se sliš.

Drži vsaka guma do roba, odvisno je samo pri kaki hitrosti oz obremenitvi.. Metzelerce moje tudi pri 100 brez problema, pa še precej verjetno, a motor pač ne gre več :)

To da na enem ovinku porajsaš je bedarija, en ovinek se lahko vsak nadrka :rolleyes: To je za fakin pozerje....

lej lpo sm ti povedou pol pravš d sm pa že pozer :headbang: prid pa ti bom drsou par ovinkou sam če je preveč odprt veš d se s tomosom neda :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, za tebe vem da si rejser tako ko jaz, pa onega Miheca pravim :D Slikco, pa verjamem B)

Samo vseeno si pozer :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, za tebe vem da si rejser tako ko jaz, pa onega Miheca pravim :D Slikco, pa verjamem B)

Samo vseeno si pozer :D :D

ja in :P ej kdaj greste spet na raceland bi se pridružiu še jst O:-) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sn v jawo vlil zadnič olje od one črne ninje kaj mu je olje vun steklo ko je skotal, samo zaj nevem kaj je mel noter, čist možno da 300v, ki je sedaj tudi v jawi hahah...

Če bo zaj šola v kratkem PM :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc mal predaleč živiš da bi se lah dobila in bi ti pokazu...bom pa ob priliki k se bomo s frendi zmenli mal poslikali pa posneli...100%. Je pa neki, js sm na cesti sam enkrat šu do tačke, u krožnem u Ajdovščini pa grem vedno in mi ni guma še niti enkrat trznila. :closedeyes:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc mal predaleč živiš da bi se lah dobila in bi ti pokazu...bom pa ob priliki k se bomo s frendi zmenli mal poslikali pa posneli...100%. Je pa neki, js sm na cesti sam enkrat šu do tačke, u krožnem u Ajdovščini pa grem vedno in mi ni guma še niti enkrat trznila. :closedeyes:

LP

sej v krožnem ponavad guma nič ne trzne, samo po tleh leti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me zanima glede Replice Cup....tisti k jo mate...ste že računali kaj porabo??

Če ja prosim napište, k meni rabi cca. 4,3l/100km (skoraj normalna vožnja, brez nevem kakega dirkanja), pa mi je ful čudno k usi govorijo da se čez 4l ne da pridet. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol maš pa fajn razštelanega.. meni ni prišlo čez 3,3, niti na racelandu, pa verjem da je blo kos tolko kolko da motor od sebe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men tut okrog 3 litre popije pa nič več pa ga lahk tišiš pune skos :whistle: kulk km potem nardiš z enim tankom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, smao sm s ezaj spomno.. on k na tačko skos voz.. je čist možn a veš, ko so taki nagibi nonstop da vun teče bencin :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, smao sm s ezaj spomno.. on k na tačko skos voz.. je čist možn a veš, ko so taki nagibi nonstop da vun teče bencin :krneki: :krneki:

ne ne sej ga centrifugalna sila nazaj drži tko da ne gre nč čez ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je to lolek nooo :rolleyes:

x2press :P

Nevem no.. :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!