Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Ah vidva sta oba neki čudna... ;) ...z tankom pa sem naredil točno 201km, porabil pa 8.6 l benzina. :glare:

In ti nejc, kaj bi lahko blo razštelano???

Popravljeno . Popravil lulik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah vidva sta oba neki čudna... ;) ...z tankom pa sem naredil točno 201km, porabil pa 8.6 l benzina. :glare:

In ti nejc, kaj bi lahko blo razštelano???

Jaz grem tankat ko je vsaj 300km, nalijem pa enih 9 litrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej to mi je uspel na mariji reki pa še sam nism vedu da sm pršu do tačke dokler nism pršu domov pa vidu da je porajsan... Lahk ti slikam gumo k je res vožena do zadnega milimetra pa tačko sam to bo pol spet ceu kup komentarjev... Itak pa nism reku da grem do tačke zard tega k bi hotu kej pametn bit sam pač da so gume res dobre. Se pa furam sam tako da je bol težko posnet... tkoj k bo šu pa z mano kšn frend pa bo filmčk...

Lahko se pa zmeniva kdaj pa greva skupi pa boš vidu da je razlika med savo pa med continentalom...

Lp, Miha

Hmmm... Kr ornk se sliš k pridš do tačke veš, tud k mam čepke notr se sliš pa še čutš tko da ne vem kaj je tole porajsan :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... Kr ornk se sliš k pridš do tačke veš, tud k mam čepke notr se sliš pa še čutš tko da ne vem kaj je tole porajsan :unsure:

lej jst tut ne... je pa res da če je akrapovič gor pa zaprt ovink k gre druga v visoke rpm-je ne slišš prou velik druzga... Pa tut kadar sm fuknu sm zmeram na levo stran tko da res newem če je lahko od kej druzga k od zalaganja... Pa sej na ravnem je dost teži pridt do tačke kokr pa na Mariji reki k cesta visi na gor in je 10x lažji. Guma je pa tut čist do roba vožena no dobr 0.5mm manjka sam to je vs nagib k ga ta guma zmore...

Šenkrat pa pravm da se nč ne hwalm še sam nism vedu da se ga tok založit s tem gumam in sm res sam hotu prkazat razliko med Savo pa med Continentalom tko da brez kreganja prosm

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRODAM CH RACING WSM 125 l.'05 9300km!

hahahahahahahhahaahahahahahhahahahahhaa :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

tale oglas, continental..... nagib do tačke :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: , in bolši pospeški od drugih 125 4t :kva2: :kva2:

si prepričan :angry: to ne razumem čist, zakaj je to pomembno v oglasu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRODAM CH RACING WSM 125 l.'05 9300km!

hahahahahahahhahaahahahahahhahahahahhaa :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

tale oglas, continental..... nagib do tačke :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: , in bolši pospeški od drugih 125 4t :kva2: :kva2:

si prepričan :angry: to ne razumem čist, zakaj je to pomembno v oglasu

Nagib do tačke, boljši pospeški to sta 2 glavni stvari zarad katerih bom jest motor prodau :winkiss:

P.S. Boli me k*rac za tvoje mnenje pa še :topic: je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagib do tačke, boljši pospeški to sta 2 glavni stvari zarad katerih bom jest motor prodau :winkiss:

P.S. Boli me k*rac za tvoje mnenje pa še :topic: je

Hahahahaha boljši pospeški od ostalih 4T pa isto mašino maš gor k mi. Dej ne se jebat :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahaha boljši pospeški od ostalih 4T pa isto mašino maš gor k mi. Dej ne se jebat :headbang:

Zadi mam zobnik z=50. Manjši zobnik večja končna večji zobnik boljši pospeški.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj nekdo na avtobusni v Čirčah.. pred picerijo Tonač :)

mel pa je belo opremo.. si ga poj kr nažgal do konca skozi Hrastje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotavljam da sprednja zavora nekaj slabo prime, al pa sem se razvadil zaradi tistih na SV-ju. No, vseeno me zanima, če je kdo kaj ploščice menjal, če je kaj razlike, kje se jih dobi in koliko stanejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa nejc sma jih menjala z ploščicami Lucas najmehkejšimi in mislim da prime mal bolš, pridejo pa 20€ v Eurotonu.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj nekdo na avtobusni v Čirčah.. pred picerijo Tonač :)

mel pa je belo opremo.. si ga poj kr nažgal do konca skozi Hrastje :P

jst sm biu...ja nažgal kokr ga da :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa najprej kompletno olje menjaj, pa potem šele ploščice :)

Sem ga že ravnokar.

Danes sem prevozil 45km po makadamu, blatu, koreninah, klancih takih da še kozli ne upaji it :naughty: :whistle:

Imel sem občutek, da če bi imel ene enduro gume, mehkejše vzmetenje spredaj bi prišel povsod. Že razmišljam da bi dal kros gume gor. Se dobijo 17 colske??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dobijo ja. Samo verjetno na Tomosa, vsaj spredaj ne bodo pasale, ker ima preozke križe :) Mogoče pa, nevem :D

Drugače pa smo tudi mi hodli po planinskih poteh, po skalovju, na razgledne točke in dokler je bilo suho ni bilo nobenega problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga že ravnokar.

Danes sem prevozil 45km po makadamu, blatu, koreninah, klancih takih da še kozli ne upaji it :naughty: :whistle:

Imel sem občutek, da če bi imel ene enduro gume, mehkejše vzmetenje spredaj bi prišel povsod. Že razmišljam da bi dal kros gume gor. Se dobijo 17 colske??

da se dobit 17 colske enduro gume sam ne takih širin kt jih maš na tomosu, če maš replico....

Lep pozdra, JK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se dobit 17 colske enduro gume sam ne takih širin kt jih maš na tomosu, če maš replico....

Lep pozdra, JK

Ne nimam replice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm biu...ja nažgal kokr ga da :evilgrin:

ti se pa tut skos potikaš po teh koncih :D kašno turco si pa mel?

kva pa delaš tukej a? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nimam replice...

Za zadej boš pol dobu 17 col kramparco. Sam nwm kako je za spredaj, ker enudre majo spredej ponavad 21col.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dobi tudi 17-ke.. je bil na forumu ena tema, ko jih je nekdo dal na VOR-a suprmoto.. Samo tak kot sm reko, nevem če bo šlo med vilice, ker pri repliki je med velicami in gumo ko so vilice stisnjene, praktično nič prostora, recimo 1mm na vsaki strani :D Zato pa tudi samo bolj ovalne gume pridejo v poštev, recimo Dunlop Qualifier je NO GO...

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dobi tudi 17-ke.. je bil na forumu ena tema, ko jih je nekdo dal na VOR-a suprmoto.. Samo tak kot sm reko, nevem če bo šlo med vilice, ker pri repliki je med velicami in gumo ko so vilice stisnjene, praktično nič prostora, recimo 1mm na vsaki strani :D Zato pa tudi samo bolj ovalne gume pridejo v poštev, recimo Dunlop Qualifier je NO GO...

Evo ga http://www.avto_net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=2255107

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!