Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Ja.. važno da pali :worship:

za tomosa bi blo varjetn problem s širino gume ker nevem kok je najožja... mislm pa da ne manj kot 120 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na Replico bi že šlo... Drugače pa ima Replica spredaj isto široko felno kot navaden Zadaj.. nevem no, js bi spravu na Repliko, ampak mi nekako ni do tega, če je že kros/enduro more bit poštena zadeva, ne ap ta jajc :D Sej supermoto tud ja, ampak dobr, kar je je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na Replico bi že šlo... Drugače pa ima Replica spredaj isto široko felno kot navaden Zadaj.. nevem no, js bi spravu na Repliko, ampak mi nekako ni do tega, če je že kros/enduro more bit poštena zadeva, ne ap ta jajc :D Sej supermoto tud ja, ampak dobr, kar je je :D

čez kakšne skale bi te razmetavalo ko psa zarad trdega vzmetenja ;) varjetno bi semeringi kr žvižgal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, tr00, vzmetenje je podn, bi rabu nekej bl kvalitetnega... :whistle: Čeprav če se na izi palješ po skalovju, to kar so te prehodne planinske poti, dokler je suho prideš povsod. Edino po ledu smo 3komadi en motor tišal :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, tr00, vzmetenje je podn, bi rabu nekej bl kvalitetnega... :whistle: Čeprav če se na izi palješ po skalovju, to kar so te prehodne planinske poti, dokler je suho prideš povsod. Edino po ledu smo 3komadi en motor tišal :D

na ledu boš tud s kramprcam tišov... največja razlika je na kšnih vlažnih tleh k se s kramprcam peleš ko da nč ni... s cestnam pa še najmanjšga klanca ne speleš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ledu boš tud s kramprcam tišov... največja razlika je na kšnih vlažnih tleh k se s kramprcam peleš ko da nč ni... s cestnam pa še najmanjšga klanca ne speleš :whistle:

Jaz sem s svojim pršu na Krim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prodaj tudi original tomosov uplinjač mikuni 20 z čokom, če kdo rabi.

Drugače pa se da tomosove prve amortizerje kar dobr popravit, men jih je luksy zrihtal pa je dost bolš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe dans me je spet fuknal, ko sm se pelu navzdol po šudru, rezultat mal potolčene noge kr sm biu brez opreme :slap: pa aerodinamična bremza:

post-15471-1220035432_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe dans me je spet fuknal, ko sm se pelu navzdol po šudru, rezultat mal potolčene noge kr sm biu brez opreme :slap: pa aerodinamična bremza:

post-15471-1220035432_thumb.jpg

to odlom porovnej pa nazaj zašvasej da ti ne bo slučajn počla k boš hotu mal močnej zabremzat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bo s kladivom tut šlo, je sam zvit.. hvala vseeno ;)

A boš kar poravnal...te pa vredi :rolleyes:

images.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcer dobu nazaj motor po enem mescu in 2 tednih

Nov bat, popravlen celindr, popravleni ventili, zamenan lezaj na ojnici se mi zdi da je blo to to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomazin, men se je isto zgodil prejšen teden ko sm na makadamu zletu. Sam sva jo s fotrom sam naravnala, pa je bla zvita za 180˙nazaj proti zadnjem delu motorja...na srečo ni nč počlo....

Aja pa še neki... k ste zadnič tok govoril od Tomosa kot faberke kak so počasni in se jih ne da nikol dobit...: U sredo sm poklicu in naroču nove plastike, u četrtek me je klicala da pridejo u torek. Zdaj pa bomo vidli če bo to res. .)

LP

Popravljeno . Popravil lulik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcer dobu nazaj motor po enem mescu in 2 tednih

Nov bat, popravlen celindr, popravleni ventili, zamenan lezaj na ojnici se mi zdi da je blo to to :D

Sori če je blo že kje napisan sam kaj je pa blo s tvojmu tomosom da so ti menjal bat, pa en kup na mašini še??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori če je blo že kje napisan sam kaj je pa blo s tvojmu tomosom da so ti menjal bat, pa en kup na mašini še??

Ja pac ane

olje mi je nekje pozrl pa je slo vse u k****

Aja pa ni blo sm prvic napisu

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pac ane

olje mi je nekje pozrl pa je slo vse u k****

Aja pa ni blo sm prvic napisu

uuu sranje... jst morm pa tut okol 1dl dotočt usakih 1k km :whistle: a je to normaln da tok pije?? Tankam pa Motul 5100 10W50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!