Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Evo sm naredu neki novga :naughty:

dsc0067631350_resized.jpg

Misljen je rumeno na Akrapoviču

dej tist spoj na notr obrn da se ga ne bo vidl... joj pa ta tvoja elektro omarca za tablco :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: zakaj pa res rabiš tisto omarco, a imaš razdelilno postajo noter :D

not ma 2 škrata da mu povežeta kable ko n na tipko prtisne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kaj se sekirate to sm si dav takrat k sm mislu da bo voda prtekla not

Ja, sam mal drgač bi se to dal rešt...ta doza je tok velika da bi lahko prvo pomoč not vozu... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam mal drgač bi se to dal rešt...ta doza je tok velika da bi lahko prvo pomoč not vozu... :P

Ja no sej nekje more bit pp pa orodje ane :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no sej nekje more bit pp pa orodje ane :winkiss:

Ma kr v prvo pomoč daš orodje...tiste povoje vn pa orodje not...sej to je tud ene vrste prva pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kr v prvo pomoč daš orodje...tiste povoje vn pa orodje not...sej to je tud ene vrste prva pomoč

pa še nikol se ne zahteva da jo odpreš... tko da maš kamot orodje notr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey!

A mi lah ksn pove kva je razlika med tomosom sm 125 replico cup in tomosom sm 125 replico open!

Ker se vam zdi boljsi :?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey!

A mi lah ksn pove kva je razlika med tomosom sm 125 replico cup in tomosom sm 125 replico open!

Ker se vam zdi boljsi :?

Hvala

Tomos Sm 125 Replica open ne obstaja obstaja pa samo Tomos Sm 125 Open (s tem pa se je dirkalo na Tomos cupu in je motor predelan za dirke katerega so kasneje homologiral in registriral) Tomos SM Replica cup je pa motor z nenavito masino in se od F-a razlikuje pri diskih in gumah (ki so seveda bolše).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivijo sem nov tukej tko da me se ne poznate sam sem pa prebrav celotn forum.trenutno sem fazan na texasu :worship: :worship: pa me zanima ce ma kdo od kle prkiranga crnga tomosa pred texasom pa ce kdo od kle k ma rdečga tomosa pr vegovi. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos Sm 125 Replica open ne obstaja obstaja pa samo Tomos Sm 125 Open (s tem pa se je dirkalo na Tomos cupu in je motor predelan za dirke katerega so kasneje homologiral in registriral) Tomos SM Replica cup je pa motor z nenavito masino in se od F-a razlikuje pri diskih in gumah (ki so seveda bolše).

http://www.tomos.si/article.aspx?articleid=66139

Zakaj pa je kle SM 125 REPLICA OPEN? A kdo ve če se bo tega dal registrirat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.tomos.si/article.aspx?articleid=66139

Zakaj pa je kle SM 125 REPLICA OPEN? A kdo ve če se bo tega dal registrirat?

To se ni zunej neki casa je bla cena zanga 12 centov ce se ne motm pa pise na testiranju :D

@bencinar7499

Rudecga tomosa ma MX Rider na Vegovi pa jest mam crnga num. 9 pa tabo je iz vegova ma tud tomosa (sam tud crnga) :winkiss:

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivijo sem nov tukej tko da me se ne poznate sam sem pa prebrav celotn forum.trenutno sem fazan na texasu :worship: :worship: pa me zanima ce ma kdo od kle prkiranga crnga tomosa pred texasom pa ce kdo od kle k ma rdečga tomosa pr vegovi. :rolleyes:

frrrrrrrrrrrrrr :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!