Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

ej a ste opazil uceri da je mel en na vegovi novo hornetko....

Je nova, od mojega sošolca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 3h dneh prebral vse strani in prišel do ugotovitev (bral vsaki dan dokler se mi je dalo, nisem 72ur zijal v računalnik):

-vsem cvilijo zadnje ploščice (tudi meni :rolleyes: )

-savine gume so huba buba kakovosti

-zadnje žarnice crkujejo ko da so plačane

V glavnem je pa motor zakon...moj ima ze 9300km zaenkrat se brez padca :naughty: :krneki: Gume pa se vedno ko nove....ni blo menjano se čisto nič razen rednih servisov in zadnje žarnice pa se tudi ne vozim turistično :trance_33_sleep: Aja moj rekord...od prejšnjega petka do tega petka naredo 800km :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.Mene pa zanima kje v okolici Lj je kakšen dober servisier kajti bližam se 500km im me mal zanima kdo dobr rihta mogoče tale na viču?

HVALA :trance_33_sleep: Zaenkrat pa še vse dela normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BIBIRO d.o.o.

Tržaška 235/b

1000 Ljubljana

Tel.: 01 / 256

Štefan Nahtigal s.p.

lohk se zmenš v Vodicah al pa v Kranju

04-2024789

Popravljeno . Popravil _KrOsIsT_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ta drug pa ni dost bol :closedeyes: sam nekam ga je pa treba pelat k je uradni serviser. drugač bi usak doma olje menu in podobno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.Mene pa zanima kje v okolici Lj je kakšen dober servisier kajti bližam se 500km im me mal zanima kdo dobr rihta mogoče tale na viču?

HVALA :trance_33_sleep: Zaenkrat pa še vse dela normalno.

Pejt k Primcu, sej on Yamahe servisera.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam rexfelgen faba zadnji obroč, od replice, open 36 lukenj nikjer opraskana, nič zvita nova, se pravi paše na katero koli pesto ki ima 36 špic!

cena obroča 150€

faba.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majstri kje bi jst dubu svecko za tomosa?(dons sm jo že cel dan isal po sevisih pa moto štacunah)

Pa še na Petrol al pa Agip pejd majo zih tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majstri kje bi jst dubu svecko za tomosa?(dons sm jo že cel dan isal po sevisih pa moto štacunah)

A si biu dons tud u TC motoshopu? K sm lih čelado kupvou je en za tomosa za svečko sprašvou :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ampak sem ziher da si majster prišel v štacuno/servis in rekel da rabiš svečko za tomos sm 125, dobesedno, namesto da bi pogledal znamko in model, ziher majo kje na zalogi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si biu dons tud u TC motoshopu? K sm lih čelado kupvou je en za tomosa za svečko sprašvou :hmm:

A to si bil ti majstr,ja lepo te je blo spoznat :rolleyes:

:lol1: ampak sem ziher da si majster prišel v štacuno/servis in rekel da rabiš svečko za tomos sm 125, dobesedno, namesto da bi pogledal znamko in model, ziher majo kje na zalogi

Ne pa ne :P

Drugače sm pa reku da ma isto mašino ko ybr al pa xt ampak so mel povsot tako samo z dolgim navojem,.....

Popravljeno . Popravil Tabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si biu dons tud u TC motoshopu? K sm lih čelado kupvou je en za tomosa za svečko sprašvou :hmm:

kaj si kupu cross čelado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si biu dons tud u TC motoshopu? K sm lih čelado kupvou je en za tomosa za svečko sprašvou :hmm:

Ti jaz mojo prodam! :kva2:

Drugač si jo prek ebay-a naroč, sigurno šeenkrat cenejš!

Moja je prletela direkt z Amerike in to zlo hitr!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja cross čelada je...kot napisano shark sx1, pa na srečo je blo še 15% popusta ;)

hehe vedu ;) a si saj belo kupu... sm gledov na netu pa so jo kr podražl... 2 mesca nazaj je bla cena še 155... zej je kr 170...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!