Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

A kod mogoce ve kje je vzrok da mi motor ne uzge,enostavno ne pride napetost do svečke,....sm ga dones celga odpru pa vsi kontakti so ok. :hmm:

Pri meni je bilo isto, pa se je iz ključavnice snel en konektorček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro preglej, potem druga možnost pa so babli ki grejo tam od aske pa tega spredaj dol pod tank.. tam ko se pregiba, tisto daj bužirko dol pa preglej če so vsi kabli celi. Drugega ne more bit. Čene pa daj še tank dol pa tam še preglej če je vse skupi.

edit: pardon, tank boš tak mogo hehe, drugače neboš dobro zraven prišel.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dal tank dol vse

Novo svečko kupu,..

Najbolj zanimivo je da ko probam svečko pač odšraufam vn iz mašine in pustim na kablu,ta zvit del svečke pa dam na nepobarvnao kovino mi samo enkrat poskoči iskrica in potem nič več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dal tank dol vse

Novo svečko kupu,..

Najbolj zanimivo je da ko probam svečko pač odšraufam vn iz mašine in pustim na kablu,ta zvit del svečke pa dam na nepobarvnao kovino mi samo enkrat poskoči iskrica in potem nič več!

zanimivo... vpraš kšnga serviserja če je že kej takga vidu. varjetn ni kej dost hudga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno sem čisto brez denarja, tako da edino, če je kakšna sindikalna cena.....

bodi resen! ni to apn6, je pa blizu :rolleyes:

sindikalna cena je zame 10-20€ , za tako ceno ti prodam original k jo na fleksarco zbrusim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bodi resen! ni to apn6, je pa blizu :rolleyes:

sindikalna cena je zame 10-20€ , za tako ceno ti prodam original k jo na fleksarco zbrusim :whistle:

He he ne vem kateri sindikat ti misliš :naughty: :naughty: :naughty:

Mah ne, saj je ne rabim.

A rabiš ti Mikuni VM26??? Po sindikalni ceni :winkiss: :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil Tomyboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo. sem nov na forumu. mene pa zanima kok ma tale tomos sm 125 kokncno pa pospeske pa ce ma akrapovica gor.nameravam ga kupt pa da saj prblizn wem kok bo slo..pa a se ga da tko kei lepotno predelat..kksne neonke dt gor in podobno..hvala

Popravljeno . Popravil honda15
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo. sem nov na forumu. mene pa zanima kok ma tale tomos sm 125 kokncno pa pospeske pa ce ma akrapovica gor.nameravam ga kupt pa da saj prblizn wem kok bo slo..pa a se ga da tko kei lepotno predelat..kksne neonke dt gor in podobno..hvala

Koncno jah 100-110km/h(odvisno kako ga utekaš),pospeški do 70km /h so odlični pol se mal ustav :whistle:

Glede lepotne predelave:ja kaj se pa ne da predelat, :slap: a zdej k je pa tomos pa mu ne boš mogu neonk gor dat :blink:

Ej da se vse ledice,neonke,zvočnike,nitro,4X4 pogon,recimo plazmo odozadej,.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncno jah 100-110km/h(odvisno kako ga utekaš),pospeški do 70km /h so odlični pol se mal ustav :whistle:

Glede lepotne predelave:ja kaj se pa ne da predelat, :slap: a zdej k je pa tomos pa mu ne boš mogu neonk gor dat :blink:

Ej da se vse ledice,neonke,zvočnike,nitro,4X4 pogon,recimo plazmo odozadej,.... :lol1:

pozabu si fontano... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo. sem nov na forumu. mene pa zanima kok ma tale tomos sm 125 kokncno

95-105, več smao če je vetr v hrbet oz klanec dol.

zivjo. sem nov na forumu. mene pa zanima kok ma tale tomos sm 125 kokncno pa pospeske pa ce ma akrapovica gor.nameravam ga kupt pa da saj prblizn wem kok bo slo..pa a se ga da tko kei lepotno predelat..kksne neonke dt gor in podobno..hvala

Ti to resno?

Koncno jah 100-110km/h(odvisno kako ga utekaš),pospeški do 70km /h so odlični pol se mal ustav :whistle:

Glede lepotne predelave:ja kaj se pa ne da predelat, :slap: a zdej k je pa tomos pa mu ne boš mogu neonk gor dat :blink:

Ej da se vse ledice,neonke,zvočnike,nitro,4X4 pogon,recimo plazmo odozadej,.... :lol1:

WTF?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je kermu isto tut zgodil...? mam 10000prevoženih pa pogledam kok je olja v menjalniku :wacko: ugotovu d blo na nuli..popovnoma nč olja notr,mašina pa tut nč mastna d bi se kej vidl da bi pušča :hmm: l :slap: no zdej problem rešen sm dau notr 300v 10v40 in mašina spet lepo teče :OK: sam res nevem kako je tok počrll :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Olje bi moral spremljati. Meni ga je po 6k km falilo 4 deci. Od takrat praktično gledam vsak teden, ampak sedaj tak al tak ne pije več olja. My best guess? Kakšna dihtunga slaba ali pa kaj podobnega. tomazin-u naprimer je uhajal ven pri ročici sklopke.

Maš pa srečo da ni zaružl vse skup, če pravš da ni blo not olja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Olje bi moral spremljati. Meni ga je po 6k km falilo 4 deci. Od takrat praktično gledam vsak teden, ampak sedaj tak al tak ne pije več olja. My best guess? Kakšna dihtunga slaba ali pa kaj podobnega. tomazin-u naprimer je uhajal ven pri ročici sklopke.

Maš pa srečo da ni zaružl vse skup, če pravš da ni blo not olja.

sej zrt tega razloga sm pogledou k prejšn dan mi je biu čudn glas k sm prešaltou se je zubnik slišal k je (podrgnu) sam kontrolerou pa zrt tega nism k sm ga meu pred 1000 km na servisu in mi je blo logično d so poštimal... :headbang: še nubenga servisa pooblaščenga za tomos nism do zdej dobrga vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Olje bi moral spremljati. Meni ga je po 6k km falilo 4 deci. Od takrat praktično gledam vsak teden, ampak sedaj tak al tak ne pije več olja. My best guess? Kakšna dihtunga slaba ali pa kaj podobnega. tomazin-u naprimer je uhajal ven pri ročici sklopke.

Maš pa srečo da ni zaružl vse skup, če pravš da ni blo not olja.

Men ga kr lepo kuri... Na vsake 1k km mal mn k 2 deci kar se mi kr ornk zdi čeprou motor nč ne kadi in podobno... tko da kr fajn kontrolirat pa po potrebi dotočt. Tankam pa motul 5100 10w50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!