Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

sej boš vidu ;) bremze ne delajo ko je spredna guma v zraku :winkiss:

Delajo,po zadnji da pade kolo dol pol pa na sprednjo,.......ne sej valda da iz tomosa na SS je kr en VELIK korak :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delajo,po zadnji da pade kolo dol pol pa na sprednjo,.......ne sej valda da iz tomosa na SS je kr en VELIK korak :evilgrin:

sej sxv je SM... pa niti ni treba bremzat na zadno ker če samo gas zapreš te kr nabije na tla... sam še vsen ko pride spredna guma na tla je loh že prepozn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ta je pa šele kritike pobrav... najbl skritiziran suprmoto vsh časov po vsej varjetnosti... čeprov novejši modeli se baje bolš obnesejo ;) tastari so bli pa baje nora šravbarija

Od 2005 naprej so ti motorji brez problemov. Pr razvoju 2004 letnikov so dal najvećji poudarek glih na zanesljivosti.

Vsake 2 tedna zamenaš olje pa filter pa večkrat pogledaš če so se ventili premaknl, to je pa tud večinoma to.

Men je Husaberg velik bolši od Aprilije pa tud usi k so fural SXV550 in FS650e so rekl da je Husaberg dost bl majka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej boš vidu ;) bremze ne delajo ko je spredna guma v zraku :winkiss:

heheh.legenda. sej se nebom vozu po zadnem :whistle: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sm js reku ko sm prvič na krosa 450-ko se vsedo da bom lepo na izi.. pa ko sm začutu da je mal potegnlo.. me je tk notr potegnal da se vstavt nism hoto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sm js reku ko sm prvič na krosa 450-ko se vsedo da bom lepo na izi.. pa ko sm začutu da je mal potegnlo.. me je tk notr potegnal da se vstavt nism hoto :D

vrjamm ja sam skos al ap supr moto je razlika... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bejba, javi se...Maš power kit no hihi.. mogoče me dol pokneš na motorju, js te pa v pojstli :D Nej še povem da je zvok kr svetovn.. je kr odmeval za tabo zadnjič ko smo se srečal na cest :)

post-9211-1221678208_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bejba, javi se...Maš power kit no hihi.. mogoče me dol pokneš na motorju, js te pa v pojstli :D Nej še povem da je zvok kr svetovn.. je kr odmeval za tabo zadnjič ko smo se srečal na cest :)

ja sam teli tastari citroenčki res fajn pokajo ;) :lol1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo, kolk stane frgazer 26 pa odmična gred?

Pa kolok ti to poveča moč, konji?

Uplinjač ti lahko jaz prodam, je pa Mikuni VM26 in lepo paše noter brez improvizacij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uplinjač ti lahko jaz prodam, je pa Mikuni VM26 in lepo paše noter brez improvizacij.

Zakaj ga pa pol ne uporabljaš?? :whistle: A pol so z delortom problemčki pri montaži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ga pa pol ne uporabljaš?? :whistle: A pol so z delortom problemčki pri montaži?

Dellorto baje ne gre lepo noter, tista guma naj ne bi pasala.

Jaz ga ne rabim več, imam močnejši motor. Sigurno bo z drugo odmično večji učinek kot samo z večjim uplinjačem.

Stvar je taka, zadevo treba dobro nastavit-pelješ k enemu majstru. Poznalo se je pa tako.....ko si dodal plin je najprej za trenutek malo počepnil moped, potem se je pa samo še vrtelo in vrtelo.......sigurno se hitreje zvrti in v višjih obratih ima občutno več moči. Po avtocesti je šlo vedno 110 pa števcu brez da bi se sklonil, poraba večja za ene 3-4dcl....sem pa imel montiran še športni zračni filter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok.... neki še, nameravam nardit nov zadni nosilec + zamenjat luč in žmigavce ...

Zdej pa kolkr se spomenm mate vsi tto luč

10033521_880_FR_06.JPG

Mal povejte kk ste jo preklopli, rabis kake pretvornike pa kk je glede novih žmigavcev, pa nosilc tablce ;)

danke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tto luč mamo ja.. nosilc si morš pač sam nardit iz aluminija najbolš za priklopit pa tut ni noben problem.. sam neki nastavki se kupjo pa je. ;)

post-15471-1221746600_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Delorto 28 bi šu not???

Js nebom nič sam šraufu, sam tok da se nebom lih osmešu k bom h mehaniku pelu... :closedeyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam notr delorto 26 pa športno gred :naughty: pa pol je najbolš da še iz airboxa filtr vn uzameš pa daš na vrh eno najlonko čez da ti ne grejo smeti slučajn notr .) , tud to sm pr seb uštimu, pa ti rečem da se pozna pr hitrosti, jst sm uglavnm pol še zadi dou manš zubnik. sam pol morš vedt da nauš meu tolk pospeškou je pa končna večja :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!