Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

jst mam notr delorto 26 pa športno gred :naughty: pa pol je najbolš da še iz airboxa filtr vn uzameš pa daš na vrh eno najlonko čez da ti ne grejo smeti slučajn notr .) , tud to sm pr seb uštimu, pa ti rečem da se pozna pr hitrosti, jst sm uglavnm pol še zadi dou manš zubnik. sam pol morš vedt da nauš meu tolk pospeškou je pa končna večja :worship:

in kakšna je to končna po števcu potem?

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Delorto 28 bi šu not???

Js nebom nič sam šraufu, sam tok da se nebom lih osmešu k bom h mehaniku pelu... :closedeyes: :whistle:

Brezveze, ker je prevelik in mašina sploh ne bo prebavila vsega bencina. 26mm je maximum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok.... neki še, nameravam nardit nov zadni nosilec + zamenjat luč in žmigavce ...

Zdej pa kolkr se spomenm mate vsi tto luč

10033521_880_FR_06.JPG

Mal povejte kk ste jo preklopli, rabis kake pretvornike pa kk je glede novih žmigavcev, pa nosilc tablce ;)

danke

A lohk prašam kje se jo da kupt, pa kok je dnarja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pridn poba si Nejc ja k si vse namest mene povedu :D

(pa ti si mev postnino pa se konektorce si zravn dobu :P )

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze, ker je prevelik in mašina sploh ne bo prebavila vsega bencina. 26mm je maximum.

Najlepša hvala!

Drgač pa me to zanima za to, kr mi je en frend dal ta frgazer k ga je baje nekje dobil...sam zato me je zanimalo...Aja pa ti drmotospeed...mene konča niti mal ne gane, sam da gre okrog 90 km/h, js RABM pospeške da loh kdaj na počez vrže, ne pa da se moram jajcat sam na gladkem asvaltu. :closedeyes: ... Je pa tud na gladkem zakon, sam če uide motor izpod nadzora ne pomaga nč...te sam obrne...na dobrem asvaltu pa sam gas zapreš in te samo nagliha...usaj na hondi 250ccm.... :whistle:

Popravljeno . Popravil lulik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala!

Drgač pa me to zanima za to, kr mi je en frend dal ta frgazer k ga je baje nekje dobil...sam zato me je zanimalo...Aja pa ti drspeed...mene konča niti mal ne gane, sam da gre okrog 90 km/h, js RABM pospeške da loh kdaj na počez vrže, ne pa da se moram jajcat sam na gladkem asvaltu. :closedeyes:

počez pa iz tega motorja ne boš dobil zarad moči... edin na pesku ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala!

Drgač pa me to zanima za to, kr mi je en frend dal ta frgazer k ga je baje nekje dobil...sam zato me je zanimalo...Aja pa ti drmotospeed...mene konča niti mal ne gane, sam da gre okrog 90 km/h, js RABM pospeške da loh kdaj na počez vrže, ne pa da se moram jajcat sam na gladkem asvaltu. :closedeyes: ... Je pa tud na gladkem zakon, sam če uide motor izpod nadzora ne pomaga nč...te sam obrne...na dobrem asvaltu pa sam gas zapreš in te samo nagliha...usaj na hondi 250ccm.... :whistle:

upam d te bo počez vrgl ja na grobem asvaltu :naughty: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počez pa iz tega motorja ne boš dobil zarad moči... edin na pesku ;)

Se daj dobit verjemi...power kit pa zobnik drugi... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam d te bo počez vrgl ja na grobem asvaltu :naughty: :kva1:

Pa ne na grobem asvaltu... :headbang: Na navadnem mislm to....sam je zaenkrat neizvedljivo... :closedeyes: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se daj dobit verjemi...power kit pa zobnik drugi... :closedeyes:

še vseen je premal... vrjem ti men... edin če ga boš v prvi nagnu na mestu pa dav gas do konca pa sklopko spustu da bo šlo počez ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne na grobem asvaltu... :headbang: Na navadnem mislm to....sam je zaenkrat neizvedljivo... :closedeyes: :yea1:

če ga boš hotu iz ovinka vn počes vozt boš dau vsaj 2000evrou nanga d bo tok navit k uni na derkah pol ap bo kej.. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vseen je premal... vrjem ti men... edin če ga boš v prvi nagnu na mestu pa dav gas do konca pa sklopko spustu da bo šlo počez ;)

To pa pri meni res ni izvedljivo, ker sm velik 165cm in še tal dobro ne dosežem :blush: ...razen v ovinkih... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ga boš hotu iz ovinka vn počes vozt boš dau vsaj 2000evrou nanga d bo tok navit k uni na derkah pol ap bo kej.. :winkiss:

drug agregat ;)

Stari samo gre veš.. ampak moreš pač pošteno res prbremzat na prednjega da je zadnji del skor v luftu

sam on bi ga iz ovinka rad počez dal... v ovink loh becikl počez zbremzaš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam on bi ga iz ovinka rad počez dal... v ovink loh becikl počez zbremzaš :naughty:

To bi blo to ja...sam je žal neizvedljivo....sm že povedu....sanje pač... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz ovinka pa nevem haha.. z plastično gumo mogoče.. al pa 15 let staro pa velk praha na asvaltu al pa podobna kombinacija :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi blo to ja...sam je žal neizvedljivo....sm že povedu....sanje pač... :closedeyes:

sej bo... s tomosam se navad fajn založit ovink poj boš pa zamenov motor pa boš še tist počez dodal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!