Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

sej bo... s tomosam se navad fajn založit ovink poj boš pa zamenov motor pa boš še tist počez dodal ;)

A mi boš ti tvojga prodal??? :whistle:

Ne ne sej se hecam...sam KTM-a bom pa 100% enkrat meu...pol pa bo napočez noslo...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo to bi blo zakon delat...met dober motor...vložit ogromo časa v trening pol pa uživat....

Popravljeno . Popravil lulik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to jerry zih že zna.. :closedeyes:

mah kje... jest ga tkole vlečem po kolenu

tube

mah kje... to je vse suprmoto vzmetenje pa naštelan da se da tkole lepo vlečt... no tist po zadnji pa spredni gre sam počez pa ne tkole lepo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-19201-1221764939.jpgevo tkole k sm vm reku velik dnarja d tok nafrizeraš kot so v derkah pa boš lahko vn iz ovinka vleku počez.. :whistle:

Prever slikco, da ni Anže na 450-ki! Sicer pa tud s čebelco gate trga!

Drgač pa v Logatcu, bi pomoje tud tvoj Tomosom počez vn vleku!

Čene pa počak da bo mal mokro, pa boš mel kej tam delat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Logatcu gre s tomosom usak pošrek zato ker drsi asfalt, men so šli vsi ovinki okoli mostička pošrek, drugače se ni dalo. Na dobrem asfaltu pa iz ovinka ne odnaša! Seveda z dobro gumo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala!

Drgač pa me to zanima za to, kr mi je en frend dal ta frgazer k ga je baje nekje dobil...sam zato me je zanimalo...Aja pa ti drmotospeed...mene konča niti mal ne gane, sam da gre okrog 90 km/h, js RABM pospeške da loh kdaj na počez vrže, ne pa da se moram jajcat sam na gladkem asvaltu. :closedeyes: ... Je pa tud na gladkem zakon, sam če uide motor izpod nadzora ne pomaga nč...te sam obrne...na dobrem asvaltu pa sam gas zapreš in te samo nagliha...usaj na hondi 250ccm.... :whistle:

če hočeš it res počez pejt sam v BTC-ja na krozne pa se tm mal igrej k tm ga das pa cist pocez pa se pol kroga lohk (najmanj) speleš :naughty: :OK: ....sam pazi se kapsou k mene p frenda so glih sred kroznga vidl pa ustavl...sam je biu pa kaps faca je reku " 450 € pa 5 kazenskih točk....a se splača? :whistle: :winkiss: "

Lep pozdrav, JK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kater zakon kršiš če to delaš?

nevarna vožnja... ogrožaš sebe in ostale udeležence v prometu... isto če te vid po zadnji po prvi alpa da se karkol zajebavaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevarna vožnja... ogrožaš sebe in ostale udeležence v prometu... isto če te vid po zadnji po prvi alpa da se karkol zajebavaš...

pa še verjetn uničevanje tuje lastnine...kar se mi zdi da tut cesta spada pod tujo lastnino če žgeš gumo p to...

Lep pozdrav, JK

Popravljeno . Popravil MXRideR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še verjetn uničevanje tuje lastnine...kar se mi zdi da tut cesta spada pod tujo lastnino če žgeš gumo p to...

Lep pozdrav, JK

:lol1: zdej pa že pretiravaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: zdej pa že pretiravaš

zej zarad kšnga zaviranja alpa če gre mal počez ne... če pa žgeš gumo namerno pa da se vate vtaknejo pa dobiš vandalizm gladko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje še malo pa bomo pri prodaji lahko mal bol vzdignili cene ker jih nebojo več dolgo delali,imajo samo še okoli 70 agregatov :whistle: :naughty: če ga naročiš novega morš kar nekaj časa čakati,ker jih sestvlajo samo v večjem številu :rolleyes: tok d propad je skoraj zagotovljen :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje še malo pa bomo pri prodaji lahko mal bol vzdignili cene ker jih nebojo več dolgo delali,imajo samo še okoli 70 agregatov :whistle: :naughty: če ga naročiš novega morš kar nekaj časa čakati,ker jih sestvlajo samo v večjem številu :rolleyes: tok d propad je skoraj zagotovljen :krneki:

Js k sm pred mescem še kupoval motor sem klical na Tomos za novga k je bla akcija za 3000€, pa je čakalna vrsta 9 mesecev. :wacko: . In ne, podatki da je sam še 70 agregatov ne držijo, k te agregate dela Yamaha in ne bojo še neki časa zmankal...razn če bojo res tok zžigali ti novi vodno hlajeni motorji....nevem no :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js k sm pred mescem še kupoval motor sem klical na Tomos za novga k je bla akcija za 3000€, pa je čakalna vrsta 9 mesecev. :wacko: . In ne, podatki da je sam še 70 agregatov ne držijo, k te agregate dela Yamaha in ne bojo še neki časa zmankal...razn če bojo res tok zžigali ti novi vodno hlajeni motorji....nevem no :whistle:

mogoče so mel pa pogodbo za 500 agregatov in jih majo samo še 70...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js k sm pred mescem še kupoval motor sem klical na Tomos za novga k je bla akcija za 3000€, pa je čakalna vrsta 9 mesecev. :wacko: . In ne, podatki da je sam še 70 agregatov ne držijo, k te agregate dela Yamaha in ne bojo še neki časa zmankal...razn če bojo res tok zžigali ti novi vodno hlajeni motorji....nevem no :whistle:

vem da so od yamahe ja,!sam zaloga v tomosu je samo še okoli 70 agregatov sej v slo sam še tele 125 sestavlajo,drugo je že vse v indiji al tm dol nekje(npr. yangterji) :whistle: drgač pa še te mašine 125 so sestavlene v braziliji :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil v kopru, pogledal onega razstavnega sm125f.

kr fajn zgleda samo sem pričakoval da je malo večji :)

mater mate fajno vreme zaj tam jaz pa morem letet domov :closedeyes:

KE si pa že vido večjega SM-a? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Hozi nasplošno pravim da sem pričakoval da je majčkn večji. honda hm se mi zdi (po slikah sodeč) malo večja.

a neboš prodau mopeda al zakaj si power kit kupuješ? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!