Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Danes smo učili mamo vozit motor, ker se bo počasi spravila delat izpit, pa se je med vožnjo vanjo zapodil pes in je šel moped po tleh.

Koliko pride ročka za sklopko?Mogoče kdo ve če jo imajo kje na zalogi, da ne bom naročal iz Kopra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se je s tomosom 125 vozu po duplah/vrhpolju? Sm iz traktorja pozdravu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno preprosto vprasanje ki vem da je ze blo enkrat:

Se da na org. navadna platisca dat spredaj 120 in zadaj 150 gumo? (Zdaj so gor 100 spredaj pa 130 zadaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko pa pride zadnji obroc od navadnega in od replike?

Hvala :D

NE vem točno ... vem pa da so dragi, od replike pride okol 400 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko pa pride zadnji obroc od navadnega in od replike?

Hvala :D

jest ti prodam mojega tega ko so imeli OPEN-i gor in replike REXFELGEN FABA črne barve nikjer opraskan, praktično novi za 180€

drugače je novi 300€ v fabriki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko boste letos prodal tele Tomoske, ste se prepozn spravl prodajat.

Dons sm tvoj bivši motor pelu k si ga frendu prodau... Zic je nekam trd pa dost nižja balanca je od tomosa ožja pa niti ne. Tko da drža sama ni tok švoh sam vseeno prisegam na svoj moped...

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se je s tomosom 125 vozu po duplah/vrhpolju? Sm iz traktorja pozdravu :D

Js sm se vozu!!! Sm te pa gledu kaj pozdravlaš, jasno mi ni blo čisto nič.

Aja, pa sej sem ti odzdravu da nebo pomote! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo učili mamo vozit motor, ker se bo počasi spravila delat izpit, pa se je med vožnjo vanjo zapodil pes in je šel moped po tleh.

Koliko pride ročka za sklopko?Mogoče kdo ve če jo imajo kje na zalogi, da ne bom naročal iz Kopra?

No ja tut jest sm že usu z mojim in sem isto zlobu ročko za sklopko + žpegu je šu pa sm mal sprašvov kolk je pa so mi rekl da je 25€ tko, da jo mam zdej mal odlomleno pač sm jo mal zbrusu pa ubistvu še bol zgleda. Zdej pa nevem to je blo pred kšnimi 4 rimi mesci.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje mam za vs fantje... A rabm za tale akrapovič kšn kartončk oz homologacijo k nimam pojma kako te stvari laufajo?? K sm avspuh kupu pri prodajalcu nism meu v škatli nč druzga k avspuh. A rabm to kej homologerat al ne??

Ps: Avspuh sm kupu že doug cajta nazaj sam mi je lih tole na misu pršlo pa če se je že kšn kej ukvarju sm tem bi biu odgovor dobrodošel...

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje mam za vs fantje... A rabm za tale akrapovič kšn kartončk oz homologacijo k nimam pojma kako te stvari laufajo?? K sm avspuh kupu pri prodajalcu nism meu v škatli nč druzga k avspuh. A rabm to kej homologerat al ne??

Ps: Avspuh sm kupu že doug cajta nazaj sam mi je lih tole na misu pršlo pa če se je že kšn kej ukvarju sm tem bi biu odgovor dobrodošel...

Lp, Miha

A si ga kupu pr Akrapoviču ali pr Tomosu, kok si pa dau?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kje bi dubu kkšne dirkalne gume dimenzije 100/130?

Continental Contitwist SM sport, dobiš pa komplet za manj kot 100€ pri Čarmanu zraven Medvod

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!