Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Kaj pa tisti k se prodajajo prav na njihovi spletni strani???

In kaj je problem pr ročkah da je treba 'improvizirat' ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Originalu se dotika prednje zavore, pa v balanco je prevelika luknja in morš neki okol navit da pol drži not.. pa še to ni dost fiksno da ib blo dejansko uporabno :rolleyes: Sploh pa ti samo plastični ne pomagajo kaj dosti, če že hočeš kot zaščito kupi prave ščitnike, ne to plastiko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Originalu se dotika prednje zavore, pa v balanco je prevelika luknja in morš neki okol navit da pol drži not.. pa še to ni dost fiksno da ib blo dejansko uporabno :rolleyes: Sploh pa ti samo plastični ne pomagajo kaj dosti, če že hočeš kot zaščito kupi prave ščitnike, ne to plastiko :)

Drgač sm jst dubu že zravn en šlauf in pol lepo paše v balanco in se tut tok zategne da je zadeva po padcu ostala na mestu... tko da pr men je blo par prask na zašč. ročki, skopka pa cela tko da zadeva je do določene mere uporabna pa še pozim je fajn k ne piha tok v rokavice in je laži za pelat... Kar se pa bremze tiče pa z olfa nožem v 30s porežš mal notranje plastike da se bremza pol ne dotika več. Mam pa polisport Evolution Integral (za druge pa newem kako pašejo) in tut te se v tomosu dobi, stanejo pa 20€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, no, če dobiš nevem, js nism dobu nič.. :rolleyes: Itak me ne zanima sploh, te ročk mam tak več, enih in drugih :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, no, če dobiš nevem, js nism dobu nič.. :rolleyes: Itak me ne zanima sploh, te ročk mam tak več, enih in drugih :rolleyes:

Ja te šlauhe so pol notr u škatlo začel dajat ko so vidl da original ne paše v balanco...

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Originalu se dotika prednje zavore, pa v balanco je prevelika luknja in morš neki okol navit da pol drži not.. pa še to ni dost fiksno da ib blo dejansko uporabno :rolleyes: Sploh pa ti samo plastični ne pomagajo kaj dosti, če že hočeš kot zaščito kupi prave ščitnike, ne to plastiko :)

ja zlo so uporabne :rolleyes: js jih nimam gor pa se mi do zdej še nikol ni zlamala nobena ročka ko me je fuknal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teb sm že tak povedu kako srečo maš haha :D Oz srečo v nesreči no, da maš vedno motor na sebi, meni pa spizdi dalje :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da ne bom nič falil če kupim tiste k so na strani od Tomosa?

In še neki....saj se jih dobi v črni barvi???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vzem te na tomosovi strani od polisporta. smo par dni nazaj na 3 tomose zmontiral brez problema...mogoče gre mal bl na trdo sam more it...pa za spredno bremzo ful paz da ti nebo bremzal(mal prestavli ščitnik tko da nebo drgnil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na replici je 120, 150. Napisu je da na ožje felge daš tak široko gumo gor je neuporabn.. :whistle:

Ja 110 / 150 moja napaka. Da se pa gre za ožje felge sm spregledu.

Se opravičujem... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj bodi duša pa daj kako sliko kak zgleda to prosim...dobiš za pir če te ki vidim :winkiss:

Tvoj mail mi dj pa ti pošjem par slik. Vozi se pa čist normalno, nobenih problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa v ovinkih.. do koliko gresta prednja in zadnja guma? Mi smo dal 150 na original felne od navadnega.. sicer pri navadni vožnji tega ne opaziš, če pa se hočeš konkretno vozit pa je popolnoma neuporabno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor ma 150 gumo na ožji feltni nej zmer kok je guma dejansko široka ko je montirana. ker jo zaradi ožine feltne skup potegne in slabš prime na robu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!