Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

kdor ma 150 gumo na ožji feltni nej zmer kok je guma dejansko široka ko je montirana. ker jo zaradi ožine feltne skup potegne in slabš prime na robu ;)

Normalno slabo prime, če pa se zvija, še dobro, da so hitrosti majhne. :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če kdo slučajno kaj ve... In sicer rad bi dobil pokrovček za tank in sicer na ključ ker me je res strah da bi mi kakšni kreteni v tank nalili vodo,sladkor....(kdo ve kaj se spomnejo ljudje katerim je dolg čas). Tko, da me zanima če kdo sličajno ima ali pa ve kakšen zamašek pa od kakšnega motorja bi pasal na motor.

HVALA VAM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če kdo slučajno kaj ve... In sicer rad bi dobil pokrovček za tank in sicer na ključ ker me je res strah da bi mi kakšni kreteni v tank nalili vodo,sladkor....(kdo ve kaj se spomnejo ljudje katerim je dolg čas). Tko, da me zanima če kdo sličajno ima ali pa ve kakšen zamašek pa od kakšnega motorja bi pasal na motor.

HVALA VAM.

Poglej na kakem Louis-u al pa kaj takega.. se pa dobi vse, kar je tank čist univerzalen. In ja res, kolegu je dvakrat zaribal skuterm prvič je imel notri vodo, drugič pa sladkor..Zato motorja ne puščaj samega :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na kakem Louis-u al pa kaj takega.. se pa dobi vse, kar je tank čist univerzalen. In ja res, kolegu je dvakrat zaribal skuterm prvič je imel notri vodo, drugič pa sladkor..Zato motorja ne puščaj samega :krneki:

zard sladkorja ne zariba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvu zarad vode.... sej bencin plava na vodi tko da ti motor užge in dela tok časa kr je še bencina v cevki... ko pa potegne vodo pa ne pride do vžiga in crkne... jest mislm da je efekt precej enak kot če ti bencina zmanka samo da morš poj sistem spucat da vso vodo vn spravš :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvu zarad vode.... sej bencin plava na vodi tko da ti motor užge in dela tok časa kr je še bencina v cevki... ko pa potegne vodo pa ne pride do vžiga in crkne... jest mislm da je efekt precej enak kot če ti bencina zmanka samo da morš poj sistem spucat da vso vodo vn spravš :unsure:

točn tko, s sladkorjem je pa isto ker ti zapaca vse skup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvu zarad vode.... sej bencin plava na vodi tko da ti motor užge in dela tok časa kr je še bencina v cevki... ko pa potegne vodo pa ne pride do vžiga in crkne... jest mislm da je efekt precej enak kot če ti bencina zmanka samo da morš poj sistem spucat da vso vodo vn spravš :unsure:

Pomoje tud tak, ampak kot sem rekel njemu je zaribal.. bil pa je ajnšpricer če to nardi pol kej razlike?..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprasanje bojsi :D

Kje se je na frgazarju (originalnem) vijak za štelat oz kateri je kateri ker sta dva

Seveda se govori o Tomosu :P

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprasanje bojsi :D

Kje se je na frgazarju (originalnem) vijak za štelat oz kateri je kateri ker sta dva

Seveda se govori o Tomosu :P

zakaj pa bi ti to na tomosu šravfou če pa maš r6 :whistle: JOKe :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste ostali tudi meli probleme z ščitniki za roke ko ste jih delali gor ker je bremza oz šalčka za olje od bremz prevec široka in plastika ni sla gor tak kot je treba al sem edini?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste ostali tudi meli probleme z ščitniki za roke ko ste jih delali gor ker je bremza oz šalčka za olje od bremz prevec široka in plastika ni sla gor tak kot je treba al sem edini?

vsi smo meli iste probleme, nardit mors "podalšek", pa vlk sreče ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi smo meli iste probleme, nardit mors "podalšek", pa vlk sreče ;)

Jaz nisem imel nobenih problemov, imam pa polisport ročke, kupljene na tomosu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem imel nobenih problemov, imam pa polisport ročke, kupljene na tomosu.

Tej pa slikaj da vidim kk ti je uspelo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tej pa slikaj da vidim kk ti je uspelo ;)

Ma ne da se mi...

Na eni strani je lepo prišraufano v luknjo na balanci, na drugi strani pa s tisto objemko okrog balanca.Tu sem navil spodaj malo tesnilnega traku za vrata, ker so ščitniki pač za fatbar balanco.Ročke se mi nič ne drgnejo in tudi drugih problemov ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne da se mi...

Na eni strani je lepo prišraufano v luknjo na balanci, na drugi strani pa s tisto objemko okrog balanca.Tu sem navil spodaj malo tesnilnega traku za vrata, ker so ščitniki pač za fatbar balanco.Ročke se mi nič ne drgnejo in tudi drugih problemov ni...

isto sm naredu jst...tut brez problema..nič ne drgne...endin plastika se mogoče mal na šalčko upira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je za bremzo delala rocka mal napoto in zgleda da sm samo jest ugotovu da je tm sravfek da se rocko bolj notr premakne

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!