Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

cena pa bolš da je neznana ne :whistle:

najbolje da res :whistle: da se zmenit za nekoliko manj denarja z drugimi komponentami (marzoocchi vilice, druge zavore itd itd)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolje da res :whistle: da se zmenit za nekoliko manj denarja z drugimi komponentami (marzoocchi vilice, druge zavore itd itd)

a se to da homologirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj je od tomosa samo zadnja zavorna čeljust in nič drugega

kaj si nepismen če piše HONDA HM

ja ne vem ce je sam to isto.....kukr vid moje sokolje oko je isti spredn disk, iste feltne (REPLICA CUP/OPEN) , isti zadnji zobnik, sprednji blatnik pa mašina je na pogled identična (razn barv) sam kaj je pa je v mašini drugač pa nimam pojma :winkiss: :beer2:

Sam kaj pa če ma Tomos od HONDE HM :hmm: :D ...to je sedaj vprasanje....

Lep pozdrav, JK

aja pa šaltheber zgleda isti...mogoče tut tačke, nikol ne veš :inlove: :afro1:

Popravljeno . Popravil MXRideR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tačke pa šalthebl so isti.. pač je mašino dal vn z tomosa, pa še neke delel. Drugače pa je motor kot celota dosti dosti boljši :) Okvir pa niti približno ni podobn, kaj šele enak :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej na avto netu ma napisan tomos honda HM, tko da verjetn ma ene dele od tomosa ostalo je pa od honde

aja pa Honda HM je 2T, ta ma pa 4T mašino

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodaja se tudi tole cena 3500 letnik 07 prevoženih 1500km cena 3500€ nove gume michelin pilot, info PM ali 040877448

post-17782-1223997189_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej na avto netu ma napisan tomos honda HM, tko da verjetn ma ene dele od tomosa ostalo je pa od honde

aja pa Honda HM je 2T, ta ma pa 4T mašino

Mašino ima on štiritaktno zračno hlajeno zato gor, ker so pri nas pač taka pravila oz omejitve za dirkanje..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašino ima on štiritaktno zračno hlajeno zato gor, ker so pri nas pač taka pravila oz omejitve za dirkanje..

a se mi je zdel ja :) to je škoda da je ta omejitev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos gre za med :D 2800 sm dal ceno pa je že en prišo gledat :D Jutri se čujemo opet.. bom malo dvigno ceno če nebo vzel hehe :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj je od tomosa samo zadnja zavorna čeljust in nič drugega

kaj si nepismen če piše HONDA HM

Kokr sm jaz vidu in tudi vozu Hondo HM, ni niti podobna temu kar je na sliki, saj ma 2 taktno mašino, drugačne vilce, edin plastike so podobne. Tko da tud ti ne bit preveč pameten, ker so te morda TEBE prnesli okol in se ti smešiš da je to Honda HM. Js sm ti hotu sam rečt, da to meni ne zgleda kot Honda pač pa bolj kot Tomos in ti s tem nism hotu nč slabega, ti pa odreagiraš kot da bi ti hotu familio pa psa ubit. :headbang: . Drgač pa si loh dam tud js na Tomosa nalepko KTM pa to usene nebi bil KTM, pa tudi če bi pisalo KTM.

LP

Popravljeno . Popravil lulik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta Honda HM je bla predelana za zračno hlajeno 125 4t mašino za DP v Slo, ma pa zamenjano vzmetenje pa bremze pa še kej... In je Honda...

Več bo že Luka povedu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr sm jaz vidu in tudi vozu Hondo HM, ni niti podobna temu kar je na sliki, saj ma 2 taktno mašino, drugačne vilce, edin plastike so podobne. Tko da tud ti ne bit preveč pameten, ker so te morda TEBE prnesli okol in se ti smešiš da je to Honda HM. Js sm ti hotu sam rečt, da to meni ne zgleda kot Honda pač pa bolj kot Tomos in ti s tem nism hotu nč slabega, ti pa odreagiraš kot da bi ti hotu familio pa psa ubit. :headbang: . Drgač pa si loh dam tud js na Tomosa nalepko KTM pa to usene nebi bil KTM, pa tudi če bi pisalo KTM.

LP

Ne delaj se ti norca od sebe če nimaš pojma :=) Prvo kot prvo ima on takšno mašino gor ker dirkanje pri nas je omejeno v 125 klasi na 4taktne mašine, zračno hlajene. Drugo kot drugo ma ostale komponente menjane in dosti boljše kot na originalni Hondi. Vilce recimo do or 450, pa tak delje. Ne bit preveč pametn če nimaš pojma :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj vem no. Js sm sam napisu, da se mi zdi to bolj podobno Tomoso kot Hondi. Nič drugega. Tisto z grštom je blo res mimo, priznam :headbang: , drugače to ni bila pripomba kot ste si uzeli, ampak le moj komentar. Hvala za (ne)razumevanje. :whistle:

Popravljeno . Popravil lulik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usak ma po svoje prou k je Honda pa tut Tomos oz. Yamaha tko da se nehite kregat. Men je fuul zakon motor :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razn tega da je tvoj motor razpajsan za 1500€ potem ni nič podobno

Greva en× na raceland? samo da mi tisto pofukano mutantko ze enkrat poslejs :D

Pa bos mi spososdu zobniski set, ker moj je prevelik za raceland.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!