Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Mene zanima razlika v stilu vožnje med cestnim in supermotom ker na slika vidš da z supermotom drsi v ovinku al se ga da položit k s cestnim. Pa kaj je bul cestni al supermoto. Mam jutr izpitno pa bi neki kup zdej kaml.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa je bul yamaha yzf 125 r al pa ybr 250 z blokado

scetovna primerjava, cestak z nakedo ....

pa še 1000000000x premleto ......... z 16 leti se lahko vozi SAMO 125 ccm in noben 250 z blokado !!!!!!!!

ne mislim kaj slabega, sam pac povem, pa mors se sam odlocit a ti bol ugaja cestak ali supermoto, z SM (SuperMoto) se tut da it normlano na koleno, poglej si

pa bos vido ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greva en× na raceland? samo da mi tisto pofukano mutantko ze enkrat poslejs :D

Pa bos mi spososdu zobniski set, ker moj je prevelik za raceland.

kadarkoli lahko že to soboto, pa bomo videli! ti prnesem mutantko pa še par krogow naredimo oz. če si že peljal raceland kakšen čas imaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greva en× na raceland? samo da mi tisto pofukano mutantko ze enkrat poslejs :D

Pa bos mi spososdu zobniski set, ker moj je prevelik za raceland.

kako prevelik, kvečjem je majhen ker kukr si mi število zob povedal, je to bolj za končno se pravi da rabiš daljši prenos oz.večji 56 zob daj zadaj pa 13 spredaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo mogoče (nejcZ) parts katalog z šiframi za tomosakija, ker ta glupa pička u tomosu (sploh ne vem kako da dajo babo za šalter rezervni deli ko pa neve kaj je zadnja nihajka oz. vilica, pa objemka za dušilec izpuha) pa ta katalog mi že ene 3 leta pošilja, ji bi raj šifre sporoču drgač dam 500€ za telefon da ji obrazložim use.......

Popravljeno . Popravil luksy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

scetovna primerjava, cestak z nakedo ....

pa še 1000000000x premleto ......... z 16 leti se lahko vozi SAMO 125 ccm in noben 250 z blokado !!!!!!!!

ne mislim kaj slabega, sam pac povem, pa mors se sam odlocit a ti bol ugaja cestak ali supermoto, z SM (SuperMoto) se tut da it normlano na koleno, poglej si

pa bos vido ;)

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa danes sem instruktorja uprasu pa je reku da se da tut 250 blokerat sm da tega ponavad ne delajo :whistle:

:lol1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem sem bral o Kawasakiju Ninja 250R pa so govoril o blokadi 600ccm motorja na 25kw

Pa nekje sem slišu da boš lahku potanovem pr 18 mu do 35kw ne 25kw je to res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem sem bral o Kawasakiju Ninja 250R pa so govoril o blokadi 600ccm motorja na 25kw

Pa nekje sem slišu da boš lahku potanovem pr 18 mu do 35kw ne 25kw je to res

To je pa res. Pri 18 lahko vozis neomejeno ccm in pa 25kW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj se ti splača cesten :alien1: , ker to je itaq zelo dobra stwar!!!!!!

kaj pa cena cestni jo hitr zgubljajo pa jst sm mislu uzet yamaho yzf pa je mejhna k sm 183cm visok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moj tomos CUP se prodaja(2000€):

tomos125supermoto007fo1.th.jpgthpix.gif

tomos125supermoto002wf3.th.jpgthpix.gif

Pa še zadn obroč CUP z zračnco(120€)

tomos125supermoto016dz7.th.jpgthpix.gif

tomos125supermoto017ca6.th.jpgthpix.gif

Za info :031 471 236

pozabil si napisat da je na motorju pawer kit (domična in vplinjač+ narejeno sesalno koleno) + nekaj malega narejena glava! pa sevede zadej oska feltna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porajsane so ble verjetno.. izpuh pa tudi. Sklepam? K je fora k plastike vse skup so lih 50, nalepke so pa tud 50€ hehe :D Drage so glede na ostalo lol

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi predprejšnji skuter je bil komplet črn...Runner 172ccm komplet MHR predelava...končna preko 160km/h poraba pa 15l/100km zato sem 4 takt nabavo :D

post-17661-1224261674_thumb.jpg

post-17661-1224261685_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!