Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

ej fantje a mi lohk date sam kksn primer kksne gume (firma, model) k so bl pocen, ampak še usejn dost mehke in hude za furat...da ni glih kksna plastika sava style :whistle:

hvala za odgovore

Lep pozdrav, JK

Popravljeno . Popravil MXRideR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dol sem jih potrgal ker je pisalo Tomos gor....ker mi je bolj vsec ce je vse crno pa brez nalepk...Še vinjeta je skrita ker je tak grda :)

A akrapovič nalepka ti tut ni bla ušeč :whistle: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A akrapovič nalepka ti tut ni bla ušeč :whistle: ?
Pa če bi pisalo Termignoni bi jo dol vtrgal....ker vsi samo tote faking Akrapovič nalepke vidijo....sej pise Akrapovič tudi brez nalepke...zakaj bi nekaj izstopal pa to če so pol vsi pametni u PM samo da je Akrapovič....v glavnem Sticker hater :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če bi pisalo Termignoni bi jo dol vtrgal....ker vsi samo tote faking Akrapovič nalepke vidijo....sej pise Akrapovič tudi brez nalepke...zakaj bi nekaj izstopal pa to če so pol vsi pametni u PM samo da je Akrapovič....v glavnem Sticker hater :)

Model, fora je v tem da na tvojem motorju je kar veliko stvari tudi barvanih. Recimo scitniki rok. Ti ni lepo pisalo polisport? Al pa acerbis.

sbrkop@ moc je enaka.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še neki me zanima na njihovi strani sm mal gledal pa piše da replika ma akrapota za F pa nč ne piše. k je treba doplačat 300 evru al je že zraven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še neki me zanima na njihovi strani sm mal gledal pa piše da replika ma akrapota za F pa nč ne piše. k je treba doplačat 300 evru al je že zraven?

Pri obeh moraš doplačat.

Jah Tomos ko Tomos... ni Replika :krneki: Malo je že mel poletov verjetno če ma samo nalepke menjane (vsaj js ko sm jih moral menjat sem isto dal od Replike jih gor na navadnega)

AMPAK se NE oziraj na to, ker da boš dobil katerega ki nikoli še ni čohal.. ne verjamem. Če je vse zrihtan ni nobenega problema.

Drugače pa razlika od replike... vožnja čisto drugačna (občutek), gume neprimerno boljše, drugega pa nekak ni. Prednji disk je večji in plavajoč, ampak mislim da ni neke razlike hude, isto pri zadnji čeljusti, čeprav je tudi druga. Motor pa bistveno bolje zgleda, to pa tud neki pomen :)

Zato prva stvar ko boš kupil motor če boš F varjanto vzel.. obvezna menjava gum. Čeprav neki hudo kvalitetnih v teh dimenzijah niti ne dobiš, ampak vse je boljše kot original.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Model, fora je v tem da na tvojem motorju je kar veliko stvari tudi barvanih. Recimo scitniki rok. Ti ni lepo pisalo polisport? Al pa acerbis.

sbrkop@ moc je enaka.

Nic ni barvano....ročke pa niso Polisport in so orginal take(Niso ne Polisport, ne Acerbis ampak so orginal od KTM-a kupljene v MotorJet za 64,73€)...model :) Po 12. motorjih bom pa ja vedo kaj je in kaj ni blo barvano ali? Pa brez zamere ampak število postov ni merilo "znanja" mi je pa všeč da vse opazite ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic ni barvano....ročke pa niso Polisport in so orginal take(Niso ne Polisport, ne Acerbis ampak so orginal od KTM-a kupljene v MotorJet za 64,73€)...model :) Po 12. motorjih bom pa ja vedo kaj je in kaj ni blo barvano ali? Pa brez zamere ampak število postov ni merilo "znanja" mi je pa všeč da vse opazite ;)

Ce si pa 12 motorjev meu potem pa verjamem da bi bolje tiste nalepke postimau. In ja...jst mam dokaj majhno stevilo postov, ce se ne motim. In mam trenutno 6 motorjv doma oz. od ju3 se samo 5. :P

Sicer pa...tut KTM nalepka ti ni bila usec? Dej dej temu pa ne nasedam.

Ne verjamm niti da si imel tok motorjev in niti da si samo tako nalepke dol pobrau. Morau si ga nekje pocohat kot Nejec pravi :D

EDIT: Ce si nalepke takoj pobral dol ko si kupil motor se nebi tako mocno poznala razlika v odtenku barve. Tako pa je bila ena plast izpostavljena soncu in druga ne, in ko si po dolgem casu pobral nalepke je sedaj razlika v odtenku.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej tud drgač.. praktično pridejo komplet stranske plastike za obe strani manj kot 40€ če je že tak. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej tud drgač.. praktično pridejo komplet stranske plastike za obe strani manj kot 40€ če je že tak. :rolleyes:

HeHe al pa tko no :D Sej je useen. No itq...nebom vec nic trdil. Pac motorja nisem videl in nemorem nic z zagotovostjo trdit. Rob tebe bi pa prosil da mi posljes slike od teh tvojih vseh motorjev.

garaz.jpg

5 + CR 250 k je pa na servisu k je cilindr pocu. Pa ze dobre 2 mesce cakam na obnovo xD

No to mam jst doma. Kar sm imeu pa kar se bom imel pa ne stejem ;)

Sicer imam pa zeljo kupit enega Tomosa in sicr Replico. Ce bo kdo prodajal kaj POD 2000€ ga bom sou pogledat. Tok zanimiv mi je tale tomos.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da neboš reko da si zmišljujem ti bom naštel vse moje motorje, ki so bli kdaj moji (uradno s prepisom, neuradnih nebom štel):

-Cpi Oliver

-Piaggio NRG

-Gilera Runner 50

-Peugeot Speedfight 2 z Piaggio motorjem

-Malaguti Firefox

-Malaguti Firefox

-Malaguti Firefox

-Gilera Runner 172ccm 2T

-Malaguti Firefox

-Sym Joymax 125ccm 4t

-Pony Express letnik 84 v original stanju z original papirji (še vedno mam)

-Tomos 125SM

Še slike ti od skoraj vseh lahko nalepim če ne verjameš...Razlika v barvi je pa zaradi tega kot si napisal...od sonca...ker jih prejšnji lastnik ni dal dol....ti pa garantirano povem da motor še ni bil vsipan .)

P.S.-Za koga bi pustil KTM nalepko na Tomosu? Da bom lahko blondinkam pravo da mam KTM-a pa se kur** okoli? Mam Tomosa in z veseljem rečem da je Tomos ne pa eni ko se tega sramujejo... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah Tomos ko Tomos... ni Replika :krneki: Malo je že mel poletov verjetno če ma samo nalepke menjane (vsaj js ko sm jih moral menjat sem isto dal od Replike jih gor na navadnega)

AMPAK se NE oziraj na to, ker da boš dobil katerega ki nikoli še ni čohal.. ne verjamem. Če je vse zrihtan ni nobenega problema.

Drugače pa razlika od replike... vožnja čisto drugačna (občutek), gume neprimerno boljše, drugega pa nekak ni. Prednji disk je večji in plavajoč, ampak mislim da ni neke razlike hude, isto pri zadnji čeljusti, čeprav je tudi druga. Motor pa bistveno bolje zgleda, to pa tud neki pomen :)

Zato prva stvar ko boš kupil motor če boš F varjanto vzel.. obvezna menjava gum. Čeprav neki hudo kvalitetnih v teh dimenzijah niti ne dobiš, ampak vse je boljše kot original.

Nejc, ne bi rad pametnjaču ker sem pač zadnič bedak izpadu tuki :headbang: , sam a ni tud u vilcah neka razlika? Men se zdijo na F-u tanše in slabši učinek majo....saj kokr js vem so drugačne... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da neboš reko da si zmišljujem ti bom naštel vse moje motorje, ki so bli kdaj moji (uradno s prepisom, neuradnih nebom štel):

-Cpi Oliver

-Piaggio NRG

-Gilera Runner 50

-Peugeot Speedfight 2 z Piaggio motorjem

-Malaguti Firefox

-Malaguti Firefox

-Malaguti Firefox

-Gilera Runner 172ccm 2T

-Malaguti Firefox

-Sym Joymax 125ccm 4t

-Pony Express letnik 84 v original stanju z original papirji (še vedno mam)

-Tomos 125SM

Še slike ti od skoraj vseh lahko nalepim če ne verjameš...Razlika v barvi je pa zaradi tega kot si napisal...od sonca...ker jih prejšnji lastnik ni dal dol....ti pa garantirano povem da motor še ni bil vsipan .)

P.S.-Za koga bi pustil KTM nalepko na Tomosu? Da bom lahko blondinkam pravo da mam KTM-a pa se kur** okoli? Mam Tomosa in z veseljem rečem da je Tomos ne pa eni ko se tega sramujejo... :krneki:

Čak ti ma mal premisl kaj pišš. Neki postov nazaj si reku da si nalepke dol dau zard tega k piše tomos gor zdj pa govoriš da z veseljem rečš da je tomos. Jst sm svojga enkrat ornk usu pa sm zamenu use kar je blo zjeban vključno z nalepkam(je dala ženska kupončk). In k sm tastare dol prasku so se mi zdele plastike kot same tok grde da sm komi čaku da mi dajo nove nalepke gor. Pomoje da si ga zjebu pa se ti ni dal novih nalepk kupt in to kupcu tut raj povej če je že tko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, vilice so enake. Mam oba motorja doma, povem iz prve roke :)

Si jih slučajno menjal?

K js poznam enga k ma F-a in ma čist drugačne vilce ko js.....in oba mava original in oba 2006 letnik. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!